دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: از کسانی که تخصص در دوربین مدار بسته دارند خواهشمندم به سوال من نگاهی بیندازند

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 22
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : از کسانی که تخصص در دوربین مدار بسته دارند خواهشمندم به سوال من نگاهی بیندازند

استفاده از دوربین در مکان های مختلف

1- در داخل مغازه و مساحت آن حداقل 12 متر : از دوربین های با لنز ثابت 4 یا 6 می تونید استفاده کنید دید در شب باشه بهتره قیمت از 30 هست 80 هزار تومان
    2- واسه بیرون که می خواین مساحت بیشتری رو داشته باشین : از دوربین های مادون قرمز با لنز وری فوکال ( لنز قابل تنظیم مثلا روش می نویسه 10-5 یعنی لنز این دوربین می تونه از 5 میلیمتر تا 10 میلیمتر تغییر کنه و هرچقدر این عدد بزرگتر زاویه دید کمتر و اجسام نزدیکتر و بلعکس ..) استفاده کنید و برد مادون قرمزش رو هم دقت کنید هر عددی که روش نوشته در اصل از نصف کمتر رو در نظر بگیرید مثلا اگه نوشته برد دوربین 15 متر هستش در اصل 6 متر رو بیشتر در شب نمیتونه بگیره در ضمن یادتون باشه با دوربینه ای مادون قرمز در شب به هیچ عنوان نمی تونید پلاک ماشین رو بخونید
    3- مکان های که مساحت کم هست و می خواید پلاک رو هم بخونید از دوربین های صنعتی استفاده کنید تی وی لاین بین 400 تا 500 باشه لنز هم وری فوکال باشه بهتره در ضمن دوربین دید در شب باشه یادتون باشه مادون قرمز با دید در شب فرق می کنه دید در شب یعنی(day & night) واسه دید در شب حتما باید یه خورده نور باشه تو تاریکی مطلق تصویر نداره اگر نور ندارید یه لامپ پشت دوربین روشن کنید تا تصویر داشته باشین
    4- تو مکان های بزرگ که پلاک رو هم می خواین بخونین مثل خروجی بزرگراهها و پمپ بنزین ها و .... اینجا از دوربین های صنعتی با لنز 100-5 و دید در شب و با تی وی لاین بین 600 تا 700 و دارای سیستم پلاک خون باشه دوربین های پلاک خون سریع هستن و اگر ماشین با نور بالا هم بهش بتابه باز هم دوربین می تونه پلاک رو ببینه و پلاک رو بخونه ولی د.ربین های قبلی وقتی یه منبع نور جلوشون باشه اطراف اون رو نمیشه به خوبی دید
    اینا اطلاعاتی بود که من بر حسب تجربه بدست آوردم و امیدوارم به دردتون بخوره

2. 2 کاربر از پست مفید bia_babak سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    الكترنيك
    ارسال تشکر
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : از کسانی که تخصص در دوربین مدار بسته دارند خواهشمندم به سوال من نگاهی بیندازند

نقل قول نوشته اصلی توسط bia_babak نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستانی که زحمت کشیدن و به سوال من نگاه یا پاسخ دادند
    من یک نصاب دوربین مداربسته هستم که به تازگی وارد این شغل شده ام
    با توجه به عکس زیر من اینگونه دوربینی نصب کرده ام

نام دوربین : سونی یک و سه با 24 ال ای دی مادون قرمز با برد 15 متر
    فاصله دوربین تا زمین 15 متر
    مساحت زمین 250 متر
    این دوربین روزها تصویر خوبی دارد ولی متاسفانه شب ها تصویر تار شده و چیزی مشخص نمی باشد
    از کسانی که در مورد دوربین ها تخصص دارند خواشمندم
    چه دوربینی به جای این دوربین استفاده کنم تا شب ها دید خوبی داشته باشد
    در ضمن قیمت دوربین بیشتر از 100 تومان نشود
    با از هم از تمامی کسانی که زحمت کشیدند و به شوال من نگاه یا اظهار نظر کردند ممنونم و در پایان از کسانی که در تتدارک این سایت زحمت کشیده اند نهایت تشکر را دارم
    سلام من تخصص اصليم دوربين و اعلام حريق است .لطفا كاملتر مشكلت رو مطرح كنيد .

4. کاربرانی که از پست مفید davoodfallah سپاس کرده اند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)