دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: سوال در مورد توربین بادی

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر جدید
    ارسال تشکر
    6
    دریافت تشکر: 14
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض سوال در مورد توربین بادی

سلام
    من الان نمی خوام توربین بخرم و نصب کنم و غیره چند ساله دیگه اگر امکانش بود مخوام انجامش بدم الان فقط می خوام راجبش بدونم
    هم چین کاریو اول می خوام برای مغازه انجام بدم بعد خودم با تحقیق و کمی دستکاری و با ابتکار خودم یک بزرگشو برای خونه درست کنم
    هزینه ی یک تورببین و یک باطری چقدر میشه
    یک توربینی که بتونه حدأقل 3 کامپیوتر کامل با مانیتور کیبورد موس و غیره یک موتور تک فاز کم مصرف و یک مهتابی یا لامپ رو بوسیله ی یک باطری حدأقل 1هفته دائم روشن نگه داره
    منظورم اینه که به باطری برق برسونه باطری هم به محافظا برق برسونه و وسایلو روشن نگه داره و بعد از مثلا 5روز با اینکه به باطری برق میرسونه اما برق باطری تمام بشه و بتونه باطری رو 4ساعته کامل شارژ کنه و دوباره 4 یا 5روز وسایلو روشن نگه داره
    می خوام یک وسیله هم به توربین وصل کنم دستی یا اتوماتیک در مواقعی که باد نیست پره های توربین رو بچرخونه

سوال
    آیا تولید برق توربین تمومی داره یا اینکه تا موقعی که سالمه برق تولید می کنه و فقط اگر خراب شد تولید برقش متوقف میشه

توربینو چطور باید ساخت که با وزش باد خیلی کم پره هاش به حرکت در بیان و برق تولید بکنه مثلا دره خونمون در خیلی سنگینیه از این درای ضد سرقت که وسطش آهن هست اما با نیروی خیلی کمی در بازو بست میشه اصلا انگار در سبکه

تخصصی هم در رشته برق ندارم

لطفا لطفا لطفا درست جواب بدید اینو میگم چون ایرانی ها یه عادت بدی دارن اینه که هرکاریرو اونقدر سخت نشون میدن که آدم بیخیالش بشه
    مثلا برای شخ زدن مزرعه باید 10سال درس بخونیم این فقط یک مثاله درضمن خودم می دونم بدون درس خوندن هم میشه مزرعه شخ زد من فقط برا مثال گفتم
    ویرایش توسط Wesker : 14th January 2015 در ساعت 06:34 PM

2. 3 کاربر از پست مفید Wesker سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)