دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 69

موضوع: اینجا دانشگاه خیلی آزاد است!+عکس

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    ریاضی فیزیک
    ارسال تشکر
    1,269
    دریافت تشکر: 1,444
    قدرت امتیاز دهی
    84
    Array

پیش فرض پاسخ : اینجا دانشگاه خیلی آزاد است!+عکس

حالا چرا دخترا باید مورد هدف قرار بگیرن همشم دخترا عامل نیستناااااااااااااااااا
    بعدشم ادم نباید توی کار دیگران دخالت کنه ما زندگی خودمون را اول باید درست کنیم این روزا ادم برای زندگی خودشم وقت کم میاره و هرکس هرجور که میخواد زندگی میکنه
    از دبستان به ما گفتن خداون انسانهارا مسئول زندگی خود قرار داده خواه سپاس گذار و خواه ناسپاس
    فقط خداوند حق قضاوت را داره نه ما

هیچگاه فکر نمی کنم که خدا دنیا را به بازی افریده باشد.
    (البرت انشتین)

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندسی علوم دامی
    ارسال تشکر
    320
    دریافت تشکر: 1,150
    قدرت امتیاز دهی
    41
    Array

بحث باز داره منحرف میشه
    بگذریم.
    اللهم ارزقنا زیارت لبیتک الحرام

3. کاربرانی که از پست مفید Number One سپاس کرده اند.

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    باستان شناسي
    ارسال تشکر
    7,753
    دریافت تشکر: 30,245
    قدرت امتیاز دهی
    891
    Array

Lightbulb پاسخ : اینجا دانشگاه خیلی آزاد است!+عکس

نقل قول نوشته اصلی توسط حاج مهدی کیانی نمایش پست ها
    بحث باز داره منحرف میشه
    بگذریم.

مطمنا می گذریم !!!
    ولی اینو بگم الان سال 1390 شمسی هست نه سال 1357 شمسی
    نیاز های اون جامعه با نیاز های این جامعه دو موضوعی هست که زمانش 32 هست.
    32 سال یک دهه از زندگی هست که قضاوت اینکه مردم درش چقدر حمایت شدن! و چقدر سرکوب !داستانی هست که چشمان ما یعنی دیدگان ما میتونه قضاوت کنه نه شنیده های ما !
    ویرایش توسط باستان شناس : 14th July 2011 در ساعت 04:37 PM

هرگز زانو نخواهم زد،حتی اگر سقف آسمان کوتاهتر از قامتم باشد.

"
    کوروش بزرگ"

5. 8 کاربر از پست مفید باستان شناس سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    1,474
    دریافت تشکر: 2,216
    قدرت امتیاز دهی
    38
    Array
    Mr.Engineer's: جدید55

نقل قول نوشته اصلی توسط باستان شناس نمایش پست ها
    مطمنا می گذریم !!!
    32 سال یک دهه از زندگی هست که قضاوت اینکه مردم درش چقدر حمایت شدن! و چقدر سرکوب !داستانی هست که چشمان ما یعنی دیدگان ما میتونه قضاوت کنه نه شنیده های ما !
    کاملا موافقم
    <زندگی یا امید به زندگی کدامیک از اینها؟شایدم سربازی.

7. 2 کاربر از پست مفید Mr.Engineer سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندسی علوم دامی
    ارسال تشکر
    320
    دریافت تشکر: 1,150
    قدرت امتیاز دهی
    41
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط باستان شناس نمایش پست ها
    مطمنا می گذریم !!!

خوب انگار شما قصد ندارید بگذرید.

ببینید دوست عزیز شما در اولین نوشته اید: الان سال 1390 شمسی هست و نیازهای جامعه فرق کرده از چند نظر میشه بهش نگاه کرد البته اگه منو به کوته فکری یا کوته بینی متهم نکنید که اگر هم متهم کنید اشکالی نداره.

همونطور که از نام کاربری شما بر می آد باستان شناس هستید. خوشحالم با کسی دارم مباحثه می کنم که با تاریخ این مرز بوم آشنایی کامل دارم . فقط یک سوال از شما می پرسم و امیدوارم با این سوال تمام نقاط تاریک و علامت سوالهای فکر شما به روشنایی تبدیل بشه ...
    سوال : چرا در هیچ یک از مجسمه های انسانی و بویژه مجسمه های زنان زمان هخامنشیان در مجموعه تخت جمشید در مرودشت فارس هیچگونه اثری از بی حجابی یا بد حجابی نیست ؟
    دوست من ! گفته اید که مقتضیات زمان فرق می کند . منظورتان قاعدتا این است که چون زمان به جلو رفته پس باید خیلی چیزها را کنار گذاشت (دوست ندارم باز دراین جمله وارد بحث سیاسی بشم). درست است که برخی نیازها فرق کرده ولی اعتقاد بسیاری از مردم ایران به اسلام و حجاب و انقلابشان تغییری نکرده است. و ...
    دوست من از این شش سالی که دولت اصول گرا بر سر کار بوده بگذریم به 24 سال حاکمیت جریان اصلاح طلب می رسیم که ... ( از وارد شدن به بحث های سیاسی در این مکان علمی معذورم)

دوست خوبم ! اگر منظورتان از سرکوب دستگیری آنهایست که بانک آتیش می زدند و به در روز عاشورا سال 88 در همین تهران ما برای امام حسین(ع) سوت و کف می زدند، خدا رو شکر که ما افرادی داریم که سرکوب می کنند . مگر ما عزیزتر از امام حسین (ع) هم داشتیم که آنها آنگونه بیشرمانه به مقدسات ما توهین کردند.

دوست من ! لطفا بگذریم...
    اللهم ارزقنا زیارت لبیتک الحرام

9. 2 کاربر از پست مفید Number One سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندسي برق_الکترونیک... uni of esf
    ارسال تشکر
    1,013
    دریافت تشکر: 917
    قدرت امتیاز دهی
    32
    Array

هر وضعي كه الان دانشگاه هاي ما دارن چه دولتي چه ازاد يا بهتر بگم هر وضعي جامعه ي ماداره الان كه ربطي به كشور همسايه يا مريخيا نداره ، ايرانمون يعني من و دوستام و خانوادم وشما..... ما خودمونيم كه به اين جا رسونديمش !! به جاي اين كه دنبال اين باشيم كه حالا كدوم دانشگاه چقدر سخت مي گيره يا نمي گيره بيايم از خودمون شروع كنيم، خيلي شرم آور هست كه فلاني تو برنامش در مورد استفاده ي بيش از حد خانم هاي ايراني از لوازم آرايش حرف بزنه كه يارو تاسر كوچه مي خواد بره نون بگيره 3 ساعت پشت آينه ... كه اون بخواد با حرفاش كشور ما رو درست كنه اونم كشوري كهجمهوري اسلاميه !نمي دونم بايد بخندم يا گريه كنم مردم اگه بخواند حجاب داشته باشند به مدير و... ربطي نداره اگه نخواند هم جون تو جونشون كنند كار خودشون رو مي كنند
    only God

11. 2 کاربر از پست مفید fantastic girl سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    ارسال تشکر
    10,614
    دریافت تشکر: 19,174
    قدرت امتیاز دهی
    3108
    Array
    تووت فرنگی's: لبخند

من ی چیزی میگم همه قبول کنید..
    وضیعت الآن با جمهوری مثلا اسامی اصلا تطابق نداره...!!!!!!!!!!!پس بهتره اسمش عوض شه....
    دلم تنگه پرتقالِ من!

13. کاربرانی که از پست مفید تووت فرنگی سپاس کرده اند.

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    باستان شناسي
    ارسال تشکر
    7,753
    دریافت تشکر: 30,245
    قدرت امتیاز دهی
    891
    Array

Arrow پاسخ : اینجا دانشگاه خیلی آزاد است!+عکس

نقل قول نوشته اصلی توسط حاج مهدی کیانی نمایش پست ها
    خوب انگار شما قصد ندارید بگذرید.

ببینید دوست عزیز شما در اولین نوشته اید: الان سال 1390 شمسی هست و نیازهای جامعه فرق کرده از چند نظر میشه بهش نگاه کرد البته اگه منو به کوته فکری یا کوته بینی متهم نکنید که اگر هم متهم کنید اشکالی نداره.

همونطور که از نام کاربری شما بر می آد باستان شناس هستید. خوشحالم با کسی دارم مباحثه می کنم که با تاریخ این مرز بوم آشنایی کامل دارم . فقط یک سوال از شما می پرسم و امیدوارم با این سوال تمام نقاط تاریک و علامت سوالهای فکر شما به روشنایی تبدیل بشه ...
    سوال : چرا در هیچ یک از مجسمه های انسانی و بویژه مجسمه های زنان زمان هخامنشیان در مجموعه تخت جمشید در مرودشت فارس هیچگونه اثری از بی حجابی یا بد حجابی نیست ؟
    دوست من ! گفته اید که مقتضیات زمان فرق می کند . منظورتان قاعدتا این است که چون زمان به جلو رفته پس باید خیلی چیزها را کنار گذاشت (دوست ندارم باز دراین جمله وارد بحث سیاسی بشم). درست است که برخی نیازها فرق کرده ولی اعتقاد بسیاری از مردم ایران به اسلام و حجاب و انقلابشان تغییری نکرده است. و ...
    دوست من از این شش سالی که دولت اصول گرا بر سر کار بوده بگذریم به 24 سال حاکمیت جریان اصلاح طلب می رسیم که ... ( از وارد شدن به بحث های سیاسی در این مکان علمی معذورم)

دوست خوبم ! اگر منظورتان از سرکوب دستگیری آنهایست که بانک آتیش می زدند و به در روز عاشورا سال 88 در همین تهران ما برای امام حسین(ع) سوت و کف می زدند، خدا رو شکر که ما افرادی داریم که سرکوب می کنند . مگر ما عزیزتر از امام حسین (ع) هم داشتیم که آنها آنگونه بیشرمانه به مقدسات ما توهین کردند.

دوست من ! لطفا بگذریم...

مطمنا زمانی که حرفای همدیگر رو شنیدم حتمن میگذریم !!

اقا مهدی قرار شد هر زمان صحبتی شما گفتی سند و مدرک بزارید درسته؟
    جالب گفتی عاشواری 88 ی تعدادی در مثال شعبان بی مخ رزیم گذشته ظاهر شدند همه خرابکاری و بی احترامی کردند ولی اخرش چی شده .؟؟..تمامی کار خرابی ها افتاد گردن ی مشت دانشجو شهرستانی و خوابگاه نشین که البته همون شعبان محل زندگی اونا رو با خاک و خون یکی کردند این سند زنده دارد اقا مهدی !
    ی سند مستند لطفا در همین تاپیک قید بفرمایید که نشون بدهید حزب مقابل بانک اتش زد لطفا از خبرگزاری متملق لطفا نظر نزارید ....ممنون میشم....

دوست عزیز خیلی ساده هست تصاویر و عکس گرفت و چند لباس رنگ حزب مقابل رو پوشید که نشون بدهد بله حزب مخالف این اتش زدن ها رو انجام داده درسته؟
    قضاوت خیلی ساده هست !

شما اطمینان دارید یا مدرک دارید که میگید کسانی از حرب مخالف اتش زده مکانی و یا هر کاری....جناب کیانی ! دست بالای دست بسیار هست ! از هر دست بگیری از همون دست پس میگیرید این یک اصل هست تو زندگی !

اقای کیانی
    مطمنا خود من با حجاب مطمن باشید مخالفتی ندارم و هرگز در هیچ جایی نگفتم حجاب نباشه ....
    بله درسته در دوره هخامنشیان خدا رو شکر همون سلسله ای که نظام کنونی با اون سر ناسازگاری داره و دوست داره اثارش نابود بشه (توی امضام گذاشتم ی مورد رو لطفا حتمن ببنید)خیلی مقید به مسایل حجاب بوده و چادر موردی بوده برای قبل از تاریخ اسلامی ایران. البته اون چادری که الان می پوشن و با پوشیدن اون عده ای هزار کار کار انجام میدن که صد تا بی حجاب انجام نمیدن !
    مطمنا خود شما دیدید !!

بله حجاب فرقی نکرده مطمنا عقایددرباره اون تغییر نکرده اصولش همون هست !
    ولی تغییرات زمانی که فقط برای حجاب نیست اقا مهدی !!

جناب کیانی مطمنا در دوره زمانی که من از تاریخ ایران میدونم مطمنا خودم رو غول تاریخ نمیدونم چون زمان زیادی طل میکشه تا خود من به ارزش واقعی اریو برزن ها و یوتاپ ها و ....
    برسم و ارزش وجودی اونا رو کشف کنم ولی این کنته که هیچ حکومتی پایدار نیست بخصوص از نوع ظلم رو میدونم....هیچ حکومتی تا ابد باقی نمیمونه....از حکومت های فعلی هم این نکته مبرا نیست ....

شما درباره ایران حرف میزنید ایرانی که متعلق به همه ماست و ما خواهان سربلندی اون هستیم
    مطمنا امام حسین خودشون فرموندند......اگه دین نداری حداقل ازاده باشید !!

هرگز زانو نخواهم زد،حتی اگر سقف آسمان کوتاهتر از قامتم باشد.

"
    کوروش بزرگ"

15. 3 کاربر از پست مفید باستان شناس سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    برق- مخابرات
    ارسال تشکر
    205
    دریافت تشکر: 787
    قدرت امتیاز دهی
    29
    Array

دوستان من یه تئوری میدم هرکی موافقه نظرشو بگه
    تئوری حجاب:حجاب برای یک فرد در ایران در سن 18 سالگی شکل نمیگیرد زیرا او از ابتدا در ملتی بزرگ شده که هر روز حجاب بیان می شود
    نتیجه گیری:در هر صورتی نوع دانشگاه(آزاد یا سراسری،تهران یا شهرستان) و درجه علمی اون-رشته تحصیلی- ضریب هوشی دانشجوها-سطح اقتصاد خانوادگی- و دیگر موارد هیچ ربطی به حجاب دانشجویان نداره

خلاصه کلام: شما ها وضعیت دختر و پسرهای دبیرستانی رو ببینید چه بعد از تعطیل شدن دبیرستان چه عصرها در بازار، اونا چند سال دیگه که میرن دانشگاه با همون ظاهر میرن حالا یکی آزاد قبول میشه و یکی دیگه سراسری
    حجاب رو که از ترم یک دانشجویی به دانشجوها یاد نمیدن که بگیم فلان دانشگاه اینطوریه و فلان دانشگاه اونطوری
    اگر چیزی برای باز آفریدن ندارید خود را باز بیافرینید

17. 5 کاربر از پست مفید msd21 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    185
    دریافت تشکر: 188
    قدرت امتیاز دهی
    28
    Array

ای بر نفسه اماره لعنت !!
    ویرایش توسط abel : 15th July 2011 در ساعت 10:18 AM

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)