هافبک جديد استقلال گفت:با حضور در اين تيم مي‌توانم افتخارات زيادي را به دست آورم.

ايمان مبعلي پس از امضاي قرارداد دو ساله با باشگاه استقلال در گفتگو با سايت باشگاه استقلال صحبت هاي زير را مطرح کرد:
قرارداد با استقلال امضا شد؟
خوشحالم، از اکنون ديگر بازيکن استقلال هستم و اين اتفاق بزرگي براي من محسوب مي‌شود.
اين امضاي قرارداد زياد طول نکشيد؟
به هر حال براي عقد قرارداد مراحلي بايد گذرانده شود. زياد هم طول نکشيد و در طول مذاکراتي که داشتم موافقتم را اعلام کرده بودم.
در چند روز گذشته اخباري مبني بر مذاکره با استيل‌‌آذين، فولاد و... شنيده مي‌شد؟
پيشنهاداتي داشتم،‌ استيل‌آذين و فولاد جدي‌تر بود از آنها هم تشکر مي‌کنم چون وقتي به من پيشنهاد همکاري مي‌دهند يعني بازي‌ام را قبول دارند ولي استقلال را انتخاب کردم چون علاقه به اين تيم داشتم و بخوبي مي‌دانم از اين پس بازيکن تيمي هستم که طرفداران ميليوني دارد و از پرافتخارترين تيم‌هاي آسياست.
براي انتخاب استقلال چه دلايلي داشتي؟
همانطور که گفتم استقلال محبوبيت زيادي دارد و آرزوي هر بازيکن پوشيدن پيراهن اين تيم است بعد با استقلال مي‌توان به افتخارات زيادي دست يافت. دوست داشتم پيش از جام ملت‌هاي آسيا در ايران بازي کنم و بتوانم با درخشش و عملکرد قابل قبول جايگاهم را در تيم ملي تثبيت کنم.
فکر مي‌کني در استقلال موفق باشي؟
چرا که نه، سعي خواهم کرد بهترين بازي‌ها را در استقلال انجام دهم و در موفقيت‌هاي آينده استقلال سهمي را داشته باشم.
شماره چند را خواهي پوشيد؟
32
قراردادت با استقلال چند ساله است؟
اين قراردادي که امضا کردم به مدت دو سال است.
نظرت درباره استقلال اين فصل چيست؟
مدعي قهرماني است، اگرچه بازيکنان خوبي رفتند ولي بازيکنان خوبي هم به خدمت گرفته شدند، در ضمن با حمايت هواداران بهترين نتايج حاصل خواهد شد.
از چه زماني در تمرينات استقلال شرکت مي‌کني؟
شايد امروز، اگر اتفاق خاصي نيافتد به محل تمرين مي‌روم.

منبع http://www.football3.ir/news.do?itemid=23729