در مورد پیچ های اتومبیلت توضیح می دهی؟
همه پیچ هایی که در اجزای موتور و اجزای دیگر آن به کار رفته از کمپانی بزرگ arp خریداری شده

در مورد دوست صمیمیت فرهاد صالحی توضیح می دی؟
رابطه من با فرهاد از ابتدا بر سر کل کل شروع شد و ما همدیگر را نمی شناختیم و بعضی از دوستان برای ما حرف و حدیث می بردند و می آوردند بعد از اون در یک تعمیرگاهی همدیگر را دیدیم و از آنجا رابطه ما شروع شد حتی از دو دوست بهتر و صمیمی تر و در حد دو برادر و تماما با هم هم فکری کردیم و همیشه با هم بودیم و همین باعث شده که کمی هم دشمنی بین دوستان دیگر پیش بیاید

به نظرت ماشینت در درگ چه تایمی رو به ثبت می رسونه؟
در بحثی که با دوستان شد گفتند که شما نمی توانید تایم خوبی بزنید ولی ما گفتیم که زیر 11 ثانیه می زنیم و اونها همچنان می گویند نه ! ما هم که فقط در درگ Carnp شرکت می کنیم زمانی که درگ Carnp برگزار شد اگر اون دوستان رو اونجا ببینیم که 100 درصد می بینیم این نکته رو به اثبات می رسونیم که زیر 11 ثانیه می زنیم یعنی تایمی که هنوز در ایران کسی به آن دست پیدا نکرده است

در مورد شیفتر اتومبیلت برای ما توضیح می دی؟
این چیزی که شما می بینید و برای خوانندگان عزیز هم تصویر برداری کردید تا آنها هم ببینند به vw motor sport shifter معروف است و اگر شما در آمریکا قصد داشته باشید بهترین آن را بخرید حدود 1700 دلار قیمت دارد من از زمانی که این شیفتر رو دیدم به این فکر افتادم که برای شیفت سریعتر و راحتی بیشتر در دنده دادن این را طراحی کنم و بسازم تمام کابل ها و طول کابلی که به گیربکس متصل می شود و ... همگی را محاسبه کردم این شیفتر رو بالاخره ساختم که از نمونه آمریکایی برتر و هزینه آن هم کمتر می باشد

چه کسی در جمع کردن اتومبیلت کمکت کرد؟
آقای میرزایی

با یک دیفرانسیل مشکلی نداری؟
تمام بحث ما هم همین است که دوستان می گویند نمی شود و ما هم می خواهیم ثابت کنیم که می شود

تایمی که خودت به ثبت رسوندی؟
هنوز تایم نزدم