تصويربرداري «يكي بود، يكي نبود» به نيمه رسيد
خبرگزاري فارس: تصويربرداري فيلم تلويزيوني «يكي بود، يكي نبود» به كارگرداني «حسين تبريزي» به نيمه رسيد.

حسين تبريزي كه تاكنون بيش از 20 تله فيلم براي تلويزيون ساخته است، در گفت‌وگو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس گفت: دليل انتخاب فيلمنامه «يكي بود، يكي نبود» اين بود كه فيلمنامه آن نسبت به تله‌فيلم‌هاي رايج تلويزيون كار متفاوتي بود. هم رونمايه طنز دارد و هم يك كار مذهبي محسوب مي‌شود.
وي افزود: نوع روايت و ساختاري كه در كار شكل گرفته، با ديگر آثار از اين دست فرق مي‌كند. بعد از مدت‌ها كه كارهاي درام و اجتماعي كار كردم، مي‌خواستم يك كار مفرح بسازم.
كارگردان «يكي بود، يكي نبود» در خصوص روند توليد اين تله فيلم افزود: با توجه به عواملي كه در اين پروژه با من همكاري دارند، بايد كار خوبي توليد شود. چرا كه بازيگران صاحب فكر و انديشه‌اي در اختيار دارم و عوامل خوب حرفه‌اي در كنارم دارم و حتي خودم تجربه‌هاي زيادي در اين زمينه دارم، ديگر هيچ عذري پذيرفته نيست كه كار موفق نباشد.
وي در زمينه مخاطبان آثار خود ياد آور شد: ساختار كارهايم را طوري پيش مي‌برم كه مخاطب را همراه كارم كنم و اميدوارم آثارم باعث تفكر و تعمق بينندگان شود.
تله فيلم «يكي بود، يكي نبود» به كارگرداني حسين تبريزي و به سفارش حج و زيارت سازمان صداوسيما، چند روزي است كه در تهران كليد خورده و هم اكنون مراحل تصويربرداري خود را مي‌گذراند.
حسين تبريزي كارگرداني آثاري چون: مقبره نحس، ثانيه شمار، شهردار، صفر مرزي، شب‌هاي خرمشهر، هميشه مهربان، سريال آينه درون، جاده در دست تعمير است و ... را در كارنامه خود دارد.
تاكنون حدود 50 درصد از كار تصويربرداري «يكي بود، يكي هست» انجام شده و كار توليد تا هفته‌هاي اول تيرماه ادامه خواهد داشت.
در خلاصه داستان اين فيلم تلويزيوني آمده است: تورج جواني است كه پس از فوت پدر مي‌فهمد كه بايد به جاي پدر به زيارت خانه خدا برود. اما او دلش راضي به اين سفر زيارتي نيست، مادر و همسر او به اتفاق آقاي برومند (دوست پدرش) شرايطي را فراهم مي‌كنند تا تورج دچار دگرگوني شود. موقعيت‌هاي خاصي براي تورج فراهم مي‌شود كه ...
عوامل اين فيلم تلويزيوني عبارتند از: نويسنده: مجيد ياسر، كارگردان: حسين تبريزي، مدير تصويربرداري: محسن فلاحي، طراح گريم: محسن بابايي، صدابردار: حسين بشاش، طراح صحنه و لباس: علي نصيرنيا، عكس: حافظ احمدي، دستيار اول كارگردان و برنامه‌ريز: فرزاد رحماني، مجري طرح و مدير توليد: مهدي لباف، دستيار دوم كارگردان: فرشاد رحماني، منشي صحنه: مهتاب شهرابي، مدير تداركات: سيدمهدي منيري، مدير روابط عمومي: مجيد شجاعي، بازيگران: اسماعيل خلج، مريم امير جلالي، محسن قاضي مرادي، مجيد ياسر، رضا توكلي، مهشيد حبيبي، هومن حاجي عبداللهي، سيروس مميمنت، علي صالحي و...
منبع:خبرگزاری فارس