دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مسابقه کتاب خوانی

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر
    ارسال تشکر
    6,001
    دریافت تشکر: 5,961
    قدرت امتیاز دهی
    236
    Array

پیش فرض مسابقه کتاب خوانی

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور مسابقه «من کتاب می‌خوانم 8» را برگزار می‌کند.

به گزارش خبرآنلاین، مسابقه کتابخوانی «من کتاب می خوانم 8»، مسابقه نقاشی ویژه کودکان و نوجوانان، مسابقه خاطره نویسی ویژه کتابداران و مسابقه نویسندگی ویژه مقاطع راهنمایی و دبیرستان به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور در مرداد ماه برگزار می شود.
    این مسابقه کتابخوانی به صورت آنلاین، مکتوب و گویا و برای عموم، دانشجویان، طلاب، مادران، زنان خانه دار، نابینایان و کم‌بینایان برگزار می شود. زمان برگزاری مسابقه آنلاین از اول تا پایان مرداد ماه و از طریق سایت www.irnetbook.com و مهلت ارسال آثار مکتوب تا پایان مرداد است. فرم های مسابقه مکتوب و نویسندگی به صورت فرم پست جواب قبول است و علاقمندان می توانند از طریق مراجعه به کتابخانه های عمومی سراسر کشور آنها را دریافت کنند. زمان برگزاری مسابقه نقاشی سیزدهم مرداد ماه و مهلت ارسال دفترچه های خاطره نویسی تا دهم شهریور است.
    «جهنم تکریت (خاطرات آزاده مجتبی جعفری)، مجتبی جعفری، انتشارات سوره مهر»، «شمیم رحمت مراقبه در ماه رمضان، میرزا جواد آقا ملکی تبریزی، انتشارات جمهوری»، «خاک های نرم کوشک، سعید عاکف، انتشارات ملک اعظم» و «طوبای محبت، اسماعیل دولابی، انتشارات محبت» از منابع مسابقه کتابخوانی آنلاین و مکتوب برای عموم مخاطبان است.
    «غرب شناسی، احمد رهنمایی، موسسه امام خمینی» و «تاملی بر نهضت عاشورا، رسول جعفریان» از منابع مسابقه آنلاین و مکتوب برای دانشجویان و طلاب؛ «خانواده در اسلام، علی قائمی، انجمن اولیا و مربیان»، «هنر رضایت از زندگی، عباس پسندیده، انتشارات معارف» و «مسئله حجاب، شهید مطهری، انتشارات صدرا» از منابع مسابقه آنلاین و مکتوب برای مادران و زنان خانه دار؛ «دا، نوشته سیده زهرا حسینی، انتشارات سوره مهر»، «قلب سلیم، نوشته عبدالحسین دستغیب شیرازی، انتشارات جامعه مدرسین حوزه علمیه قم» و « فال خون، نوشته داود غفارزادگان، انتشارات قدیانی» از منابع مسابقه آنلاین و مکتوب برای نابینایان و کم بینایان است.
    موضوعات مسابقه نویسندگی مقطع راهنمایی؛ «اگر من بجای کتابدار محله مان بودم....» و «ایران اسلامی را دوست دارم چون....» از موضوعات مسابقه نویسندگی مقطع راهنمایی و «اگر من بجای کتابدار محله مان بودم....» و «ما می توانیم دنیا را تغییر دهیم....» از موضوعات مقطع دبیرستان است.
    علاقمندان می توانند کتاب های مسابقات کتابخوانی را از بیش از 2600 کتابخانه عمومی سراسر کشور دریافت کنند.
    در هفت دوره گذشته مسابقات کتابخوانی «من کتاب می خوانم» بیش از 220 هزار نفر از سراسر کشور در این مسابقات شرکت کرده اند و به برندگان جوایز ارزنده ای اهدا شده است.
    همیشه رفتن رسیدن نیست.ولی برای رسیدن باید رفت در بن بست هم راه آسمان باز است پس پرواز را بیاموزیم

2. 3 کاربر از پست مفید amin_745 سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)