دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: باید باور کنیم؟

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    یار همراه
    ارسال تشکر
    367
    دریافت تشکر: 5,490
    قدرت امتیاز دهی
    91
    Array
    Isengard's: جدید151

پیش فرض پاسخ : باید باور کنیم؟

حاج هیملر اول یه صلوات بفرستیم بعد

کافیست فقط این عنوان را در گوگل جستجو کنید!
    بیش از 100 سایت و وبلاگ این خبر را منتشر کرده اند که نکته جالب یکسان بودن متن تمام این خبر ها در تمام آنهاست!!
    مرد مومن آیا خودت به عنوان یه تحصیل کرده این گفته رو قبول داری؟ اینکه صدتا ( اصلا من میگم هزارتا ) این مطلب رو که در صفحات خودشون گذاشتن دلیل بر صدق مطلب هست؟ اخوی من عرض میکنم منبع اصلی ( اونی که باید خبر بده اطلاعات زیادی منتشر نکرده ) اونوقت شما چطور انتظار داری ما ( حداقل من ) به این مطالبی که معتبر نیست استناد کنیم؟

شما برای کار این مهندسین احترام قائلید، بنده هیچ نوع احترامی برای کلاه برداری چه مادی و چه معنوی قائل نیستم.
    به قول شاعر که میگه ، نظر هر شخص محترم است
    عقاید شما مال شماست ، اختیاراتشم با شماست
    اینکه سردار نجار گفته این خوب است آن عالیست هم باید بگویم هیچ ماست فروشی تا به این لحظه نگفته ماست بنده ترش تشریف دارند.

فکر کنم منظور شما
    آقای سردار احمد وحيدي وزیر دفاع بود ، چون من سخن ایشون رو نقل قول کردم.
    اما درباره ماست. اگر بگیم این ماست ترش است خوبه؟ اینجوری ارضا میشم؟ آقا اصلا اگر خدایی نکرده بونم لال قبیله سرخ پوستان هم به ایران حمله کنه ، مارو قورت میدن!
    آخه چرا بی انصافی می کنیم ، ایران که از توانمندی خوبی ( حداقل برای دفاع ) برخورد دار هست ، هیچ کس نمیتونه اینو منکر بشه.حاج هیملر خدایی چرا براساس برخی اطلاعاتی که مستند نیست بخوایم تحلیل کنیم و با بی انصافی نقد کنیم؟!

در دنیای امروز تسلیحات هوایی، که غول بی شاخ و دمی مثل آپاچی را پر از ضعف می دانند و تره هم برایش خرد نمی کنند 2091 ما حکم اسباب بازی را هم ندارد.

هیلمر جان این مطلب رو دیگه داری شوخی میکنی نه؟ حاجی شما داری یک بالگرد سنگین رو با یک بالگرد سبک مقایسه میکنی و میگی بالگرد سنگین بهتره؟ حاجی اینکه دیگه مقایسه نداره همه میدونن آپاچی یک باگرد سنگین و خیلی پیشرفته و قدرتمند هست. کبری یک بالگرد سبک هست و در موقع مقایسه باید با همکلاسهای خودش مقایسه بشه ( در مورد تمامی تجهیزات همین طور هست ) این موضوع مثل این میمونه که بیای راکت آر پی جی رو با موشک بالستیک مقایسه کنی بعد بگی موشک بالستیک قدرتش بیشتره!

و اما مشکل اصلی اینجاست ، با اینکه بنده به طور مکرر ( در دو ارسال ) گفته های سردار را در مورد دستاورد ها و تجربیات این گونه طرحها ذکر کردم ولی شما به اصل موضوع توجه نکردی. این که واضح هست کشوری که تکنولوژی و تجربیات در یک زمینه خاص نداشته باشه نمیتونه توی اون زمینه تولیدی داشته باشه ، حالا به نظر شما این کشور باید بشینه گریه کنه یا آستین بالا بزنه و از یه جا شروع کنه؟
    این تجربه برای یک کشور از آسمون نارل نمیشه که.
    این بالگردهایی رو که ، شما با این دستاورد ایران مقایسه میکنی ، مال کشوری هست که بودجه نظامیش چند برابر بودجه کل کشور ما هست ، موقعی که داشت به خودش میومد تا پیشرفت کنه هشت سال جنگ بهش تحمیل نشده ، مادر سرمایه داری هست ، موقعی که جنگی شروع میشه کلی حال میکنه چون کارخانه هاش راه میوفته و با این امکانات کلی تجربه توی زمینه ساخت تجهیزات نظامی پیشرفته داره و.....
    ایران پیشرفتهای خیلی خوبی داشته و کسی نمیتونه اون ها رو نادیده بگیره و حتما به مرور زمان هم این پیشرفتها افزایش پیدا میکنن.

برادر من شما به جان مطلب عنایت کن ، دستاورد پروژه ، تجربه های پروژه و....
    هی من میگم این ماست رو بچش ببین چقدر خوش طعم هست ، شما برمیگردی میگی قیافش خوشگل نیست.

خب بریم سر مقایسه علمی ،
    اما در مورد بالگرد ، طبق اون مطالبی که من مدتها پیش در وب سایتهای نظامی غیر وطنی اونم به صورت مختصر دیده بودم ، اونطور که یادم میاد بهسازی بدنه بالگرد ، تجهیزات الکترونیکی ، دوربین دماغه بالگرد ، کابین و فکر کنم یه چیزی هم درباره شیشه های بالگرد نوشته بود ، متاسفانه حضور ذهن ندارم. این تعدادی از بهسازی هایی بود که در خاطرم مانده بود از طرف منابع غیر وطنی ذکر شده بود.

به هر حال امیدوارم به اصل موضوع بیشتر توجه کنیم تا ظاهرش.

سربلند و پیروز باشید
    والسلام....

2. کاربرانی که از پست مفید Isengard سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)