دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 86

موضوع: آذربايجان ايران (1391)شديدا لرزيد!!!

یار همراه
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر_نرم افزار
    ارسال تشکر
    3,958
    دریافت تشکر: 9,802
    قدرت امتیاز دهی
    5191
    Array
    آسد مرتضي's: جدید47

پیش فرض پاسخ : آذربايجان ايران شديدا لرزيد!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط نازخاتون نمایش پست ها
    بنده حرفی رو رد نکرده بودم که الان قبول کنم ....
    حقایق این است که دولت در این رابطه خیلی بی انصافی کرد و کم کاری و اهمال ......
    درد بسیار است ..... و اینکه که زبان سرخ سر سبز رامی دهد بر باد....
    خواهر عزیز فکر کنم منظور شما اینه که دولت خوبی نداریم و چون الان یه اتفاقی افتاده وقت خوبی برای گلایه و شکایته و گفتن همان دردهایی که بسیار است....
    آهنگران سرشان شلوغ است ...
    بايد نعل تازه بسازند براي اسب ها ...

2. کاربرانی که از پست مفید آسد مرتضي سپاس کرده اند.

یار همراه
    رشته تحصیلی
    زبان و ادبيات انگليسي/ ارشدمدیریت آموزشی
    ارسال تشکر
    12,865
    دریافت تشکر: 11,499
    قدرت امتیاز دهی
    185
    Array
    نازخاتون's: جدید27

نقل قول نوشته اصلی توسط سید مرتضی نمایش پست ها
    خواهر عزیز فکر کنم منظور شما اینه که دولت خوبی نداریم و چون الان یه اتفاقی افتاده وقت خوبی برای گلایه و شکایته و گفتن همان دردهایی که بسیار است....
    آدمها در همین مواقع است که کفایت یا عدم کفایت خودشون رو نشون می دهند ..حالا چه یک آدم و یک نفر باشه و چه یک دولت!!!!!

بیشتر آدم ها زمانی نا امید میشن که چیزی به موفقیتشون نمونده..در یک قدمی پیروزی دست از تلاش بر می دارند...آنها در دقیقه آخر تمامی امید خود را از دست میدهند..یک قدم مانده به خط پایان و پیروزی

4. 3 کاربر از پست مفید نازخاتون سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    مهندسی برق
    ارسال تشکر
    3,479
    دریافت تشکر: 13,703
    قدرت امتیاز دهی
    17043
    Array
    soham 313's: خواهش

با سلام

بروز حادثه ی زلزله ی آذربایجان شرقی را به تمام مردم ایران تسلیت می‌گویم و آرزوی صبر و بازگشت به زندگی برای بازماندگان و غفران و آمرزش و علو درجات برای از دست رفتگان دارم.
    امیدواریم با پیشرفت صنعت و مقاوم‌سازی روز به روز سازه‌ها، شمار تلفات حوادث طبیعی در ایران مدام کمتر شود.
    ویرایش توسط soham 313 : 14th August 2012 در ساعت 09:51 AM

6. 6 کاربر از پست مفید soham 313 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر_نرم افزار
    ارسال تشکر
    3,958
    دریافت تشکر: 9,802
    قدرت امتیاز دهی
    5191
    Array
    آسد مرتضي's: جدید47

نقل قول نوشته اصلی توسط نازخاتون نمایش پست ها
    آدمها در همین مواقع است که کفایت یا عدم کفایت خودشون رو نشون می دهند ..حالا چه یک آدم و یک نفر باشه و چه یک دولت!!!!!

بعضی مواقع یه آدم هرچقد هم کفایت خودشو بخواد نشون بده ولی اگه من و شما نخواییم قبول کنیم،در آخر اون درعین کفایت برا من و شما بی کفایت محسوب میشه!!!
    زیاد کشش ندیم این تاپیک جای خوبی برا اینجور حرفا نیست....شاید باعث دلخوری دوستان بشه
    آهنگران سرشان شلوغ است ...
    بايد نعل تازه بسازند براي اسب ها ...

8. کاربرانی که از پست مفید آسد مرتضي سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    علوم سلولي و مولكولي
    ارسال تشکر
    1,528
    دریافت تشکر: 1,938
    قدرت امتیاز دهی
    119
    Array

دوستان مس ورزقان به درد ايران مي خوره بامردم روستاهاش چي كار داره .

اين اولين و آخرين بي عرضگي مسئولان نيست

خبرنامه دانشجویان ایران: محسن اقبال دوست// روز شنبه خبر دردناک زلزله 6.2 ریشتری در استان آذربایجان شرقی، قلب همه مردم فهیم ایران را جریحه دار نمود. زلزله ای که بسیاری از هم میهنان آذری را بی خانمان ساخت و بار دیگر طبیعت روی ناخوشش را به بشر نشان داد. زلزله ای که خاطرات تلخ دیماه 82 را برایمان زنده ساخت! خاطراتی که قلب مردم ایران را جریحه دار ساخت و تا مدت ها مردم غیرتمند ایران اسلامی در تکاپوی کمک به زلزه دیدگان بم بودند و از نان شب خود می زدند تا التیام بخش زخم عظیم مردم بم باشند.اکنون که دو روز از این رخداد طبیعی در میهن عزیزمان می گذرد، سیل کمک های مردم شریف ایران را به زلزله زدگان شاهد هستیم. شاهد این مدعا را می توان در ازدحام جمعیت در مراکز اهدای خون در سراسر کشور و همچنین اعزام نیروهای بسیج مردمی به مناطق زلزله یافت. ابراز همدردی اقشار مختلف با زلزله زدگان از جمله دانشجویان ایرانی و همچنین اعلام آمادگی آنان جهت اعزام به مناطق زلزله زده هم در نوع خود قابل تقدیر می باشد.همچنین در این بین نباید از تلاش شبانه روزی نیروهای شریف جمعیت هلال احمر، مرکز اورژانس، بسیج و نیروهای مردمی و همچنین تلاش های وزارت بهداشت و وزارت کشور در امدادرسانی و بازسازی مناطق آسیب دیده گذشت. هر چند نقدهایی به عملکرد این دوستان وارد می باشد اما انشاالله اجر اعمال مخلصانه این عزیزان در درگاه حضرت حق متعال محفوظ است.از آنجایی که ایران اسلامی کشوری حادثه خیز می باشد، تجارب زیادی نیز از این راه کسب شده است. خصوصا در زمان حوادث بازار شایعات داغ است. با کمی گشت و گذار در فضای مجازی متوجه خواهید شد، عده ای سودجو که نان خود را از به جان هم انداختن مردم به دست می آورند، باز هم در تب و تاب دعوایی جدید و کثیف هستند. دعوایی که اینبار اما برای مردم ما تازگی ندارد و ما آنها را در کتب تاریخ به یادگار داریم.جوسازی های بعضی از رسانه ها که به اصطلاح؛ خود را مستقل می دانند، دوستانی(!) که در این بین به جای همکاری و همدردی با مردم شریف آذری زبان سعی در پیش برد سیاست معروف انگلیسی یعنی اختلافات قومی و قبیله‌ای هستند چگونه می توانند در مقابل این مردم سربلند کنند! به جای اینکه این رسانه ها التیام بخش زخم های مردم غیور آذربایجان باشند، و در این راستا با مسئولین همکاری کنند، نه تنها با بهانه تراشی های خود چوب لای چرخ امداد و بازسازی مسئولین می گذارند، بلکه با پی ریزی سیاست کثیف بی نتیجه اختلاف افکنی، نمکی بر زخم مردم عزادار هستند! مردمی که در طول تاریخ ثابت کردند که پیش قراولان انقلاب اسلامی هستند و همیشه در امتحان های سخت انقلاب نمره قبولی گرفتند.کسانی که ادعا می کنند اگر این حادثه در جای دیگری از ایران اتفاق می افتاد چنین و چنان می شد، بهتر است چشم های نابینای خود را باز کنند! که البته «...فی قلوبهم مرض». اگر چه معتقدیم که مدت هاست نان خود را از گل آلود کردن آب و اختلاف افکنی میان مردم می خورند و این حربه هم روشی است تا بتوانند آمار بازدید رسانه خود را بالاتر ببرند!این دوست نمایان به اصطلاح دلسوز اگر می خواهند از سوی مردم همچون کسانی که تا کنون مورد قهر و غضب آنها قرار گرفته اند، رانده نشوند، کمک پیشکششان؛ گوارایشان باد، نان و آبی که از اشک ها و آه های مردم داغدار آذربایجان نصیبشان می شود! اما لطفاً نمک بر زخم مردم نریزند!
    کد خبر:134702

منبع

راست ميگن من تو 30-40 كيلومتري اهر اين كمك هارو نمي بينم اونها از 600-700 كيلومتري دارن مي بينن.

راست ميگن رسانه هاي تركيه سريعتر از ايران زلزله رو گزارش كردن و درخواست كمك رساني كردن
    امدادرسانهاي جمهوري آذربايجان آمدن براي كمك .به اين ها ميگن اختلاف افكني

مسئولين آمدن اهر و ورزقان ....

توروخدا اخبار شبكه سهندو پيگيري كنيد ببين حق با من است يانه.همين الان ببينيد مردم روستا ميگن دروغ ميگن تا ديروز كسي براي كمك نيومده.

ویرایش توسط پیمان هادی فرکوش : 13th August 2012 در ساعت 11:57 PM
    اؤزگه چيراغينا ياغ اولماق بسديــر
    دوغما-ائـــللريميز قـارانليق داديــر
    يانيب ، يانديرماياق يادين اوجاغين
    ائويميز سويوقدور،قيشدير شاختادير

10. 3 کاربر از پست مفید پیمان هادی فرکوش سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    سیالات
    ارسال تشکر
    2,555
    دریافت تشکر: 1,144
    قدرت امتیاز دهی
    365
    Array

هوالباقی . . .
    تسلیت میگم به ملت بزرگ ایران این مصیبت وارده رو .

ان شالله خدا توی این ماه به عزیز از دست داده ها صبر ، به مجروحین شفای عاجل عنایت کنه .

12. 5 کاربر از پست مفید کاوه سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    سیالات
    ارسال تشکر
    2,555
    دریافت تشکر: 1,144
    قدرت امتیاز دهی
    365
    Array

جالبه که 5-6 ساعت پس از وقوع زلزله ، اخبار شبکه های خودمون تازه وقوع زلزله رو اعلام کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چون من تو تبریز آشنا دارم و همون لحظه مطلع شدم از زلزله تو همون لحظات اول شبکه خبر و همینطور پرس تی وی با خبر فوری اطلاع رسانی میکرد !!!!
    خلاصه حساسیت زیادی خوب نیست بیایید به جای بحثهای بی فایده در حد توانمون کمک کنیم به هموطنانمون !

14. 5 کاربر از پست مفید کاوه سپاس کرده اند .

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    دریافت تشکر: 29,042
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array
    Admin's: جدید39

سلام

من تقریبا تمامی نظرات دوستان رو مطالعه کردم ...

چند نکته توش خیلی تو چشم میزد ... خواستم نظرم رو بگم تا شاید بتونه باعث این بشه که برخی از عزیزان کمی منصفانه تر برخورد کنن با این موضوع.

نکته1: اینکه دوستان گفتن خبرگذاری های خارجی زودتر خبر رو گفتن دور از انصافه ...

پدر خودم ساکن تبریزه به محض اینکه بهمون اطلاع داد که اینجا زلزله شده من خودم شبکه خبر رو دنبال کردم که سریعا زیر نویس میزد منتها چون خبرهای دقیقی در دست نبود اخبار رسمی پخش نمیشد که باعث شایعه سازی بشه.!

پس دوستان در این مورد خواهشا پیش داوری نکنن.

بخصوص وقتی این نکته رو از قول خبرگذاری های بیگانه بگیم یعنی به دشمن بیشتر از خودمون اعتماد داریم.

همون دشمنی که تو همین ماه مبارک دولت ایران رو با هدف ضربه زدن به مردم عزیز ایران مورد حمله قرار داد و تحریم های یکجانبه ای رو اعمال کرد که هدفش 100% مردم بودن نه کس دیگه ...!

حالا که این ها بیان برای ما دایه ی دلسوز تر از مادر بشن به نظرتون جای تعجب نداره ؟

نکته 2: اینکه گفته شده کمک رسانی نشده رو اصلا قبول ندارم.

همین که میگین از شهرهای اطراف داره کمک رسانی میشه پس یعنی داره کمک رسانی میشه.

اینکه توقع داشته باشم از خوزستان بار بفرستن که یه هفته دیگه دست مردم برسه معقول تره یا اینکه از همون تبریز سریعا ستاد کمک رسانی تشکیل بشه و کمک ها ارسال بشه با عقل بیشتر جور در میاد ؟

پس اینقدر نگین کمک رسانی نمیشه همین کمک هایی هم که از تبریز داره به مردم ارسال میشه کمک های دولته ... غیر از اینه ؟

مگر اینکه بخوایم بگیم تبریز جزو کشور نیست ..!

چیزی که از گفته های دوستان منو آزار میده اینه که در این مورد کمی غیر منصفانه داره داره برخورد میشه و کمک های شهرهای اطراف رو کمک دولتی حساب نمی کنن ...

و سوالی که تو ذهن من ایجاد میشه اینه که مگه همه ی ما ایرانی نیستیم ؟

از فارس و عرب و ترک گرفته تا لر و کرد و بلوچستانی ؟

پس چرا باید در این جور مواقع موضع نژادی بگیریم و تفکیک نژادی کنیم همدیگه رو ؟

مهم اینه که همه ایرانی هستیم و عاشق کشورمون ...

نکته3: برخی از دوستان گفتن چرا به عرب ها ( فلسطین و لبنان و سوریه ) کمک می کنین بیاین همه رو خودمون دور هم بخوریم و شاد باشیم.

اگه از این دید نگاه کنیم که مال خودمون نوش جون خودمون اصلا اشتباه فکر نمی کنیم و حق ممکنه با دوستان باشه.

ولی چرا کمی به این بخشش نگاه نکنیم که ...

اصلا چرا آمریکا و کشورهای همسایه اشون با این همه دست و دلبازی به اسرائیل کمک می کنن ولی کسی صدا ازش در نمیاد ؟

هدف از این همه کمک نظامی و مالی چیه ؟

اگر ما کمک نکنیم چه اتفاقی قراره بیوفته ؟

خب همون جوری که همه می دونن تو منطقه جبهه ای تشکیل شده بنام جبهه ی مقاومت.

خب مقاومت علیه کی ؟

علیه ابرقدرت ها و اسرائیل و جلوگیری از نفوذ این کشورها در منطقه و به مرور آزادی کشورهای اسلامی از زیر نفوذ این ابر قدرت ها ...

در اصل به نظر من ما باید ممنون کشور فلسطین ، لبنان و سوریه هم باشیم چون اونها الان در خط دفاع این محور مقاومت هستند.

متاسفانه جدیدا باب شده که در برخی از سایت ها میگن که پولمون رو به عرب ها ندیم و خودمون بخوریم.

و متاسفانه باید بگم که این حربه ی جدید دشمن جهت ضربه زدن به محور مقاومته چرا که اگه هر کس به فکر خودش باشه کار برای اونها ساده تره و راحت تر می تونن تک تک کشورهای منطقه رو نابود کنن و آخر سر هم مطمئن باشید نوبت به خودمون می رسه و زمانی از خواب غفلت بلند میشیم که دورمون پر از دشمنای خودمونه ..!

پس اگر کمی خردمندانه با این موضوع برخورد کنیم متوجه میشیم این کمک ها به حزب الله و نیروهای مقاومت فلسطینی و دولت سوریه بی دلیل نیست .!

موفق باشید
    نخبه یعنی خودباوری انسان و پس از خود باوری کاری غیر ممکن نمی شود

16. 11 کاربر از پست مفید Admin سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    علوم سلولي و مولكولي
    ارسال تشکر
    1,528
    دریافت تشکر: 1,938
    قدرت امتیاز دهی
    119
    Array

آقا مصطفي من خودم هم دوست دارم به مردم فلسطين و لبنان كمك بشه اصلا مشكل فلسطين و لبنان نيست .
    مشكل اينه كه وزير كشور ميگه نيازي به كمك نيست اگر هم كمك كردين مشكلي نداره به امام زمان راست ميگم چند دقيقه بعد مسئولين استان ميگن اينجا اوضاع خراب است به كوچكترين كمك شما نيازمنديم .
    مصطفي جان اين دو جمله دقيقا در يك خبر گفته شده بعدش آقاي آل هاشم مجري برنامه حركت از مردم خواهش كرده كمك كنند و گفته هر كي گفته احتياج به كمك نيست اشتباه كرده.
    همين 1 ساعت پيش شبكه سهند مردم يك روستارو نشون ميداد مي گفتن آب و غذا اصلا نداريم.
    من ديگه كم آوردم نمي دونم چه طوري بگم قبول كنيد .
    اؤزگه چيراغينا ياغ اولماق بسديــر
    دوغما-ائـــللريميز قـارانليق داديــر
    يانيب ، يانديرماياق يادين اوجاغين
    ائويميز سويوقدور،قيشدير شاختادير

18. 4 کاربر از پست مفید پیمان هادی فرکوش سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    زبان و ادبيات انگليسي/ ارشدمدیریت آموزشی
    ارسال تشکر
    12,865
    دریافت تشکر: 11,499
    قدرت امتیاز دهی
    185
    Array
    نازخاتون's: جدید27

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان هادی فرکوش نمایش پست ها
    آقا مصطفي من خودم هم دوست دارم به مردم فلسطين و لبنان كمك بشه اصلا مشكل فلسطين و لبنان نيست .
    مشكل اينه كه وزير كشور ميگه نيازي به كمك نيست اگر هم كمك كردين مشكلي نداره به امام زمان راست ميگم چند دقيقه بعد مسئولين استان ميگن اينجا اوضاع خراب است به كوچكترين كمك شما نيازمنديم .
    مصطفي جان اين دو جمله دقيقا در يك خبر گفته شده بعدش آقاي آل هاشم مجري برنامه حركت از مردم خواهش كرده كمك كنند و گفته هر كي گفته احتياج به كمك نيست اشتباه كرده.
    همين 1 ساعت پيش شبكه سهند مردم يك روستارو نشون ميداد مي گفتن آب و غذا اصلا نداريم.
    من ديگه كم آوردم نمي دونم چه طوري بگم قبول كنيد .
    جالبه اقا پیمان ...شمایی که اونجا هستی و نزدیک اونجا هستی و آشنایان که اونجا هستند دارن می گن امکانات کم هست و حقایق رو دارید می بینید و بعضی ها قبول نمی کنن!!!!!
    خیلی جالبه واقعا !!!!

- - - به روز رسانی شده - - -

به گزارش خبرآنلاین ؛علی دایی ، سرمربی آذری راه آهن که به مناطق زلزله زده اهر و ورزقان رفته بود در برنامه 90 گفت:« ما فقط دو یا 3 ساعت آنجا بودیم ، نمی توانم بگویم وضعیت امدادرسانی چطور بود. 40 تا 50 درصد خانه های مردم مردم در روستاهایی که ما رفتیم ، تخریب شده بود و شرایط خوبی نداشت اما وقتی با مردم صحبت کردیم یک خرده از امدادرسانی ناراحت بودندو می گفتند آنچنان که باید و شاید در ساعات اولیه زلزله امداد رسانی خوبی انجام نشده است.»
    دایی در ادامه گفت:« از خارج کشور تماس های زیادی با من گرفته شده و دوستان خوبم خواستند که هر طور هست به این مردم آسیب دیده کمک کنند. البته آنها دنبال راهی هستند که مطمئن باشند کمک های شان حتما به دست مردم آسیب دیده می رسد. باید شرایطی را فراهم کنیم که کمک های مردمی به دست مردم آسیب دیده از زلزله برسد. »
    دایی درباره تعداد قرباینیان هم گفت:«من هم آخرین باری که آمار رسمی را شنیدم چیزی حدود همین 300 کشته بود اما با چیزی که دیدم احساسم این است که تعداد قربانیان بیشتر بوده باشد. البته خدا راحم کرد که این زلزله در ساعات بعدازظهر این مناطق را لرزانده است. زمانی که خیلی از هموطنان ما در این مناطق ، در مزارع و زمین های کشاورزی مشغول فعالیت بودند. این اتفاق خیلی تلخ است. باید همه در کنار هم باشیم. آذری و فارس ندارد. همه باید با هم متحد باشیم. باید کاری کنیم مردم به آسایش برسند. چند ماه دیگر زمستان سرد آذربایجان از راه می رسد. نباید بگذاریم کار به روزهای سرد برسد. مسئولان باید خیلی بیشتر به فکر مردم باشند. اگر به فکر مردم نباشند که ما مسئولی نداریم.»

ویرایش توسط نازخاتون : 14th August 2012 در ساعت 12:25 AM

بیشتر آدم ها زمانی نا امید میشن که چیزی به موفقیتشون نمونده..در یک قدمی پیروزی دست از تلاش بر می دارند...آنها در دقیقه آخر تمامی امید خود را از دست میدهند..یک قدم مانده به خط پایان و پیروزی

20. 4 کاربر از پست مفید نازخاتون سپاس کرده اند .

صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)