دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: لیگ قهرمانان اروپا: منچستر سیتی ۰-۰ رئال مادرید

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    ارسال تشکر
    3,410
    دریافت تشکر: 5,648
    قدرت امتیاز دهی
    4008
    Array

Red face لیگ قهرمانان اروپا: منچستر سیتی ۰-۰ رئال مادرید

لیگ قهرمانان اروپا: منچستر سیتی ۰-۰ رئال مادرید

اولین دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا میان رئال مادرید و منچستر سیتی با تساوی بدون گل پایان یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر؛ با این نتیجه همه چیز به بازی برگشت در استادیوم برنابئو کشیده شد تا تکلیف تیم صعود کننده به فینال میلان در چهار شنبه آینده مشخص شود.

این بازی بدون حضور کریستیانو رونالدو برگزار شد و رئال با توجه به غیبت رونالدو و تعویض بین دو نیمه بنزما بازی در خور توجهی را ارائه کرد.
    در نیمه اول 2 تیم بازی برابری را ارائه کردند و شاید مهمترین اتفاق مصدومیت سیلوا بود که جایش را به ایهناچو داد.
    اما در نیمه دوم رئال حاکم میدان بود و در 3،2 حرکت می توانست دروازه سیتی را باز کند که یک بار تیر دروازه و یک بار جو هارت سیتیزن ها را در بازی نگه داشت.
    در این حال زیدان سرمربی رئال مادرید، در مورد غیبت رونالدو در بازی رفت مقابل من سیتی گفت: رونالدو در تمرینات کمی احساس ناراحتی میکرد و ما نمی خواستیم که روی او ریسک کنیم. او برای این بازی کاملا آماده نبود و باید شرایط را فراهم کنیم تا او هرچه سریع تر به سلامتی کامل برسد.

وی افزود: بنزما هم از مصدومیتش رنج می برد ولی می خواست که بازی کند. ما او را بازی دادیم ولی در نیمه دوم او را بیرون کشیدیم و این باعث تاسف بود.
    وی افزود: بازی سختی بود، ما 90 دقیقه جنگیدیم و در نیمه دوم بهتر خودمان را پیدا کردیم و موقعیت های زیادی داشتیم که متاسفانه به گل نرسیدیم. در کل نتیجه خوب است . ما باید در دور برگشت در خانه جبران کنیم و جواز صعود را بگیریم.
    رونالدو: اگر این بازی فینال بود حتما بازی میکردم
    رونالدو هم در پی از دست دادن مسابقه رفت برابر من سیتی گفت: اگر این بازی فینال بود حتما برای تیمم به زمین می رفتم.

گزارش ها حاکی از آن است که او در تست های آمادگی قبل از شروع بازی عملکرد مناسبی نداشته و همین دلیل باعث شد که زیدان او را در این بازی در ترکیب قرار ندهد.
    رونالدو در بین دو نیمه به خبرنگاران حاضر در ورزشگاه الاتحاد گفت: نبودنم در ترکیب تصمیم معقولی بود، من باید صبر داشته باشم ولی اگر این بازی فینال بود من حتما به میدان می رفتم.
    در ادامه مرحله رفت دور نیمه نهایی فوتبال لیگ قهرمانان اروپا امشب در ورزشگاه ویسنته کالدرون مادرید و با قضاوت مارک کلاتنبرگ از انگلیس تیم آتلتیکومادرید اسپانیا مقابل بایرن مونیخ آلمان به میدان می رود.
    دیدارهای برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان نیز سه شنبه 14 و چهارشنبه 15 اردیبهشت برگزار می شود. فینال لیگ قهرمانان اروپا شنبه 8 خرداد در ورزشگاه سن سیرو میلان برگزار خواهد شد.
    [

2. کاربرانی که از پست مفید farhad_jomand سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)