دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35

موضوع: کلامی با جوانان ایران

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مدریت
    ارسال تشکر
    0
    سپاس شده 8 در 1 پست
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : کلامی با جوانان ایران

این همه ایده خوب و ناب !
    ولی هیچ کس نگفته تا حالا که چرا توی ایران عزیز ایده ها رو میدزدن؟چرا توی مراحل اولیه ایده هات بهت کمک میکنن و بعد میگن نمیشه و غیر قابل اجرا هست و بعد بکدفعه میبینی که ایده توکاملتر شدش به اسم یکیدیگه تو بوق و کرنا شده!چرا؟چرا؟چرا؟چرا؟چرا؟چ ا؟

اگه کسی برای این چراهای من جواب داشت اونوقت من میگم همه ی این حق خوری هایی که از من توی این به اصطلاح جشنواره رسانه های دیجیتال یا بهتره بگم سرگردنه راه زنهای دزد دیجیتال شده دروغ و حقی از من بدبخت ضایع نشده و من اشتباه کردم که دارم همه طرحها و ایده هام رومیبرم خارج از کشور.
    وقتی برای طرحت به تنهایی 37میلیون هزینه میکنی که بگی کشورت اگه بالاتر از آمریکا و آلمان و فرانسه و استرالیا نیست کمتر هم نیست.
    وقتی میری و میگردی و بهترین مخ های نرم افزار و سخت افزار رو با هزار بدبختی پیدا میکنی و با کلی حرف و حدیث راضیشون میکنی که باهات همکاری کنن که بتونی بگی ایران الکترونیکی نه ایر ان سنگ و کاغذ پاره های 2000سال پیش.
    وفتی خودت رو به آتیش میزنی که بگی ما توانستیم ، اونوقت یه ازخدا بی خبر پیدا میشه و با پارتی و گردن کلفتی و پول همجا جار میزنه که من اینکار روکردم و تو چون همه پولت رو خرج طرحت کردی و دیگه نداری که اینو بشونی سرجاش و فقط میتونی ببینی که همه تلاشت برباد رفت .
    اونوقت بازم میشه بگیم ما نخبه پرورهستیم ؟
    اونوقت بازم میشه بگیم که دزد اونیه که از دیوارمردم میره بالا نه اونی که ایده میدزده و اونی که طرحت روکپی میکنه و به اسم خودش ثبت میکنه(دوستانی که ثبت نرم افزار کردن میدوننمن کجا و کدوم سازمان رومیگم)
    البته اینم بگم فقط تو کشورما اینجوری نیست!همین تلفن رو کی اختراع کرد ؟حتما گراهامبل عزیز و دوست داشتنی؟نه بابا!
    ماجرا از این قرار هست که یکبار یه دانشجوی بدبخت مادر مرده میره پیش این دوست خودمون همین آقای گراهامبل عزیز و میگه من یه همچین طرحی دارم و میخوام شماکمکم کنی!این بندگان خدا چند وقتی روش کار میکنن و بعد همین دوست مشهورمون میگه که این طرح اجرایی نیست و میزنه تو کاسه-کوزه همین دانشجوی بدبخت و یکسال بعد همین آقای گراهامبل با تحقیق کار بیشتر تکمیلش میکنه و به اسم خودش ثبت میکنه و دانشجوی ماجرای ما هم شکایت میکنه که اونم مثلمادستش به جایی بند نمیشه و همین میشه که ما توی کتابهای دبستان به بچه هامون دروغ تحویل میدیم!
    درکل اگه دیدین ایده خوبی دار ید که پول توشه بیخیالش بشید و بقول همه که میگن اگه این بدردبخور بود چرا تاحالا کسی نرفته سراغش!(اینم از استدلال مخ ایرانی از یک ایده نو و تازه)
    ویرایش توسط shafiee : 25th September 2011 در ساعت 07:05 PM

2. 8 کاربر از پست مفید shafiee سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    برق قدرت
    ارسال تشکر
    1,532
    دریافت تشکر: 2,189
    قدرت امتیاز دهی
    40
    Array

سلام
    دوست دارم میشد خطوط انتقال برق فشار قوی حذف کرد و به صورت وایرلس انتقال برق رو انجام داد
    آخ که چقدر خوب میشد تلفات صفر
    زیبایی 100 در 100
    اتصالی صفر
    ...................
    روزگاریست شیطان فریاد می زند: آدم پیدا کنید سجده خواهم کرد.
    "دکتر شریعتی"

4. 3 کاربر از پست مفید e.einitabar سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    2
    دریافت تشکر: 93
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام دوستان و عرض خسته نباشید همه ی جوانان نخبه ی ایران بنده یکسری ایده های دارم و برای ساختنشون به کمک شما عزیزان نیاز دارم ایده هایی که اگه تبدیل به اختراع بشن در سطوح جهانی پیشتازی کند اگه کسی تجربه لازم رو داره و می تونه کمک کنه حتما با من تماس بگیره پشیمون نمیشه
    id.pooramini@yahoo.com

6. 2 کاربر از پست مفید omidnokhbe سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    یاضی
    ارسال تشکر
    19
    دریافت تشکر: 116
    قدرت امتیاز دهی
    72
    Array

Smile پاسخ : کلامی با جوانان ایران

سلام
    اگه امکان داره درباره ثبت اختراع بین المللی کامل برام توضیح بدید
    شیوه نگارش اختراع هم بگید ممنون میشم
    با تشکر

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    نانو تکنولوژی
    ارسال تشکر
    3,796
    دریافت تشکر: 2,840
    قدرت امتیاز دهی
    5189
    Array
    yasaman hedayati's: سکوت

نقل قول نوشته اصلی توسط AvAstiN نمایش پست ها
    اگه مي توني يكم بيشتر توضيح بده شايد تونستم كمكت كنم .

در حالت كلي براي ايده دادن بايد مطالعه كني . به تدريج كه اطلاعاتت درباره ي يه موضوع زياد بشه . اگه كافي نبود بگو تا بيشتر توضيح بدم .
    سلام راستشو بخواید من اصلا نمی دونم باید از کجا شروع کنم.لطفا بیشتر و عملی تر راهنماییم کنید

9. کاربرانی که از پست مفید yasaman hedayati سپاس کرده اند.

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    رياضي و فيزيك
    ارسال تشکر
    39
    دریافت تشکر: 369
    قدرت امتیاز دهی
    28
    Array

اير فوئل
    هوا سوخت
    اين اير فوئل چي چي هست بگو ماهم بدونيم
    درباره بال هواپيما هم اگه بال بيش از حد بزرگ باشه سوخت بيشتري مصرف مي كنه اگه كوچيك باشه ممكنه از زمين بلند نشه به نظر من رو فلپ ها كار كني بهتره

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم تجربی
    ارسال تشکر
    22
    دریافت تشکر: 71
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام من یه دانش آموز سوم تجربیم اگر کسی میدونه از کجا باید مطالعه کرد چطوری باید شروع کرد و هزارتا چیز دیگه پیام خصوصی بزاره من ایده زیاد دارم

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام

چه جالب من هم همین موضوع رو دوست دارم میشه با هم کار کنیم ؟

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام

لطفا اطلاعات بیشتری رو درمورد ایده هاتون بگین و اینکه در چه زمینه ای هستن تا کمکتون کنم

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    تجربی
    ارسال تشکر
    10
    دریافت تشکر: 14
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    amirhosein582's: جدید52

Lightbulb پاسخ : کلامی با جوانان ایران

co2 تو حالت معمولی گازه ولی اگر سر راهش یه جسم سرد قرار بگیره رسوب میکنه مثل دوده ای که رو دیواره ی فانوس میشینه و باید بگم آب رسوب پیدا نمیکنه فقط یخ میزنه اما اگه بتونی دود حاصل از آتش رو فشرده
    کنی و با فشار ناگهانی وارد یه محفظه سرد بکنی آب تبدیل به برف و به همراه اون دوده به وجود میاد.
    و اما گرما:گرما کمیتیه که از انرژی نشات میگیره پس یا باید اونو دوباره به انرژی تبدیل کنی(مثل باطری)یا اینکه اون رو به یک سیال گرما بدی و سیال رو تویه سامانه ی ایزوله نگه داری کنی اما اینکار فایده ای نداره چون گرما یا منتقل میشه یا به صورت امواح فروسرخ از بین میره.پس بهترین کار همون تبدیل به انرژی دیکه مثل الکتریسیته است چون پایداریش خیلی بیشتره و کاربرد بیشتر و بهتری داره.

15. 2 کاربر از پست مفید amirhosein582 سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع