کنسرت محسن یگانه به سرپرستی علی ثابت و به همت موسسه آوای هنر شب گذشته در برج میلاد ساعت ۱۸ برگزار شد و این خواننده در این اجرا اعلام کرد آلبوم تازه‌اش با عنوان «حباب» بعد از ماه رمضان سال ۹۰ وارد بازار موسیقی می‌شود.

به گزارش موسیقی ما کنسرت محسن یگانه طبق معمول همه اجرا‌ها با نیم ساعت تاخیر آغاز شد، گروه نوازندگان بعد از ورود به سن یک قطعه بی‌کلام را اجرا کردند و بعد از اجرای این قطعه محسن یگانه با تشویق‌های مکرر مردم به روی سن آمد و گفت: دوباره سلام می‌کنم چراکه عده‌ای در سالن هستند که برای چندمین بار به کنسرت من می‌آیند امیدوارم امشب به شما خوش بگذرد همیشه گفته‌ام جز با همرای شما و خواندن‌‌هایتان جو صمیمی نمی‌شود. وی در ادامه گفت: مثل همیشه با قطعه «ماه عسل «کنسرت را آغاز می‌کنیم.

وی بعد از خواندن این قطعه گفت: عذرخواهی می‌کنم اگر امشب در صدای من ایرادی هست من به شدت سرما خورده‌ام و دیشب در بیمارستان بودم اما تمام تلاشم را کردم که امروز خودم را به کنسرت برسانم.

این خواننده بعد از خواندن قطعه «عذاب» گفت: تصمیم گرفتم هربار در تهران کنسرت دارم به مناسبت‌‌ همان یک قطعه خاص و جدید بسازم و آن را در کنسرت اجرا کنم. امشب قطعه‌ای بانام» فداکاری «را روی اینترنت می‌گذارم اگر خواستید آن را دانلود کنید و حتما نظرتان را بگویید.

وی در ادمه یادی از محسن چاووشی کرد و حاضران مکرر این خواننده را تشویق کردند و گفت: آلبوم تازه محسن چاووشی دوست خوبم منتشر شد که بسیار آلبوم خوبی بود.

محسن یگانه گفت: وقتی آلبوم» نفس‌های بی‌هدف «را منتشر کردم و توسط مخاطبانم شنیده شد، قول دادم برای آلبوم بعدی هم همین اتفاق بیفتد و توسط شما دوستان شنیده می‌شود، همین اتفاق افتاد واقعا سنگ تمام گذاشتید. امسال از ماشین‌های خیلی از شما صدای این آلبوم شنیده می‌شد واقعا از شما ممنونم چند روز پیش هم در مراسمی که جای شما واقعا خالی بود من به عنوان چهره سال موسیقی پاپ معرفی شدم و آنجا هم عنوان کردم که این امر جز با همراهی هوادارانم می‌سر نبود، از شما ممنونم و همین قول را می‌دهم که درباره آلبوم بعدی‌ام نیز همین اتفاق بیفتد که این آلبوم با نام «حباب» سال آینده قبل از ماه رمضان منتشر می‌شود.

بعد از گفتن این خبر حاضران در سالن به تشویق محسن یگانه پرداختند. او نیز قطعات، نباشی، رگ خواب، نفس‌های بی‌هدف، آسمان همیشه ابری نیست، بمون، حافظه ضعیف، سر از کار چشمات کسی در نیاورد، دوراهی را خواند.

محسن یگانه در خصوص سازبندی گروهش گفت: تمام تلاشمان را کرده‌ایم که اجراهای زنده به لحاظ آهنگ شبیه‌‌ همان چیزی باشد که در آلبوم می‌شنوید به همین دلیل با آهنگسازان بیشتری روی سن آمدیم.

یگانه اعضای گروهش معرفی کرد. علی ثابت سرپرست ارکس‌تر و نوازنده پیانو، ایرج همدمی نوازنده کیبورد، علی جعفریه نوازنده گیتار اسپانیش، مجتبی شکاری نوازنده گیتار بیس، حسن فراهانی نوازنده تومپت، علی شهبازی نوازنده گیتار کلاسیک و گیتار الکتریک، هوتن غضنفری نوازنده ساکسیفون، پیام طونی نوازنده ویلن، مهران سراجیان نوازنده فلوت، سعید برادران نوازنده پرکاشن، بابک یوسفی کلارینت گروه نوازندگان کنسرت محسن یگانه بودند.

بابک ایمانی، بهزاد سوخکیان، دانیال جورابچی، علی‌پور مقدم، عرفان وکیلی، آرش جامع، آرش رسولیان، کوروش کردیان اعضای گروه زهی این کنسرت بودند که با معرفی محسن یگانه مورد تشویق مردم قرار گرفتند.