الله اکبر

فقط بدون تعصب بخونید
من که خندم میگیره
شما ميدونيد اگر بانو خديجه نبود دين اسلام هم نبود؟ اين خديجه بود كه از هر نظر حضرت محمد رو ياري كرد تا به اوج برسه و در سايه كمك مالي و معنوي بانو خديجه بود كه حضرت تونست دين اسلام رو گسترش دهد... پس اين حرف شما از روي جهله و فاقد ارزش.

در ضمن اينو هم بدون كه خدا بالاترين ارزش رو به زن داده... هم از نظر هوش هم از نظر درايت و كارداني... مرداني هم در طول تاريخ بوده اند كه از روي كين و حسد خواستن ارزش زن رو پايين بيارن به نام دين و غيره...
البته این مطالب رو از سرکار ایاتای نقل کردم،منو اخراج نکنید.
طلبه و روحاني بودن دليل بر دانايي نيست.. و كسي هم مجبور نيست كه چرنديان انان رو قبول كنه.. انهايي اين چرنديات رو قبول ميكنن كه برده حلقه به گوش انها باشند...
در ضمن مهم نيست كه دين تو چي گفته! مهم اينه كه خود زنان چي فكر ميكنن...
تا انجايي كه ما ميدونيم و حقيقت هم همينه اونم اينه كه مرد از زن متولد شده... همانطور كه شما از مادرتون متولد شدين.. بقيه هم از وجود باارزش مادرشون پا به اين جهان گذاشتن نه از دنده پدرشون!!!!!
اینجیل چی میگه،تورات چی میگه،قرآن چی میشگه(آیه شریفه1 سوره مبارکه النساء: کسی که شما را از یک تن آدم بیافرید،سپس از او جفتش را آفرید.)
خداوند متعال در قرآن کریم چه گفته،حضرت علی علیه السلام و حضرت صادق علیه السلام چه گفته اند.
سرکار خانم چه میگن(نقل قول بالا)

پس بنازم به قدرت زنان... بنازم به هوش و ذكاوتشون كه همه جوره باعث شكست مردان بوده اند... اونم با اينهمه ادعا كه اقايون دارن!!!
دلم براي مردا سوخت...
بي خود نيست كه من هميشه به زن بودنم افتخار ميكنم... و ازينكه خدا اينهمه خرد و شعور به زن هديه داده از خداي مهربون قدرداني ميكنم...
ميدونيد! مرتد بودن و به جهنم رفتن بسي شايسته تر است تا در بهشت با هم چون تويي هم جوار بودن... من كه دايم دعا ميكنم تا در جهنم با بزرگان باشم تا در بهشت با.........

از مدیرت سایت تقاضا دارم حتما حتما یکبار با دقت بسیار،نقل قول های بالا را مطالعه کنند.
بعد اگر خواستم منو اخراج کنند...
لطفا اول مطلب بالا را مطالعه کنید،بعد متوجه میشید که اخراج شدن من دلیلش روشنگری است نه زیر پا گذاشتن قوانین.