دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: کفشی که روی آن ( الله - محمد - الاسلام) دیده می شود !

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    دندانپزشکی
    ارسال تشکر
    6,304
    دریافت تشکر: 5,135
    قدرت امتیاز دهی
    15585
    Array

پیش فرض پاسخ : کفشی که روی آن ( الله - محمد - الاسلام) دیده می شود !

دوست عزیزم سلام
    یک جای نوشتتون گفتین که منم نمی خوام از کسی طرفداری کنم اما از این می ترسم هم دچار همون بت هایی ارزشی و تصویری بشیم .
    دو نکته: این جمله را گفتم چون
    1- دوستان مرا متهم به طرفداری از اسلام ستیز ها و... نکنند
    2-این برداشت هایی از جمله امن و امان بودن جهان و نبود دشمن را از نوشته های من استنباط نکنید...
    داداش گلم اگه دفاع از ارزش ها و خودمون رو به خواب زدن بت پرستی هست اشکال نداره شما بترسید که من بت پرستم.
    شاید تنها تفاوت من وشما این هست که تعاریف مون از "دفاع از ارزش ها" متفاوت هست چرا که من این ها را دفاع از دین و ارزش قلمداد نمی کنم.
    حالا من باید این سوال را از شما بپرسم که چرا شما بدبین هستید؟
    1- من هیچ کس را متهم نکردم
    2- بت و بت پرستی از زمین تا آسمان فرق داره .. این بتی که من در اینجا مطرح کردم با معنی که گفتم در مسلک دار ها وجود داره نه در بت پرستان..

2. کاربرانی که از پست مفید Majid_GC سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 6
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

اینایی که با فکر جلو میرن همیشه موفقن بجز کسایی که با دین مبارزه کنن که در تاریخ مشخص شده

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 6
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط zatila نمایش پست ها
    اینایی که با فکر جلو میرن همیشه موفقن بجز کسایی که با دین مبارزه کنن که در تاریخ مشخص شده
    باید درباره این موجوداتی که اسم خودشونو انسان گذاشتن رو یاد بگیریم

کاربر اخراج شده
    ارسال تشکر
    110
    دریافت تشکر: 127
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

Angry پاسخ : کفشی که روی آن ( الله - محمد - الاسلام) دیده می شود !

نقل قول نوشته اصلی توسط حاج مهدی کیانی نمایش پست ها

دلیلم از مطرح کردن این بحث این نیست که حالا ایا این مسئله اتفاقی است یا عمدی. بلکه در میان جستجویی که در این زمینه انجام دادم به یک گفتگو میان چند جوان عرب برخورد کردم که احساس کردم بحث های مطرح شده در آن سایت می تواند جالب توجه باشد. اگر دوست دارید می توانید بحثش را اینجا بخوانید. ولی از آنجایی که گفتگوها به صورت عربی است لذا با مترجم گوگل ترجمه کردم تا هم من بهتر متوجه شوم هم شما؛ که الحق و والانصاف دقیق و زیبا ترجمه کرده است.

متن گفتگو از این قرار است :

love soul - :

احتمال اینکه این مساله فقط یک اتفاق باشد نیست. این احتمالش صفر است. چه نظری دارید. شاید این موضوع قدیمی باشد. اما این تصویر مرا به چیز جدیدی می رساند.

aNnos - :

عزیزم
    love soul ، نمی دانم. در مورد صحت تصویر الله اعلم. اما تا وقتی که تصویر جدیدی وجود نداشته باشد ما باید این محصول را تحریم کنیم. با تشکر و تقدیر

Godfather - :
    برادر عزیزم، اعتقاد ندارم که این موضوع اینقدر جدی باشد. معمولا اتفاق نقش بزرگی را در این موضوع بازی می کند. و اعتقاد ندارم کسی که این اسم را وضع کرده از روی عمد، این کار را کرده باشد. اما با وجود این ما بر ضد تمام محصولات آمریکایی- یهودی هستیم.

- نسر شام :

با تشکر از یادآوری شما، خوب است ما تمام کالاها را تحریم کنیم. خواه این موضوع اتفاقی باشد، یا نباشد. زنده باشید.

-
    gsgmbc :

عزیزم
    love soul. من یک سوال از تو دارم. چرا " لا محمد لا مکه " . با وجود اینکه اختلاف در مدینه بوده است. ( به احتمال خیلی قوی منظور نویسنده از این جمله این بوده است که اختلاف یهودیان و مسلمانان در مدینه بوده است لذا اگر عمدی در کار باشد باید نوشته می شد " لا محمد لا مدینه " )

- قاسم :

این تحلیل به نظر من درست است. این قضیه از حدود سه سال پیش انتشار پیدا کرد و نشر آن زیانهای بسیاری را برای کوکاکولا در مصر و عربستان به بار آورد. من یک سوال کوچک از برادرم
    gsgmbc دارم که حرفهای او کمی مسخره کردن بود. منظورت چیست!؟. مکه برای همه مسلمانان است. آیا کعبه خانه ای نیست که همه مردم آنرا طواف می کنند. آیا کعبه قبله مسلمانان نیست و آیا محل ظهور پیامبر اکرم نیست. و آیا مدینه شهری نیست که در آن بر پیامبر وحی نازل شد.

-
    gsgmbc :

من سوال کوچک تو را پاسخ خواهم داد. ولیکن می خواهم همه چیز را بدانم. من از شرکت کوکاکولا دفاع نمی کنم. به خوبی می دانم که کعبه در مکه وجود دارد که مردم آنرا طواف می کنند و قبله مسلمانان است. و محل ظهور رسول اکرم است و در مدینه وحی بر پیامبر نازل شده. برای یاد آوری باید بگویم که من مسخره نکردم. من فقط سوال کردم. ولی از بین تمام چیزهایی که در هنگام ظهور پیامبر بوجود آمد فقط مکه مورد توجه است. این همه شهر چرا چیز دیگری نگفتند. به ما چه که در این موضوع دخالت می کنیم. چرا کفشهای ورزشی
    Nike که بر آن اسم خدا نوشته شده بود را مطرح نکردند که وارد کشور شد و بعد از مدتی معامله آن تمام شد. ( در حالیکه در اثر این موضوع ) در کشور ما، سوریه کوکاکولا پیدا نمی شود. در حالیکه در کشور های خلیج در خواست وارد شدن کوکاکولا را می دهند. با وجود اینکه تو میدانی کوکاکولا ساخت آمریکا و اسرائیل است. و وجود شوینده ایریل که ساخت اسرائیل است. چرا این مناقشه فقط در مورد این موضوع است در حالیکه موضوع های دیگری هم قابل مناقشه است. این پاسخ من است. امیدوارم که اشتباهات و یا چیزهایی را که ذکر نکردم تو به من تذکر دهی.

-------------
    خب این ها که خواندید در مورد کوکاکولا بود. در مورد پپسی می گویند که
    Pepsi مخفف جمله " Pay Every Penny toSave Israel " است. فکر می کنم اگر جستجو کنید در مورد این مطلب کلی بحث و گفتگو پیدا کنید و لزومی بر ادامه دادن مطلب نیست.

سلام

کوکا کولا مارکش تو سال ۱۸۸۵ بوسیله دو نفر طراحی شده و سال بعدش تولید شده اون زمان فقط چیزی که اونجا نبوده احتمالا فقط و فقط دین اسلام بوده ولی بگردید تو شجره نامه اون دو نفر شاید مدرکی پیدا بشه که خلاف این باشه

6. کاربرانی که از پست مفید gsrgaga سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم آزمایشگاهی
    ارسال تشکر
    181
    دریافت تشکر: 98
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

مرسی
    امیدوارم وقتی در خوشی ها غرقی هیچ راه نجاتی پیدا نکنی

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
    ارسال تشکر
    486
    دریافت تشکر: 220
    قدرت امتیاز دهی
    26
    Array

دشمنان اسلام همیشه از احمق ها بودندو بس.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)