دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: بازار کار برق

همکار تالار اخبار اختراعات و نوآوری
    رشته تحصیلی
    برق
    ارسال تشکر
    1,002
    دریافت تشکر: 862
    قدرت امتیاز دهی
    29
    Array
    LUCKLY's: جدید92

down بازار کار برق

سلام دوستان امروز داشتم در رابطه با بازارکار مهندسان برق سرچ میکردم که واقعا ناامید شدم باز واسه قدرتیا یه کارایی بود ولی واسه ما کنترلیا ......تازه رسیدم به این که ایا واقعا انتخاب درستی داشتم یا نه اینهمه درس بخون اونم چه درسایی بعدشم هیچی به هیچی ...تو این گشت وگذارام رسیدم به یه اگهی که تو اون مهندس برق استخدام میکرد اونم با حقوق 350000تومن !!!!!!!!!!!!!واقعا بهم ریختم ایا جایگاه واقعی مهندس برق اینه تورو خداکسی هست که کنترلی باشه وبره سرکار واز حقوقشم راضی باشه ؟؟؟؟؟یه راهنماییم ازتون میخام ,تو بعضی سایتا گفته بودن که اگه سابقه ی کار حین تحصیل داشته باشی برای پیداکردن کار کمکت میکنه به نظر شما از چه سالی یرم دنبال این سابقه ی کار حین تحصیل(یعنی دانشجوی سال چندم )و کجاها برم اگه راهنماییم کنین واقعا لطف کردین

2. 2 کاربر از پست مفید LUCKLY سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    برق قدرت
    ارسال تشکر
    1,532
    دریافت تشکر: 2,189
    قدرت امتیاز دهی
    40
    Array

پیش فرض پاسخ : ناامیدم کمکم کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط hi life نمایش پست ها
    سلام دوستان امروز داشتم در رابطه با بازارکار مهندسان برق سرچ میکردم که واقعا ناامید شدم باز واسه قدرتیا یه کارایی بود ولی واسه ما کنترلیا ......تازه رسیدم به این که ایا واقعا انتخاب درستی داشتم یا نه اینهمه درس بخون اونم چه درسایی بعدشم هیچی به هیچی ...تو این گشت وگذارام رسیدم به یه اگهی که تو اون مهندس برق استخدام میکرد اونم با حقوق 350000تومن !!!!!!!!!!!!!واقعا بهم ریختم ایا جایگاه واقعی مهندس برق اینه تورو خداکسی هست که کنترلی باشه وبره سرکار واز حقوقشم راضی باشه ؟؟؟؟؟یه راهنماییم ازتون میخام ,تو بعضی سایتا گفته بودن که اگه سابقه ی کار حین تحصیل داشته باشی برای پیداکردن کار کمکت میکنه به نظر شما از چه سالی یرم دنبال این سابقه ی کار حین تحصیل(یعنی دانشجوی سال چندم )و کجاها برم اگه راهنماییم کنین واقعا لطف کردین

سلام دوست عزیز
    من اینو بارهای بار به کسانی که از من در این مورد سوال پرسیدن گفتم که درامد هر کدوم از رشته های تحصیلی ربطی به گرایش یا اصلا خود رشته نداره
    تنها چیزی که در این وسط مهم هستش تخصصه
    رشته کنترل به جرات یکی از بهترین رگرایش های رشته برقه
    اگه شما بتونی به یکی از زبان های برنامه نویسی (C) و زبان انگلیسی در حدی که بتونی کاتالوگ رو ترجمه کنی و کار کردن با plc و یا میکروکنترلرها یا آشنایی کامل با موتورهای پله ای داشته باشی من کار شما رو تضمین میکنم(خودم قول کار بهت میدم)
    شرکت نفت ...پتروشیمی....قسمت رولیاژی برق.....نیروگاه ......وووو
    فقط تخصص

یه چیزی مهم که میتونه شما رو واقعا باسواد کنه یه پایان نامه ی قدرت منده
    امتحان کن نتیجه میگری
    در پناه حق
    روزگاریست شیطان فریاد می زند: آدم پیدا کنید سجده خواهم کرد.
    "دکتر شریعتی"

4. 4 کاربر از پست مفید e.einitabar سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع