ناصر شفق مديرعامل تراكتورسازي،‌ هنوز از جدايي سرمربي تيمش دلخور است. اما اين دلخوري باعث نمي‌شود كه او خوش‌بيني هميشگي درباره تراكتور را كنار بگذارد.
شفق كه عمري را در مديريت تيم‌هاي مختلف گذرانده در پاسخ به اين سوال كه چرا تراكتورسازي از مربي بزرگتري براي جانشيني كمالوند استفاده نكرد، مي‌گويد:«آقاي آذرنيا از ابتدا با تيم بوده و با شرايط تيم آشناست ضمن اينكه مربي خوبي است و من به نظرم منطقي‌ترين گزينه‌ اين بود كه ايشان را انتخاب كنيم.»
او ادامه مي‌دهد ما هم مثل شما كه به تراكتور علاقه داريد نگران عاشقان اين تيم هستيم و بدون شك دوست داريم تراكتور يك تيم رويايي بشود و با توجه به هواداران بي‌شمارش كه به نظر من در آسيا نظير ندارند سهم خود را از فوتبال بگيرد.
او مي‌گويد:«از نشانه‌ها مي‌شود اينطور برداشت كرد كه با وجود جدايي فراز كمالوند كه اتفاقاً من به او بسيار علاقه دارم و زحمت زيادي كشيد، هواداران با هم قرار گذاشته‌اند تا در بازي پيكان با شور و حرارت بيشتري در ورزشگاه حاضر بشوند.شايد اين اتفاقات باعث بشود ما با هم متحدتر بشويم و با قدرات بيشتري به كار ادامه بدهيم.... من اين روحيه را ستايش مي‌كنم و هميشه تحت تأثيرش هستم.» Photo Gallery
Zoom

naser shafagh