دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 74

موضوع: از تمسخر آذری‌زبانان با کاریکاتور و پیامک تا اشک تمساح برای زلزله‌زدگان آذربایجان!

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

پیش فرض پاسخ : از تمسخر آذری‌زبانان با کاریکاتور و پیامک تا اشک تمساح برای زلزله‌زدگان آذربایجان!

نقل قول نوشته اصلی توسط نازخاتون نمایش پست ها
    به به ...به به ...
    واقعا که ....
    هدف شما از اینکه اینقدر از اشتباهات دولت حمایت می کنی چیه ؟؟؟؟؟
    خواهشا وقتی از چیزی اطلاعات ندار ی و نمی دونید چیه صحبت نکنید و وارد بحث نشید ....
    یعنی مردم اینقدر احمق اند که فرق سیصد نفر با هزاران نفر رو متوجه نمی شن دیگه ...انگار چغندر دفن می کنند ...نخیر آقا دارن انسان دفن می کنن.
    بله برای شما هیچ فرقی نمی کنه 300 نفر یا 1000 نفر یا هر چند تای دیگه .... چون از جنس اونا نیستی تا بفهمی دردشون رو ....
    از نسل اونا نیستید تا بفهمی حال الانشون رو
    شما تقصیر نداری کلا زمونه اینطوری شده که جون آدمها دیگه ارزشی نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    واقعا متاسفم
    اصلا باورم نمی شه که این حرفا از جانب شما باشه .....

برای من دقیقا فرق میکنه که1000 و 1نفر باشه یا 1000و2نفر تلفات
    ولی عقلم میرسه آدماییو که میزارم برای شمردن بزارم برای کمک کردن و امداد رسانی که 1002نفر نشه 11000 نفر
    هدف من اینه که به بقیه بفهمونم دولت اشتباه کرده
    ولی نه این مواردی که شما میگی
    میدونین چرا دیر اطلاع دادن ؟
    نمیخواستم بگم چون اعتراض ممکنه زیادتر بشه ولی میگم
    از اصول اولیه ی تجربی در همین مدیریت بهران جلوگیری از موج شلوغی و ازدحام و فشارهای روانیه جامعس که توی جامعه ی ما چندین برابر استاندارد دنیاس
    مثلا همین تاپیکای اعتراضی که راه افتاده
    حالا اگه از اول یهو گزارشای داغدار و عکسای مردم زلزله زده رو میزاشتن که دیگه غوغا بود تلفات 10 برابر میشد
    همه حجوم میاوردن میریختن منطقه که کمک کنن ولی اینهمه جمعیت آب و غذا و اسکان میخوان و خودشون چون آموزش ندیدن باعث تلفات و آسیب دیدگیهای بعدی و کمبود آب و غذا و پتو و مشکلات بعدی میشدند
    ولی توی این مدت سکوت و آرامش جامعه کمکهای اولیه و امداد رسانی انجام شد
    از روی قصد به جای اعلام امار دقیق و سر و صدا و ایجاد فشار روانی فقط تکست گذاشتن و مختصر توضیح دادن توی ساعات اولیه و بعد از بهتر شدن اوضاع و بیرون کشیدن مردم از زیر آوار اعلام کردن و بیشتر توضیح دادن که بازم این شد
    پس با توجه به همین تاپیکای اعتراضیه موجود و غیرت ایرانی و و....... که میبینین به چشم و توی وجود خودمون هم حسش میکنیم 100درصد کار درستی کردن
    بهترین کار ممکنه رو کردن
    حالا هی جواب بدین تا بیشتر رو کنم دنیا چه خبره!!!

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

2. 5 کاربر از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    زبان و ادبيات انگليسي/ ارشدمدیریت آموزشی
    ارسال تشکر
    12,865
    دریافت تشکر: 11,499
    قدرت امتیاز دهی
    185
    Array
    نازخاتون's: جدید27

پیش فرض پاسخ : از تمسخر آذری‌زبانان با کاریکاتور و پیامک تا اشک تمساح برای زلزله‌زدگان آذربایجان!

نقل قول نوشته اصلی توسط حسین مت نمایش پست ها
    ولی عقلم میرسه آدماییو که میزارم برای شمردن بزارم برای کمک کردن و امداد رسانی که 1002نفر نشه 11000 نفر
    از اصول اولیه ی تجربی در همین مدیریت بهران جلوگیری از موج شلوغی و ازدحام و فشارهای روانیه جامعس که توی جامعه ی ما چندین برابر استاندارد دنیاس
    حالا اگه از اول یهو گزارشای داغدار و عکسای مردم زلزله زده رو میزاشتن که دیگه غوغا بود تلفات 10 برابر میشد
    همه حجوم میاوردن میریختن منطقه که کمک کنن ولی اینهمه جمعیت آب و غذا و اسکان میخوان و خودشون چون آموزش ندیدن باعث تلفات و آسیب دیدگیهای بعدی و کمبود آب و غذا و پتو و مشکلات بعدی میشدند
    از روی قصد به جای اعلام امار دقیق و سر و صدا و ایجاد فشار روانی فقط تکست گذاشتن و مختصر توضیح دادن توی ساعات اولیه و بعد از بهتر شدن اوضاع و بیرون کشیدن مردم از زیر آوار اعلام کردن و بیشتر توضیح دادن که بازم این شد
    پس با توجه به همین تاپیکای اعتراضیه موجود و غیرت ایرانی و و....... که میبینین به چشم و توی وجود خودمون هم حسش میکنیم 100درصد کار درستی کردن
    بهترین کار ممکنه رو کردن
    خوب حالا فرمایشات شما درست ...به خاطر امنیت و کاهش فشار روانی این کار رو کردن و تعداد تلفات رو دقیق اعلام نکردن !!!!
    زلزله بم رو نمی دونم تا چقدر یادتون هست .... اونروزها اخبار به اخبار تعداد جدید تلفات زلزله آپدیت می شد و دقیقا از تعداد کشته ها خبر داشتیم ....
    کلا یکبار دیگر هم عرض می کنم .....بالفرض محال ما همه اشتباهات رو یک قلم اغماض کشیدیم و بس و سرمون هم درد نمی کنه که هی موشکافی کنیم ....
    تنها چیزی که دل آدم رو خیلی درد میاره
    بی تفاوتیه ...بی تفاوتی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    تبعیض قائل شدن ....
    ویرایش توسط نازخاتون : 15th August 2012 در ساعت 11:30 PM

بیشتر آدم ها زمانی نا امید میشن که چیزی به موفقیتشون نمونده..در یک قدمی پیروزی دست از تلاش بر می دارند...آنها در دقیقه آخر تمامی امید خود را از دست میدهند..یک قدم مانده به خط پایان و پیروزی

4. 6 کاربر از پست مفید نازخاتون سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    نرم افزار کامپیوتر
    ارسال تشکر
    509
    دریافت تشکر: 568
    قدرت امتیاز دهی
    23
    Array

بهترین کار ممکنه رو کردن
    خسته نباشین خدا قوت اقا حسین!...
    زندگی نوشتن یه داستانه که با مرگ به پایان میرسه
    داستان زندگیتو زیبا بنویس

6. 3 کاربر از پست مفید spinas2 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    علوم سلولي و مولكولي
    ارسال تشکر
    1,528
    دریافت تشکر: 1,938
    قدرت امتیاز دهی
    119
    Array

بله چرا باید تاخیر پیش بیاد -در جواب اونا عذر خواهی کردن -دین و اسلام هم میگه دیگه کشش ندین اشتباهو 1 اشتباه شده 1بار زدیم تو سرش 1بار عذرخواهی کرد و تموم شد و رفت پی کارش
    مثلا این اشتباها که میگی معمولا توی اذربایجان میفته میشه بیشتر توضیح بدی؟
    خب وقتی 1جا اتفاقات زیاد باشه-حجم کاری زیاد باشه اهمیت 1جا بیشتر باشه معمولا حجم کار که بالا میره اشتباه هم زیاد میشه- درصد اشتباه همونه

راستی راجع به اینکه مگه شما مسئولیت قبول کردین که راه حل بدین!!!
    اگه مسئولیت قبول کنین باید جواب بدین نباید راه حل بدین!!!
    الان که دارین انتقاد میکنین پس میگین اینکاری که میکنن بده
    اگه بده خوبش چیه از نظر شما؟
    راه حلتون چیه؟
    این انتقاد مسئولیت میاره
    این حقه
    نيازي به توضيح نيست اون از روزنامه شون -اون از فوتبالشون -اين هم از امدادرساني و صدا و سيماشون.
    دقيقا همونطور است ولي اگر درصد اشتباهات مشكوك نباشد!!!
    دوست عزيز اين مسئولين خودشون زدن به خواب اينها بهتر ميدونن راه حل چيه. نمي دونند من ميگم بي عرضه مسئولي كه نشستي اونجا فقط داري صحبت مي كني تو بايد خيلي وقت پيش فكر اين زلزله رو ميكردي نه الان كه اين اتفاق افتاده .زلزله يك بار اردبيلو ويران كرد يك بار بم رو با خاك يكسان كرد عبرت نشد .
    حالا با حرفهاي من حتما از فردا براي ساير شهرستانها و روستاها ميان ساختمانهاي مقاوم ميسازن من راه حل دادم!!!
    انتقاد مي كنم چون اونهايي كه سكوت كردن و نمي خوان واقعيتهارو بگن ، درواقع دارن به ظالم كمك مي كنن.
    ویرایش توسط پیمان هادی فرکوش : 16th August 2012 در ساعت 12:03 AM
    اؤزگه چيراغينا ياغ اولماق بسديــر
    دوغما-ائـــللريميز قـارانليق داديــر
    يانيب ، يانديرماياق يادين اوجاغين
    ائويميز سويوقدور،قيشدير شاختادير

8. 3 کاربر از پست مفید پیمان هادی فرکوش سپاس کرده اند .

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    18,873
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط نازخاتون نمایش پست ها
    خوب حالا فرمایشات شما درست ...به خاطر امنیت و کاهش فشار روانی این کار رو کردن و تعداد تلفات رو دقیق اعلام نکردن !!!!
    زلزله بم رو نمی دونم تا چقدر یادتون هست .... اونروزها اخبار به اخبار تعداد جدید تلفات زلزله آپدیت می شد و دقیقا از تعداد کشته ها خبر داشتیم ....
    کلا یکبار دیگر هم عرض می کنم .....بالفرض محال ما همه اشتباهات رو یک قلم اغماض کشیدیم و بس و سرمون هم درد نمی کنه که هی موشکافی کنیم ....
    تنها چیزی که دل آدم رو خیلی درد میاره
    بی تفاوتیه ...بی تفاوتی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    تبعیض قائل شدن ....
    خب شما این ادعا رو مطرح کردین
    میشه به من بگین کجا این اتفاق افتاده ؟
    کجا بی تفاوتی شده؟
    کجا تبعیض شده؟
    بگین تا ما هم بدونیم

10. کاربرانی که از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند.

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    18,873
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان هادی فرکوش نمایش پست ها
    نيازي به توضيح نيست اون از روزنامه شون -اون از فوتبالشون -اين هم از امدادرساني و صدا و سيماشون.
    دقيقا همونطور است ولي اگر درصد اشتباهات مشكوك نباشد!!!
    دوست عزيز اين مسئولين خودشون زدن به خواب اينها بهتر ميدونن راه حل چيه. نمي دونند من ميگم بي عرضه مسئولي كه نشستي اونجا فقط داري صحبت مي كني تو بايد خيلي وقت پيش فكر اين زلزله رو ميكردي نه الان كه اين اتفاق افتاده .زلزله يك بار اردبيلو ويران كرد يك بار بم رو با خاك يكسان كرد عبرت نشد .
    حالا با حرفهاي من حتما از فردا براي ساير شهرستانها و روستاها ميان ساختمانهاي مقاوم ميسازن من راه حل دادم!!!
    انتقاد مي كنم چون اونهايي كه سكوت كردن و نمي خوان واقعيتهارو بگن ، درواقع دارن به ظالم كمك مي كنن.

من هیچوقت سکوت نکردم
    فکر کنم بیشترین تعداد پست توی این تاپیک رو داشته باشم

شما عملا منتظرین دولت بیاد خونتونو مقاومسازی کنه مجانی بده بهتون

خب چرا خودتون دست به کار نمیشین؟؟؟؟
    چرا خودتون مقاومسازی میکنین
    منم از مردم اون منطقه انتقاد دارم
    چرا باید خونه هاشونو کاهگلی بسازن؟
    چرا باید غی ایمن و غیر مهندسی بسازن؟
    چرا باید از سواد و علم استفاده نکنند؟
    چرا خونه هاشونو مقاومسازی نکردند که موقع زلزله اینهمه تلفات و خسارات و صدمات و مجروح به بار بیاد؟
    راه حل هم کار کردن-استفاده از عقل و استفاده از علم و سواد و طبق قانون کار کردنه

ما توی همه ی روستاها بخشداری و تعاونی و .... داریم که دولت و سپاه و کمیته امام راه اندازی کردن
    از هیچکدوم درست استفاده نکردن-خییییییییللیییییی کم
    چرا محصولاتشونو میدن به دلالها؟؟
    چرا از تعاونی که تشکیل شده و کارای اداریش انجام شده و شرکت تاسیس شده و 2نفرو هم باسواد گذاشتن اونجا استفاده نمیکنن تا با چند تا راننده و نماینده فرستادن از روستا خودشون محصولاتشونو بفروشن؟؟
    که بعد پول دربیارن و خودشون بسته بندی کنن و بعد تعاونی بشه 1 شرکت قوی توی روستا که همه ی روستاییا سهامدارشن؟
    که ایران اباد نشه؟

چرا اینکارارو نمیکنن؟
    پول زیادی هم نمیخواد که
    بیشتر کاراش هم انجام شده ولی هنوز مردم فرهنگ و اعتماد استفاده ازشو ندارن و نمیخوان از روشهای سنتی دست بکشند
    میرن به اون دلاله ارزون میفروشن و اعتراض میکنند ولی حاضر نیستند خودشون از تعاونیشون استفاده کنند

12. 5 کاربر از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    علوم سلولي و مولكولي
    ارسال تشکر
    1,528
    دریافت تشکر: 1,938
    قدرت امتیاز دهی
    119
    Array

من هیچوقت سکوت نکردم
    فکر کنم بیشترین تعداد پست توی این تاپیک رو داشته باشم

شما عملا منتظرین دولت بیاد خونتونو مقاومسازی کنه مجانی بده بهتون

خب چرا خودتون دست به کار نمیشین؟؟؟؟
    چرا خودتون مقاومسازی میکنین
    منم از مردم اون منطقه انتقاد دارم
    چرا باید خونه هاشونو کاهگلی بسازن؟
    چرا باید غی ایمن و غیر مهندسی بسازن؟
    چرا باید از سواد و علم استفاده نکنند؟
    چرا خونه هاشونو مقاومسازی نکردند که موقع زلزله اینهمه تلفات و خسارات و صدمات و مجروح به بار بیاد؟
    راه حل هم کار کردن-استفاده از عقل و استفاده از علم و سواد و طبق قانون کار کردنه

ما توی همه ی روستاها بخشداری و تعاونی و .... داریم که دولت و سپاه و کمیته امام راه اندازی کردن
    از هیچکدوم درست استفاده نکردن-خییییییییللیییییی کم
    چرا محصولاتشونو میدن به دلالها؟؟
    چرا از تعاونی که تشکیل شده و کارای اداریش انجام شده و شرکت تاسیس شده و 2نفرو هم باسواد گذاشتن اونجا استفاده نمیکنن تا با چند تا راننده و نماینده فرستادن از روستا خودشون محصولاتشونو بفروشن؟؟
    که بعد پول دربیارن و خودشون بسته بندی کنن و بعد تعاونی بشه 1 شرکت قوی توی روستا که همه ی روستاییا سهامدارشن؟
    که ایران اباد نشه؟

چرا اینکارارو نمیکنن؟
    پول زیادی هم نمیخواد که
    بیشتر کاراش هم انجام شده ولی هنوز مردم فرهنگ و اعتماد استفاده ازشو ندارن و نمیخوان از روشهای سنتی دست بکشند
    میرن به اون دلاله ارزون میفروشن و اعتراض میکنند ولی حاضر نیستند خودشون از تعاونیشون استفاده کنند
    خونتونو!!!شما ازكجا ميدونيد خونه ما مقاوم نيست!!!
    شما ازاين مناطق انتقاد دارين!!!مگر فقط تو اين مناطق فقط خانه هامقاوم سازي نشده.زلزله با همين شدت تو بم هزاران كشته داد كل ساختمانها هم با خاك يكسان شد ولي اينجا فقط چند صد نفر كشته شدند وفقط روستاها تخريب شدن.تعدادي از روستاها اصلا راه آسفالت ندارن كه مصالح به اونجا ببرند.خواهش مي كنند منطقي تر بنويسيد.
    به نكته ي خوبي اشاره كردين.چون خودمن هم كشاورزم.
    مي دوني چرا به تعاوني نمي فروشيم چون محصولي كه دلال ازما كيلويي 100تومان ميخره تعاوني كيلويي 80تومان ميخره و هزينه حمل تا انبار تعاوني هم به عهده ي خودت است.پول محصولت هم بايد نوبتي بدن شايد بيفته 2-3 ماه بعد.
    اميدوارم با اين نوشته قانع شده باشين ولي مطمئنم بهانه ديگر دارين براي مقابله با اين نوشته .
    نيازي به ادامه بحث نمي بينم.
    موفق باشيد
    ویرایش توسط پیمان هادی فرکوش : 28th September 2012 در ساعت 10:18 PM
    اؤزگه چيراغينا ياغ اولماق بسديــر
    دوغما-ائـــللريميز قـارانليق داديــر
    يانيب ، يانديرماياق يادين اوجاغين
    ائويميز سويوقدور،قيشدير شاختادير

14. 4 کاربر از پست مفید پیمان هادی فرکوش سپاس کرده اند .

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    18,873
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان هادی فرکوش نمایش پست ها
    به نكته ي خوبي اشاره كردين.چون خودمن هم كشاورزم.
    مي دوني چرا به تعاوني نمي فروشيم چون محصولي كه دلال ازما كيلويي 100تومان ميخره تعاوني كيلويي 80تومان ميخره و هزينه حمل تا انبار تعاوني هم به عهده ي خودت است.پول محصولت هم بايد نوبتي بدن شايد بيفته 2-3 ماه بعد.
    برادر من مدير عامل اتحاديه شركت هاي تعاوني شهرستان سراب است اين هم شماره اداره
    سليمان هادي 04312225074
    اگر باور ندارين زنگ بزنين بپرسين.
    در صورتي هم كه به شماره شك دارين از اطلاعات بخواهيد براتون ميدن.
    خب چرا خودتون دست به کار نمیشین؟
    تعاونی خصوصی برای خودتون بزنین
    داداشتون هم کخه تجربه ی خوبی داره حتما
    چند نفر هم اشتغالزایی میشه در عوض تعداد زیادی شغل کاذب و دلال از بین میره

16. 3 کاربر از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    رادیولوژی
    ارسال تشکر
    378
    دریافت تشکر: 1,213
    قدرت امتیاز دهی
    981
    Array
    MJA70's: جدید128

بحث کردن بااین حسین آقا هیچ فایده ای نداره
    نمیدونم شاید نفسش داره ازجای گرم بلند میشه که اینجور درمقابل نظراتی که عین حقیقته (البته همش حق نیست ولی بیشترش چرا)میایسته.
    خلاصه که ماباکسی دعوانداریم،ولی آدم نباید درمقابل همه چیز چشمو گوششو ببنده

18. 3 کاربر از پست مفید MJA70 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    دریافت تشکر: 10,466
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array
    معمار حانیه's: خواهش

نميدونم چي بگم
    اما ملت گناهكار اصلي

خدا همهرفتگان اذربايجان بيامرزه وبقيه شون كمك كنه
    من ترسیم کردن را به حرف زدن ترجیح میدهم،

زیراترسیم کردنسریعتر است و مجال کمتری برای دروغ گفتن باقی میگذارد.

(لوکوربوزیه)

20. 2 کاربر از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند .

صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)