دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: صحبت های دایی پس از باخت

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    405
    دریافت تشکر: 291
    قدرت امتیاز دهی
    28
    Array

پیش فرض صحبت های دایی پس از باخت

به گزارش پیمانه به نقل از فارس سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به استقلالي‌ها تبريك مي‌گويم اما آنها باورشان نمي‌شد كه ما را شكست دادند.

علي دايي اظهار داشت: بازيكنان ما در دربي 69 بسيار خوب بودند و به نظر من حرفه‌اي عمل كردند. آنقدر خوب بودند كه من را به آينده اميدوار كردند.

وي افزود: درست است نتيجه را باختيم اما من بسيار به آينده اميدوار شدم چون تيم من خيلي پيشرفت داشته است. پرسپوليس در بازي دربي نشان داد فوتبال را خوب مي‌فهمد و بازي مي‌كند كه اين براي من جاي خوشحالي دارد.

دايي ادامه داد: بايد ياد بگيريم كه به تيمي كه خوب بازي مي‌كند امتياز نمي‌دهند. بايد گل بزنيم و از موقعيت‌ها استفاده كنيم، البته ما در دربي 69 گل زديم اما مردود اعلام شد.

دايي در جواب سوالي كه آيا احتمال مي‌دهيد شكست‌هاي شما ربطي به شكايت فيفا داشته باشد نيز گفت: نمي‌توانم چنين حرفي را بزنم، چون صد در صد مطمئن نيستم اما دليلي نمي‌بينيم كه دو بازي پشت سر همديگر يكي توسط داور و يكي ديگر توسط كمك داور سر ما را ببرند و ما را رو در روي هواداران قرار دهند.

دايي تاكيد كرد: من خدا را شكر مي‌كنم كه هواداران ما بسيار فهيم هستند و فوتبال را مي‌شناسند. همه آنها ديدند فوتبال بازي كرديم و حق‌مان باخت نبود، اما باختيم. همين‌كه هوادارانمان اعتراض نكردند، براي من كافي بود.

وي افزود: به نظر من هوادارانمان زياد ناراضي نبودند چون ما فوتبال بازي كرديم. نمي دانم داور و كمك داور بازي اگر اشتباه كرده باشند چه توضيحي دارند. اگر عذرخواهي هم كنند چه فايده‌اي براي ما دارد.

دايي در خصوص وقت‌هاي اضافه بازي گفت: وقت اضافه هم عادلانه نبود، يعني يك دقيقه در نيمه اول و سه دقيقه در نيمه دوم درست اعلام نشد. به نظر من وقت اضافه بيشتري بايد گرفته مي‌شد.

وي افزود: يك گل قطعا همه چيز بازي را عوض مي‌كند بعد از اينكه تيم من گل به ثمر رساند و آفسايد اعلام شد همه بازيكنان من ايستادند. چند حمله استقلالي‌ها را كه ديديد به خاطر اين بود كه بازيكنان من از لحاظ روحي و رواني بعد از مردود شدن گل دچار مشكل شدند.

وي خاطرنشان كرد: تيم من از همه لحاظ برتر از استقلال بود، اصلا فوتبال روي خوب خود را به ما نشان نداد. در نيمه دوم به نظرم خيلي از استقلالي‌ها بهتر بوده و حتي خودشان هم باور نمي‌كردند ما را برده باشند.
    من امضا بلد نیستم انگشت میزنم

2. کاربرانی که از پست مفید Cista سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)