دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 244

موضوع: معرفی کتاب

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    11,753
    دریافت تشکر: 9,183
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    setayesh shb's: خوشحال3

پیش فرض پاسخ : معرفی کتاب

زیباتر / دادخواه

زیباتر
    سینا دادخواه
    انتشارات زاوش

هومن پسر حاضر جواب و امروزی مهندسی شیمی است که نمره ریاضیاتش کم شده و به سراغ استاد ادبیات لادن کیانهمر می رود تا از او نمره بگیره و از بدو ورود عاشق دختر ساکسیفون نواز او گلسا می شود و این آشنایی ها و عاشقی ها در حقیقت مسیر قصه است برای تصویر کشیدن رابطه های مختلف شخصیت های خاص طرز تفکراتشون مسیرهایی که اصولا واردش می شن و .....نسبتا خوب بود من قلمش و طرز نوشتنش را شدید دوست دارم یک حس خیلی خیلی خوب و ارامش بخشی بهم می ده یک حس واقعا دلخواه اما خوب چندان به دلم نشست چون درکی از شخصیت های گلسا و صبا نداشتم توی باور من و حد و حدودای من نمی گنجن وقتی گلسا طرف ناهید را می گیره و مامانش را ول می کنه من درک نمی کنم و در کل اصلا اخر نفهمیدم چرا دیگه صبا و لادن به تیپ هم زدن خوب اتفاقی صبا تیر زد دیگه درگیری و دادگاه و .... چی بود ؟!!!! بعد یک جور غیرمنطقی این مدل داستان ها هم لجم را در می یاره این مانور دادن روی زندگی روشنفکرانه امروزی که فقط به یک درصد کمی از جامعه امروز محدود می شه پسره با دختره دوست می شه بعد شب می یان خونه مامان ایشون دوست منه مامانم هم می گه سلام عزیزم بعدم شب می مونن همونجا انگار نه انگار یک دو روز بعدم مامان دختره می یاد خونه پسره با مامان پسره رفیق می شه دوتایی می رن پیک نیک !!! خوب منطقی نیست لجم بگیره بالاخره این قشر هم هستند الان باید از همه نوشت اما ناخودآگاه لجم در می یاد فکر می کنم با دست گذاشتن روی این خانواده ها انگار نویسنده می خواد افه امروزی بودن و این جور زندگی را بیاد .

قسمت های زیبایی از کتاب

تنها کاری که از یه مرد واقعی برمی آد ستایش زن هاست .

2. 3 کاربر از پست مفید setayesh shb سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع