دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33

موضوع: باوجود مشكلات در كمك رساني به زلزله زدگان توزیع كمك های جمهوری اسلامی ایران به اردوگاه های فلسطینی در سوریه آغاز شد

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    انسانیت
    ارسال تشکر
    9,863
    دریافت تشکر: 9,333
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    محسن آزماینده's: جدید21

پیش فرض پاسخ : باوجود مشكلات در كمك رساني به زلزله زدگان توزیع كمك های جمهوری اسلامی ایران به اردوگاه های فلسطینی در سوریه آغاز شد

نقل قول نوشته اصلی توسط 312 نمایش پست ها
    همه ادعاي تحمل مخالف فرضي شما همين است؟
    تمام ادعاي شما در آوردن استدلال دربرابر كساني با تفكر متفاوت با شما همين است؟
    اين تالار براي اين باز نشده كه شما فكر بكنيد هرچي گفتيد ديگران بايد خفه شوند وتاييدتان بكنند.براي اينكار از وبلاگهايتان ميتوانيد استفاده بكنيد.
    ديكتاتور بودن شما وامثال شما از همينجا علني ميشود كه براي تفكر متفاوت با خودتان اجازه بروز نميدهيد.شكر خدا ما صاحب خانه هستيم و شما داريد برخلاف اصول مهمان بودن بر تمام مقررات اين تالار كه اهانت به مسئولين حكومتي و دولتي مملكت ممنوع هست هرچه ميخواهيد عليه افراد مرتبط با حاكميت كشور(رهبري وسه قوه ونهاد محترم كشور) بيان ميكنيد.الان كه به شما اجازه داده ميشود كه به ابراز نظر بپردازيد حرمت ديالوگ متعادل را رعايت كنيد و تحمل شرايط اظهارنظر در اين تالار را براي كساني كه شايد نظري بر خلاف شما دارند را نگهداريد.
    ------------------------------
    در مورد اين حرف شما كه امثال اين جانب كوركورانه داريم از دولت دفاع ميكنيم من قبلا هم چند بار در اين تالار اعلام كرده ام كه براي درست كردن ابرو نبايد چشم را كور كرد.همه جاي دنيا سيستم هاي حاكم براي بهبود وضعيت كارآمدي خودشان درتلاشند ولي به مخالف برانداز خود اجازه فعاليت نميدهند.الان اعتقادات شما در راستاي اصلاح اين حاكميت فعلي كشور نيست وبيشتر به تخطئه كليت اين حكومت ميپردازد.اين اعتقادات شما درمورد هر كشور ديگري هم بود در رسانه هاي تحت قانون آن كشورها هم اجازه بروز مداوم نداشت.ولي متاسفانه در اين كشور ما شما با پز انتقادي انگار دست بالاتري داريد تا خدمتگذاران بدون ادعا.
    ------------------------
    دولت فعلي ما بدون اشكال نيست.من وهيچ كسي از صدر تا ذيل اين ملت خودش را از اين قضيه بيخبر نميداند.دلسوزان واقعي بجاي هوچيگري رسانه اي دنبال حل وفصل اين كمبودها هستند.من وامثال من دليلي نداريم كه درجايي كه براي بهبود روحيه وامكانات نخبگان كشور ايجادشده صبح تا شب بوق سياه نمايي بزنيم. هرسخن جايي وهرنكته مكاني دارد.
    ------------------------
    سياستهاي بلند مدت يك كشور توي يك تالار با 100نفر جوان 25ساله تعيين نميشود.جاهاي خيلي مفيدتري براي اينكار درچارت حاكميت وجوددارد وشكرخدا خيلي هم فعال است.لطفا درحد خودتان به اظهارفضل بپردازيد.
    والا اينجا يك فروم اجتماعي است و مهمان و صاحبخانه ندارد.حرف شما مثل اين مي مونه كه توي يك مسجد،متصدي مسجد بياد ادعا كنه صاحبخونه است.

ديكتاتوري من؟؟؟بله تو اين كشور هر روز معاني جديدي براي لغات ژيدا مي شود.از نظر من هم شما ديكتاتور و خيانتكار و ... هستيد.ولي اين حرف اعتباري ندارد.چون مثل نظر شما نظر شخصي است

تو اين كشور هم هر حرفي كه حرف آقايان نباشد،توهين محسوب مي شود.انتقاد من اين بود كه رييس جمهور قبل از نطق به عواقب حرفهايش بينديشد تا باج ندهد.البيته اگر باج از منافع خودش بود باز سكوت مي كردم.ولي از منافع ملي و بيت المال است.

فكر نمي كنم تا حالا كلمات توهين آميزي هم نوشته باشم كه شما دگرگون مي شويد.

شما و افرادي امثال شما در يك سخنراني مقام و مسئول،منتظ مكث هستيد تا تكبير بكشيد.اگر به جاي انتظار كمي فكر كنيد،مطمئنا ترك جليه را بر سكوت،و سكوت را بر تكبير ترجيح مي دهيد.

شما خودت هم ميگي دولت بدون اشكال نيست.من هم حرفم اين است كه اين اسكالها بايد رفع شود و بزرگترين اسكال دولت ما سياست خارجي اش است.

من و امثال من اينقدر عمر نداريم كه منتظر سياست هاي بلند مدت كشور باشيم تا مزه آرامش و آزادي را بچشيم.بهتر است دولت در كنار اين سياستهاي بلند مدت به فكر عمر 40 يا 50 ساله مردم خودش هم باشد (كه 33 يال از اين عمر رفته است)

2. 4 کاربر از پست مفید محسن آزماینده سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    انسانیت
    ارسال تشکر
    9,863
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : باوجود مشكلات در كمك رساني به زلزله زدگان توزیع كمك های جمهوری اسلامی ایران به اردوگاه های فلسطینی در سوریه آغاز شد

.
    ------------------------
    سياستهاي بلند مدت يك كشور توي يك تالار با 100نفر جوان 25ساله تعيين نميشود.جاهاي خيلي مفيدتري براي اينكار درچارت حاكميت وجوددارد وشكرخدا خيلي هم فعال است.لطفا درحد خودتان به اظهارفضل بپردازيد.

اين حرف اصلا ديكتاتوري نيست.شما هم در حد خودتان و دركتان در سايت و اجتماع حرف بزنيد
    ویرایش توسط محسن آزماینده : 22nd August 2012 در ساعت 12:07 PM

4. 2 کاربر از پست مفید محسن آزماینده سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    انسانیت
    ارسال تشکر
    9,863
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط نبوی نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    شما ظاهرا معتقدید چون آقای احمدی نژاد به اسراییل گفت شما غده ی سرطانی هستید اسراییل هم ناراحت شد اومد به ایران حمله کنه و ایران هم سوریه و فلسطینو انداخت جلو اگه حرف نمیزد یا به فلسطین کمک نمیکرد الان اسراییل به ایران حمله میکرد همه چی به خوبی و خوشی تموم میشد.
    چه قدر عجیبه است که به خودت حق ندی به یک رژیم جاعل اشغالگر که تفریحش کشتن کودکان مسلمان ومسیحیست (عیدی دارند که اسمش خاطرم نیست کودک قربانی میکنند وتچه ها شون روی موشک هایی که میخواد پرتاب بشه آرزوی مرگ بچه های لبنانی فلسطینی مسیحی و مسلمان رو حک میکنند عکسش تو نت هست احتمالا . خاخام های اسراییل اظهار کردند که کشتن کودکان مسلمان یرای امنیت اسراییل واجبه قتل کودکان فلسطینی چه طور از نظر شما دور مونده) بگی بالا چشت ابرو داری که خدایی نکرده مورد قهر و غضبش قرار نگیری همون کاری که قطر وسعودی ها وترکیه ننگ انجامشو پذیرفتن به نام سیاست به اصطلاح اعتدال

به فلسطین و لبنان ناجوان مردانه حمله شد و ان ها هم دفاع کردند اگر ایرانی هم وجود نداشت باز هم به ان ها حمله میشد و ان ها دفاع میکردند حالا اگر ایران در این میان جانب برادران مسلمان و مظلومشو بگیره به نظر شما امری مذمومه

حالا میریم سراغ این مقوله ی کذا چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است
    خیلی ضرب المثل ها هست که مردوده مثلا خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت باش
    امام علی (ع) در یکی از شب های رمضان به همراه اهل بیت قصد افطار داشتند با یک قرص نان. سائلی گرسنه در خانه ی حضرت را میزند و غذا طلب میکند با این که اهل بیت همگی گرسنه بودند ولی سائل را بر خودشان رجحان میدهند با این تفاسیر امام علی (ع) کار حرام انجام دادند؟

نوع دوستی ای که محصور به مرز ها بشه فقط تصنعه
    تا همین چند وقت پیش بحرین خاک ایران بود حالا اگه به خاک و خون کشیده بشه به ما مربوط نیست؟ من واقعا نمیفهمم
    فقط همين را ميگم كگه به كل دنيا حمله نميشه و به چجندتا كشور حمله ميشه

از 200 و خرده اي كشور چرا اين دو كشور؟؟؟

شما با دوستي محصور مرز مخالفين.من با خود مرز.

6. 2 کاربر از پست مفید محسن آزماینده سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    shenavaie shenasi
    ارسال تشکر
    205
    دریافت تشکر: 142
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    masoud roya's: پر انرژی

ای جان برار

یار همراه
    ارسال تشکر
    4,020
    دریافت تشکر: 6,802
    قدرت امتیاز دهی
    8985
    Array
    312's: جدید84

نقل قول نوشته اصلی توسط محسن آزماینده نمایش پست ها
    والا اينجا يك فروم اجتماعي است و مهمان و صاحبخانه ندارد.حرف شما مثل اين مي مونه كه توي يك مسجد،متصدي مسجد بياد ادعا كنه صاحبخونه است.شفاف ميگم:به نسبت شمايي كه با رعايت نكردن مقررات, زمينه ساز دردسر براي تالار هستيد كسي مثل من كه براي تحكيم مقررات تالار حاضر به فحش خوردن هست اگر صاحبخانه بحساب نيايد حداقل مهمان بهتري است

ديكتاتوري من؟؟؟بله تو اين كشور هر روز معاني جديدي براي لغات ژيدا مي شود.از نظر من هم شما ديكتاتور و خيانتكار و ... هستيد.ولي اين حرف اعتباري ندارد.چون مثل نظر شما نظر شخصي است.اشتباه نگيريد نظرمن خفقان شما نيست اما انگاركم حافظه ايد كه ممانعتتان از نظر دادن ما يادتان نيست.به نسبت شما كه با ديكتاتوري تمام تحمل نظرات ما را نداريد تحمل نظرات شما از طرف ما ديكتاتوري وخيانت حساب ميشود؟!!
    تو اين كشور هم هر حرفي كه حرف آقايان نباشد،توهين محسوب مي شود.انتقاد من اين بود كه رييس جمهور قبل از نطق به عواقب حرفهايش بينديشد تا باج ندهد.البيته اگر باج از منافع خودش بود باز سكوت مي كردم.ولي از منافع ملي و بيت المال است.وقتي تفاوت نقدسازنده بت نقد ساختارشكن را بلد نيستيدو نميدانيد چه حرفي را درچه تالاري بايد زد(وقتي نميتوانيد انتقاد منصفانه بكنيد) مجبور به اظهار فضل هستيد؟

فكر نمي كنم تا حالا كلمات توهين آميزي هم نوشته باشم كه شما دگرگون مي شويد.دگرگوني نبود حرفي زديد(مودبانه يا بي ادبانه)در همان سطح جواب گرفتيد
    شما و افرادي امثال شما در يك سخنراني مقام و مسئول،منتظ مكث هستيد تا تكبير بكشيد.اگر به جاي انتظار كمي فكر كنيد،مطمئنا ترك جليه را بر سكوت،و سكوت را بر تكبير ترجيح مي دهيد.تهمت شما براي اثبات داراي مستنداتي هم هست؟ظاهراكافر همه را به كيش خودپندارد

شما خودت هم ميگي دولت بدون اشكال نيست.من هم حرفم اين است كه اين اسكالها بايد رفع شود و بزرگترين اسكال دولت ما سياست خارجي اش است.

من و امثال من اينقدر عمر نداريم كه منتظر سياست هاي بلند مدت كشور باشيم تا مزه آرامش و آزادي را بچشيم.بهتر است دولت در كنار اين سياستهاي بلند مدت به فكر عمر 40 يا 50 ساله مردم خودش هم باشد (كه 33 يال از اين عمر رفته است)
    يك مقايسه بين شاخص اميد به زندگي مردم كشورمان در قبل وبعد 57 بكنيد ضرر ندارد
    خيانت فــقـر مي آورد

9. 2 کاربر از پست مفید 312 سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    17,332
    دریافت تشکر: 8,680
    قدرت امتیاز دهی
    15646
    Array

دوستان تمامش کنید .

صحنه تاپیک خیلی زشت شده ، احساس می کنم مناظره بین دو نفر و چند نفر شده تا بررسی به موضوع تاپیک .

لطفا با هم کنار بیاین ، حتی اگه اختلاف سلیقه داشته باشین .

من هم حرفهایی برای گفتن دارم اما نمی گم . چون بحث از موضوع تاپیک خارج میشه .

11. 7 کاربر از پست مفید Joseph Goebbels سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    انسانیت
    ارسال تشکر
    9,863
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

يك مقايسه بين شاخص اميد به زندگي مردم كشورمان در قبل وبعد 57 بكنيد ضرر ندارد
    يك مقايسه بين شاخص اميد به زندگي افراد در كشورهاي مختلف در سالهاي قبل و بعد از 57 بزنيد

تو 33 سال كرم را ول كني تبديل به مار ميشعه عزيزم.

بقيه حرفهاي شما كه توي متن بود:

شفاف ميگم:به نسبت شمايي كه با رعايت نكردن مقررات, زمينه ساز دردسر براي تالار هستيد كسي مثل من كه براي تحكيم مقررات تالار حاضر به فحش خوردن هست اگر صاحبخانه بحساب نيايد حداقل مهمان بهتري است
    شما در سطحي نيستيد كه در مو.رد نوشته هاي من نظر بدين و تشخيص بدين كه دردسر شاز هست يا نه.ناظم و مديران ارشد و مديراتن تالار و ... هستن.

اشتباه نگيريد نظرمن خفقان شما نيست اما انگاركم حافظه ايد كه ممانعتتان از نظر دادن ما يادتان نيست.به نسبت شما كه با ديكتاتوري تمام تحمل نظرات ما را نداريد تحمل نظرات شما از طرف ما ديكتاتوري وخيانت حساب ميشود؟!!
    شما خود منظور من را از اون پست اشتباه متوجه شدي.منظورم صرفا نظر ندادن نبود.بلكه فكر كردن قبل از نظر دادن بود.شما از آن تيپ افراد هستيد كه حرف خود را هم قبول نداريد.

وقتي تفاوت نقدسازنده بت نقد ساختارشكن را بلد نيستيدو نميدانيد چه حرفي را درچه تالاري بايد زد(وقتي نميتوانيد انتقاد منصفانه بكنيد) مجبور به اظهار فضل هستيد؟
    والا تا بوده انتقاد هنمين بوده.انتقاد خوب همراه با پيشنهاد است كه من دادم.بهتر است رييس جمهور كشور قبل از ايراد سخنراني مناسبت سياسي بعد از ان را هم درنظر داشته باشند.

دگرگوني نبود حرفي زديد(مودبانه يا بي ادبانه)در همان سطح جواب گرفتيد
    از كرامات شيخ ما همان بس كه هميشه سطح ادب خود را با مخاطب تعيين ميكند.

تهمت شما براي اثبات داراي مستنداتي هم هست؟ظاهراكافر همه را به كيش خودپندارد
    چيزي كه عيان است چه حاجت به بيان است.اولين سخنراني رهبر يا رييس جمهور را از تلويزيون نگاه كن

13. 4 کاربر از پست مفید محسن آزماینده سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    2,530
    دریافت تشکر: 10,158
    قدرت امتیاز دهی
    3886
    Array
    داداشی's: جدید130

سلام
    وقت تمامی دوستان بخیر باشه.

یک تذکر رسمی در فضای عمومی سایت میدیم.
    (قابل توجه دوستان در این تاپیک: در مورد این تاپیک و افراد دیگر به تذکر بسنده نمیکنیم.)

دوستان عزیز قرار بود به نظم سایت کمک کنیم نه خراب شدنش.
    کمی فقط ناظر میشویم که ببینیم چقدر ...
    اما در این هفته های اخیر ثابت شد که باید نظارت کامل بشود.

دوستان عزیز آقایان محسن آزماینده و 312
    اگر به هم انتقاد دارید در خصوصی اعلام کنید نه در حاشیه تاپیک.

امیدوارم تمام عزیزانی که در بحث ها شرکت میکنند رعایت کنند.
    با مشاهده موردی دیگر مدیر مربوطه پست را بسته و در مورد افرادی که به قوانین احترام نگذارند(بدون تذکر) با مشورت مدیران ارشد تصمیم گیری میشود.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمـــــــــــــــر دراز

جوان ز حادثه ای پـــــــــــــــــیر می شود گاهی

15. 5 کاربر از پست مفید داداشی سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    189
    دریافت تشکر: 200
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط محسن آزماینده نمایش پست ها
    يك مقايسه بين شاخص اميد به زندگي افراد در كشورهاي مختلف در سالهاي قبل و بعد از 57 بزنيد
    سلام خسته نباشید
    رتبه ی ایران 22 پله ارتقا پیدا کرده
    این مقایسه بین همه ی کشور های جهانه و نشون میده ایران طی این سال ها پیشرفتی داشته که بقیه کشور های دنیا نداشتن
    گزارش سازمان ملله یکی از معتبر ترین گزارشاتی که مقایسه کشور ها بر مبنای اون صورت میگیره
    عنوان خبر:ایران سومین کشور سریع جهان از لحاظ توسعه انسانی
    http://www.farsnews.com/printable.php?nn=8811200527
    یه خواهش عمومی هم داشتم هر کسی هر حرفی میزنه لطفا مستنداتشو ارائه بده
    این جا دیار دلگیر هبوط آدم است

17. کاربرانی که از پست مفید نبوی سپاس کرده اند.

یار همراه
    ارسال تشکر
    4,020
    دریافت تشکر: 6,802
    قدرت امتیاز دهی
    8985
    Array
    312's: جدید84

موضوع تاپيك ظاهرا اين بوده كه در كنار يك خبررساني عادي ,يك تعجب ابراز شده.
    من براي رفع اين تعجب به يك لينك ارجاع دادم.
    ظاهرا كسي براي پست اينجانب اهميتي قائل نميشه ومن براي اينكه اين تعجب برطرف بشه محترمانه خواستم كه مطلب پيشنهادي بنده مورد ارزيابي قرار بگيره
    در مقابل حرف بنده يك ضعف ابراز ميشه
    من متقابلا با ارجاع به لينك موردنظرم در صدد برطرف كردن اين ضعف احتمالي برميام.
    به من گفته ميشه نبايد توي بحث شركت بكنم.
    من ميخوام كه بجاي ديكتاتوري از ديالوگ محترمانه استفاده بشه
    به من تهمت بيفكري زده ميشه
    دليل ميخوام بابت اين اتهامي كه به بنده زده شده.
    بجاي استدلال دوباره به من توهين ميشه واينكار رو يك كارعادي (ابراز نظر شخصي)جلوه ميدن.
    دربرابر ضعف مجددي كه نشون ميدن تقاضاي مقايسه ميكنم
    بي شرمانه رشد افراد ملت در اين 34سال بعدانقلاب رو با رشد كرم مقايسه ميكنن
    ---------------
    اگه قصد اصلاح اين اشكالات رو نداريد رك بگيد.
    اگه تا حالا درست به رفع اشكالات اهتمام ورزيده ميشد كار به اونجا كشيده نميشد كه به حمايت ايرانيان از حرفهاي رهبر ورييس جمهور كشورشون اهانت به اين واضحي بشه.
    از فعاليت مسئولانه افراد مرتبط به اين تالار در بوجود آوردن اين شرايط تشكر نميكنم.شرمسارم.
    خيانت فــقـر مي آورد

19. 2 کاربر از پست مفید 312 سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)