دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 121

موضوع: ترویج پوشش نامرسوم دو زن در تلویزیون (+عکس)

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

پیش فرض پاسخ : ترویج پوشش نامرسوم دو زن در تلویزیون (+عکس)

نقل قول نوشته اصلی توسط BaAaroOoN نمایش پست ها
    فکر نمیکنین دیگه دارین شعار میدین جناب عبدالله عزیز؟؟؟
    سلام

بنده نقل قولی برا حرفاتون نمیزنم فقط خواستم یه چیزرو براتون روشن کنم.

یه مزیتی که دنیای مجازی داره اینه که میشه توش حرف رو زد چون کسی نمیشناسه و ان شاالله هم نخواهد شناخت.این مزیتی هست که دنیای حقیقی ندارد البته از این مزیت بد هم میشه استفاده کرد. بستگی به فرد داره.

نه خواهر من شعار نمیدم. شعار چیزیه که فرد عمل نمی کند و فقط به زبان می آورد.

بنده در دنیای حقیقی از انواع افراد با طرز فکرهای گوناگون برا برخی چیزا دفاع کرده ام و ان شاالله باز هم میکنم. مثلا چندین مرد روشن فکر که مستقیم باهاشون در ارتباط هستم پشت سر چندین دختر خانم که برخی از آنها باهامون در ارتباط هستند حرفایی رو میزنن و بنده از اینا که خودشون حضور ندارن دفاع میکنم طوری که بدترین چیزهارو میشنوم.برخی میگن این شکلی نباشن منم این کاررو نکنم. یا حرفهای دیگه. ما هم میگیم باناموس مردم هر جور که هستن حق چنین برخوردی ررو ندارین هرچند که خودشون حضور ندارند...

ما اینجا نیومدیم که گروه بازی کنیم و افراد رو از هم جدا بکنیم و هرکدوم توی یه دسته قرار بگیریم. اگر اینجا از عقاید یه خونواده تا این حد چادری دفاع میکنیم در دنیای حقیقی از دختران با پوششها و تیپ های گوناگون دفاع میکنیم در حالی که خوده این افراد حضور ندارند.از افراد حاضر هم بدترین حرفهارو میشنویم. حتی با همکارها دعوامون میشه چرا؟چون از ناموس مردم با انواع پوشش ها و تیپ ها دفاع میکنیم.
    جالب اینجاست که این دخترها که پشت سرشون انواع و اقسام حرفها و حرکات زشت هست همون مردهای روشن فکر رو افرادی متشخص می دانند و چنان برخورد میکنند که انگار حامی آنان هستند.کاش یه لحظه حقیقت و طرز تفکر افراد نسبت به هم برا همدیگه لحظه ای معلوم بشه تا همین ها بدانند که کدام افراد دید و تفکر باز و آزادی نسبت به زنان دارند.اما این دنیا با قوانینی ایجاد شده که این کار نشدنیه.

فقط مردها این اخلاقیات رو ندارن برخی دخترها و زنها هم چنین هستن.

بنده اون قسمت رو که مربوط به نقل قول شما بود رو از بقیه جملات جدا کرده بودم تا شما بقیه حرفارو به خودتون نگیرین.

ناراحت کردن شما برا بنده نه تنها هیچ سودی ندارد بلکه از اینکه یه فردی ناراحت شده خودمون ناراحت میشیم.

اما بدانید که این خونواده طبق عقاید خود زندگی میکنن آزارشون به کسی نمی رسد.

بله شماها حق دارین نسبت به صدا سیما انتقاد بکنین اما نسبت به عقاید این خونواده هیچ فردی حق ندارد نه توهین کند و نه به آنها بتوپد و حمله کند.

تمامی انمتقادهارو فقط افراد میتونن به صداسیما داشته باشن که چرا چنین خانواده ای رو دعوت کرده اند.ما این شکلی را قبول نداریم و... این انتقاد پذیرفتنی و قابل هضم هست. اما حمله به عقاید یه خونواده ای که سرشون به کار خودشون هست به هیچ عنوان صحیح نمی باشد.
    اینان علی اللهی نیستن که برا خود مکتب و مذهب درست کنن.حجاب یه حداقل دارد و یه حداکثر. یکی نمیخواد حتی صورتش دیده بشه. اینو هیچ فردی نمی تواند بهش خورده بگیرد. نه قانون جامعه رو نقض کرده و نه قانون مکتب و مذهبش را.

تمامی انتقادهارو میتونین نسبت به صداسیما داشته باشین. اما نسبت به خانواده ای که نه نقض قانون کرده و نه نقض فرهنگ و نه نقض شرع کسی چنین حقی ندارد. اکه کسی به این خونواده حمله بکند و بتوپد نشان دهندۀ بی انصافی و بی عدالتی و تفکرات بستۀ اوست.تمامی انتقادها به صداسیما می تواند ربط داشته باشد.

بنده ازتون عذر میخوام اگه با نقل قول قبلی ناراحتتون کرده باشم.

موفق باشین

یامولاعلی(ع)

2. 9 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)