دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 39 , از مجموع 39

موضوع: یوفوها چی هستند

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    شیمی محض
    ارسال تشکر
    1,687
    دریافت تشکر: 183
    قدرت امتیاز دهی
    25
    Array

پیش فرض پاسخ : یوفوها چی هستند

ببخشين در مورد عكسايي كه گذاشته شد من ديدم بچه هايي كه از نظر ژنتيكي مشكل دارن خيلي شبيه اين عكسان البته از نزديك نه تو يه برنامه مستند ديدم راستش من فك ميكنم اگه اينجور موجوداتي وجود داشته باشن از لحاظ تكنولوژي خيلي عقبن ايني كه ميگين تكنولوژيشون خيلي زياده فقط تلقينيه كه از فيلماي سينمايي به ما وارد شده البته من به وجود يوفوها اعتقاد دارم مامان بزرگم ميگفت وقتي جوون بوده يه شي بسيار بسيار نوراني تو آسمون بالا سرشون در حال حركت بوده و همه ي اهل محل از خونه هاشون از ترس ريختن بيرونو فرار كردن!!!!!!!!!!

2. 3 کاربر از پست مفید CALCIUM سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    صنایع شیمیایی
    ارسال تشکر
    105
    دریافت تشکر: 98
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

اشیای پرنده ناشناخته (UFO مخفف) اصطلاح رایج برای هر پدیدهٔ هوایی که علت آن نمی‌تواند به آسانی و یا بلافاصله توسط ناظر شناخته شود، است. نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا، که در سال ۱۹۵۲ این اصطلاح را ابداع کرده‌است، در ابتدا اصطلاح UFO را به اشیای که پس از بررسی دقیق توسط محققان متخصص ناشناخته باقی می‌ماند، اطلاق کردهر چند امروزه اصطلاح UFO اغلب برای توصیف هر گونه منظره ناشناخته که توسط ناظر گزارش می‌شود، استفاده می‌شود. فرهنگ عامه غالبا اصطلاح UFO رابه عنوان یک مترادف برای فضاپیمای بیگانگان استفاده می‌کند. فرقه‌ها با UFO‌ها همراه شده، و اسطوره شناسی و فرهنگ عامه پیرامون این پدیده تکامل یافتنه‌اند. برخی از محققان در حال حاضر ترجیح می‌دهند برای جلوگیری از سردرگمی و باورهای نادرستی که به دنبال اصطلاح UFO می‌آید، از اصطلاح عام ترِِ «پدیده ناشناس هوایی»(UAP) استفاده کنند، یکی دیگر از مخفف‌ها برای UFO که به طور گسترده در زبان‌های اسپانیایی، فرانسوی، پرتغالی و ایتالیایی استفاده می‌شود، “OVNI” است. مطالعات نشان داده‌است که اکثر UFO‌ها مشاهده شده اجسام متداولی مانند هواپیما، بالن و یا اجسام نجومی از قبیل سنگهای آسمانی یا سیارات درخشان است. همچنین درصد کمی از گزارشات مشاهد ه UFO‌ها جعلی است. تنها درصد کمی (بین ۵ تا ۲۰ ٪) از گزارش‌های مبنی بر رویت UFO‌ها را می‌تواند به طور مشخص در طبقه «اشیای ناشناس پرنده» به مفهوم دقیق آن قرار داد.

(به انگلیسی Unidentified Flying Object یا UFO) نامی‌ست برای اشیای پرنده عجیب و ناشناخته‌ای که گزارش‌هایی پیرامون مشاهده آن‌ها داده شده ولی توضیحی برای وجود آن‌ها وجود ندارد. برخی آن‌ها را همان بشقاب پرنده‌های موجودات فضایی می‌دانند و برخی دیگر سلاح‌های سری ابرقدرت‌ها و گروهی آن‌ها را نتیجه توهم علاقمندان به موجودات فضایی می‌دانند.
    ویرایش توسط Rez@ee : 24th June 2012 در ساعت 05:18 PM

4. 3 کاربر از پست مفید صابر چ سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    13,668
    دریافت تشکر: 24,625
    قدرت امتیاز دهی
    299
    Array

ادعای وجود بیگانگان فضایی از زبان یک فضانورد!!

او تکنولوژی این موجودات را بسیار پیچیده تر از تکنولوژی ما زمینی ها خواند و گفت اگر بنا بود آنها از در دشمنی با ما دربیایند، تا به حال زمین و ساکنانش کاملاً نابود شده بودند...

دکتر میچل که ۷۷ سال سن دارد، در یک مصاحبه رادیویی گفت؛ آژانس فضایی که مصاحبه با بیگانگان را انجام داده است آنها را موجوداتی با ظاهری غریب برای ما انسان ها توصیف کرده است.
    او گفت شکل این موجودات به تصور عمومی از موجودات فضایی با سرهای بزرگ و چشم هایی درشت نزدیک است. او تکنولوژی این موجودات را بسیار پیچیده تر از تکنولوژی ما زمینی ها خواند و گفت اگر بنا بود آنها از در دشمنی با ما دربیایند، تا به حال زمین و ساکنانش کاملاً نابود شده بودند. دکتر میچل به همراه فرمانده آپولو ۱۴- آلن شپارد - رکورد طولانی ترین راهپیمایی بر سطح ماه را دارند. آنها طی این عملیات در ۱۹۷۱ ، ۹ ساعت و ۱۷ دقیقه بر سطح ماه راه رفتند. او گفت؛«من از حدی از اعتبار برخوردار هستم که بتوانم چنین ادعایی بکنم زیرا روی ماه قدم برداشته ام و می‌دانم یوفوها واقعاً وجود دارند… بیش از ۶۰ سال است که این واقعیت توسط دولت مخفی شده، اما اکنون کم کم این موضوع درز کرده است و بعضی از ما توانسته ایم به بخشی از آن آگاهی پیدا کنیم… من در حلقه های نظامی و اطلاعاتی حضور داشته ام. همه میدانیم زیر لایه بی اعتبار اطلاعاتی که در اختیار عموم قرار میگیرد واقعیت جریان دارد.» دکتر میچل که در زمینه فضانوردی مدرک دکترای خود را اخذ کرده است، می گوید بخشی از اتفاقات مبهمی که گفته می شد پای بیگانگان فضایی در میان است حقیقت دارند و اینکه این بیگانگان بارها به زمین آمده اند کماکان در حال بررسی است. او به مجری برنامه رادیویی که مبهوت مانده بود، گفت؛«من فکر می‌کنم زمان فاش سازی این اطلاعات رسیده است و بسیاری از سازمان ها نیز در همین راستا در حال حرکت هستند.» مجری پس از سخنان وی افزود؛«من پیش از این چیزهایی در مورد شوخی های فضانوردها شنیده بودم، اما میچل به صورتی کاملاً جدی باور دارد که فضایی ها وجود دارند و دولت وجود آنها را مخفی می کند.» مقامات ناسا به سرعت در بیانیه یی به این مصاحبه جواب دادند؛«ناسا تاکنون رد هیچ یوفویی را نیافته است و همین طور در هیچ پروژه یی برای پنهان کردن اطلاعات در مورد بیگانگان احتمالی در زمین یا هر کجای دیگر از فضا شرکت نکرده است.

منبع: news.p30vel.ir

6. 3 کاربر از پست مفید Rez@ee سپاس کرده اند .

همکار تالار مکانیک
    رشته تحصیلی
    مکانیک سیالات و انتقال حرارت
    ارسال تشکر
    9,142
    دریافت تشکر: 6,504
    قدرت امتیاز دهی
    12964
    Array

یه مستندی چند وقت پیش در این باره دیدم ، یکی از افراد باز نشسته پنتاگون گفت :« به یکی از دوستام که هنوز توی پنتاگون کار میکرد؛ گفتم چه خبر ، روی چه طرحهایی دارین کار میکنین.گفت : از جزییات نمیتونم بگم، ولی همینقدر بدون ، به ذهنت هم نمیرسه که روی چه چیزایی کار میکنیم ، حتی توی فیلم های هالیود هم تا بحال مشابهش رو ندیدی.» البته این نقل به معنا بود ، چون تک تک کلمات توی ذهنم نمونده. به نظرم بخشی از این مشاهدات در واقع پروژه های سری نظامی هست. دلیل اصلی ساخت فیلم و داستان تخیلی از یوفو و ... ، اینکه اگر کسی شی ء مشکوکی دید و گزارش داد؛ بقیه با تمسخره به قضیه نگاه کنن.این راحترین کار برای مخفی کردن حقیقته.

8. کاربرانی که از پست مفید ab.bb سپاس کرده اند.

همکار تالار نجوم
    ارسال تشکر
    4,170
    دریافت تشکر: 6,219
    قدرت امتیاز دهی
    16868
    Array

یوفو در لغت به معنی بشقاب پرنده هست. ولی خب بین ماها رایج شده که می گیم آدم فضایی ولی غلطه مثه جرم و وزن.
    به هر حال بشقاب پرنده به روایات علمی می تواند به هما صورتی که در فیلم های هالیوود می بینید پرواز کنه ولی
    انرژی زیادی می خواد و اگه یک مقدار تحقیق کنید می فهمید چرا (راستشو بخواین نوشتنش از حوصلم خارجه!)
    ولی خب موجودی به نام بشر سعی کرد از روش البته با اندک تفاوت زیاد بسازه ولی تهش فهمیدن هر کس بخواد سوارش بشه سرگیجه می گیره تعطیلش کردن.
    آدم فضایی و دوستان هم که دیگه همه ماشالله بلدن یه توهم بزنن رسانه ها رو بترکونن یا اینکه توهمشون واقعی باشه و یکی این وسط بخواد سرپوش بذاره مثه جریان فلادلفیا.
    مرسی

10. کاربرانی که از پست مفید kahrupay سپاس کرده اند.

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

این بحث ها رو فعلا بزارید کنار تا سرد بشه.
    شایعه ها از زمانی شروع میشه که یک مسئله رو خیلی بزرگش کنند.
    مثل همین قضیه فیلادلفیا.
    دارم رو دیسک های دوار و اثرات نسبیتی در لبه دیسک مطالعه می کنم.
    احتمالا اثر ژیروسکوپ از دید نسبیتی چیزی جز تمایل ذرات به جمع کردن فضازمان نیست.
    در این حالت احتمال داره جسم بتونه معلق بمونه. البته به شرط این که فضا زمان از بالا بیشتر خمیده بشه.
    ویرایش توسط عرفان سلیم زاده : 2nd November 2012 در ساعت 09:08 AM

12. کاربرانی که از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    فیزیک -گرایش ذرات بنیادی
    ارسال تشکر
    115
    دریافت تشکر: 146
    قدرت امتیاز دهی
    789
    Array
    تجلی افکار's: جدید97

بابا اینا همه الکیه
    فکر میکنید چرا تو این چند ساله دست گذاشتن رو بحت یوفو ها و موجودات فضایی
    چند وقت پیش یه خواننده ی زن اومد گفت من پیامبرم و از طرف یوفو ها اومدم و یوفوها خدا هستند و یه فرقه ی منحرفی رو به نام رائل بوجود اورد . اینا همش الکیه . نه میخوام ببینم شما خودت اونجا بودی و از نزدیک با موجودات مثلا فضایی حرف زدی و اونا رو از نزدیک دیدی . اینا خودشون اینا رو میسازن و این دروغا رو به مردم قالب میکنن .

تا حالا به شباهت این با موجودات فضایی توجه کردید . این به گفته ی الیستر کرولی که یک شیطان پرسته یه جن که طی سه روز تو سال 1904 براش یه کتاب شیطانی رو به نام شریعت الیستر کرولی دیکته کرده . و ایین شیطانی رو با نام تلما بوجود اورد . و این تصویر هم توسط همین فرد با زغال کشیده شده .
    اونا دارن موجودات فضایی رو برای ما این جوری نشون میدن .
    اصلا تا حالا به یه چیزی توجه کردید . چرا هرچی جونور فضایی و جک و جونور انسان نما هست رو اونا پیدا میکنن . مثلا چرا تا حالا تو ایران کسی از این جک و جونورا ندیده . حتما ایران یوفو خیز نیست و یوفو ها نمیان اینجا
    البته من منکر وجود موجودات فضایی نیستن و میگم اونا هستن و ما اونا رو پیدا نمیکنیم و اونا هستن که مارو پیدا میکنن . ولی میگم همه ی اینا الکیه و اون چیزایی که نشون میدن الکی تر . موجودات فضایی هستن ولی نه اونجوری که اونا نشون میدن

14. 2 کاربر از پست مفید تجلی افکار سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    دریافت تشکر: 13,826
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    Capitan Totti's: جدید40

من که مطمئنم وجود دارند
    و دلیلشم مدارک محرمانه ی نیروی هوایی ارتش ایرانه
    قبل انقلاب 2فروند بمب افکن فانتوم اف14 برای انهدام شی ناشناسی حوالی شمیران از پایگاه شکاری تهران اعزام میشن ولی وقتی خلبانان میخوان که به سمت شی نورانی ناشناس تیراندازی کنن تمامی سیستم های امنیتی و دفاعی فانتوم ها قطع!! و یوفو متواری میشه!

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    فیزیک -گرایش ذرات بنیادی
    ارسال تشکر
    115
    دریافت تشکر: 146
    قدرت امتیاز دهی
    789
    Array
    تجلی افکار's: جدید97

تا وقتی ادما انقدر ساده و زود باورن هر کی هر حرفی بخواد میزنه
    چند روز پیش داشتم به افق نگاه میکردم که یهو دیدم یه چیز نورانی اومد و نشست تو حیاط خونمون . منو میگی پریدم یه تفنگ اب پاش برداشتم رفتم طرف پشقاب پرنده ولی نمیدونم اون جک و جونورای فضایی چه دستگاهی داشتن که تا خواستم اب بپاشم تفنگ اب پاش از دستم در اومد و در هوا معلق شد و شروع کرد به ریختن اب روی من
    این گفته ی پیرمرد پشمک مو هست که با روزنامه ی نییورک تامیز مصاحبه کرده .
    خطر موجودات فضایی رو باید جدی گرفت . من از همین الان میرم یه بسته کبریت بی خطر میخرم تا وقتی موجودات فضایی اومدن با کبریت بی خطر خطرشون رو حنثی کنم

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)