دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: طلاق زن به خاطر آرايش‌هاي مكرر ‌٥٠ هزارتوماني!

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    حقوق
    ارسال تشکر
    6,407
    دریافت تشکر: 4,742
    قدرت امتیاز دهی
    536
    Array
    golden3's: جدید103

پیش فرض طلاق زن به خاطر آرايش‌هاي مكرر ‌٥٠ هزارتوماني!

مردي 35 ساله که قيافه‌ي شکسته‌اش بيش از اين را نشان مي‌داد و شايد 55 ساله‌اش مي‌نمود وارد دادگاه خانواده شد. او درخواست طلاق همسري را داشت كه به گفته‌ي خودش با ولخرجي‌هاي فراوان زندگي را بر او دشوار كرده است.

به گزارش خبرنگار حقوقي ايسنا از ايلام، اطراف اين مرد را در حين ورود به دادگاه افراد زيادي گرفته بودند که صداي يکي از آنها از همه واضح‌تر به گوش مي‌رسيد:« پسرم! اصرار خودت باعث سر گرفتن اين وصلت بود و گرنه نه تنها اعتقادات ما و آنها با هم متفاوت بود بلکه از نظر مالي هم متفاوت بوديم و چنين روزي را پيش بيني مي‌کردم».
    مرد که با صحبت‌هاي مادر پيرش گويا غم‌هاي روزگار بر سرش فرو مي‌ريزند در پاسخ به سوال خبرنگار ايسنا مبني بر دليل حضورش در دادگاه خانواده گفت: بيش از 5 سال از از زندگي مشترک با همسرم مي‌گذرد، روز اول که به خواستگاري‌اش رفتم به زنم گفتم که حجاب برايم خيلي مهم است و او قبول کرد اما بعد از مدتي زنم با نوع لباس پوشيدن و آرايش کردنش خود را به اوج بي‌حجابي رساند و براي من ديگر پيش اقوام و خويشان آبروي نگذاشت.
    وي ادامه داد: هرچه سعي کردم او را نصيحت کنم گوش نکرد من هم تصميم به طلاق گرفتم تا از اين زندگي فلاکت بار خودم را نجات دهم.

اين مرد افزود: يک کارگر ساختماني هستم و سعي مي‌کنم با کار فراوان مخارج خانواده‌ام را تامين کنم اما زنم با خريدن لباس‌هاي گران قيمت و به قول خودش مد روز و آرايش‌هاي اعياني قدرت زندگي كردن را از من گرفته است. بار‌ها شده براي اميال و خواسته‌هايش50 هزار تومان ـ که حاصل سه يا چهار روز کار ساختماني با دست‌هاي ترک خورده است ـ را بابت آرايش كردن او پرداخت کنم. اين وضعيت براي من غيرقابل تحمل است.
    اين مرد كه خدا را شکر مي‌کند هنوز بچه‌دار نشده است، گفت: با خيال راحت مي‌توانم از او جدا شوم.
    مرد در حين صحبت از جايش بلند مي‌شود و ديگر توضيحي نمي‌دهد. شايد او مي‌رود تا با دست هاي ترک خورده‌اش بارديگر پاي سندي را امضاء کند که 5 سال پيش با وجود مخالفت خانواده براي شروع يك زندگي آن را امضاء كرده بود.
    سنگی که طاقت ضربه های تیشه را ندارد تندیسی زیبا نخواهد شد!
    از زخم تیشه خسته نباش که وجودت شایسته ی تندیسی زیباست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)