دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: پرويز پرستويي :به خدا قسم از ديدن فيلمهاي روي پرده خجل مي شوم

کاربر حرفه ای
    رشته تحصیلی
    Hardware
    ارسال تشکر
    959
    دریافت تشکر: 2,702
    قدرت امتیاز دهی
    165
    Array

Arrow پرويز پرستويي :به خدا قسم از ديدن فيلمهاي روي پرده خجل مي شوم

پرويز پرستويي در گفت وگويي با انتقاد شديد از توقيف فيلمهاي كتاب قانون و صد سال به اين سالها گفت :اينكه راحت بنشينيم وبي توجه به زحمات دوستان وسينماگران فيلمي را توقيف كنيم دوراز عدالت است. پرستويي در اين گفت وگو در پاسخ به سوالي كه چرا از قبول برگزاري بزرگداشت خود در جشنواره امسال طفره رفتيد گفته است :وقتي قرار است از كسي تجليل كنيم حتما او براي ما فرد موجهي است اما من طي دوسال گذشته با تمام عشق واحساسم دوفيلم كار كرده ام كه از اكران ونمايش آنها ممانعت به عمل آمد .اينها نبايد مرا تجليل كنند بلكه بايد مرا تعديل كننديعني من برخلاف شئونات وقاونين كاري راانجام داده ام .يعني برخلاف نظام جمهوري اسلامي كار كرده ام .اگر چنين است چرا به من اجازه كار كردن مي دهند. وي درادامه اين گفت وگو گفت :به خدا قسم برخي اوقات من از ديدن فيلمهاي روي پرده خجل مي شوم و شرم دارم كه حتي آنها راببينم
    وي ادامه داد :سينماي ماالان ضربه هاي بدي مي خورد كه جاي نگراني ندارد .پس از ساخت هر فيلم برخي مسئولان بايد روي اثر نظر بدهند كه بي اجازه ونظر آنها نبايد فيلمي عرضه شود واين باعث تاسف است .بازيگر فيلم اژانس شيشه اي همچنين درادامه گفت :اگر كسي براي امرار معاش وغم نان كار سطحي ونازل مي كند به نظر من اول مدير ما مقصر است . پرستويي درادامه به نكته جالبي اشاره كرد وافزود :آدم برفي چهار سال توقيف بود ولي حالا بارهااز تلويزيون پخش مي شود.چرا مسئولان باترس ولرز به ما نگاه مي كنند وبه ما اطمينان ندارند

2. کاربرانی که از پست مفید diamonds55 سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)