دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: مهرداد اولادی درگذشت

همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    رشته تحصیلی
    تجربی
    ارسال تشکر
    3,144
    دریافت تشکر: 2,553
    قدرت امتیاز دهی
    871
    Array

پیش فرض مهرداد اولادی درگذشت

مهرداد اولادی مهاجم سابق تیم ملی و باشگاه استقلال و پرسپولیس امروز در بیمارستان شهدای تجریش درگذشت.

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم سابق پرسپولیس و استقلال و تیم ملی که در ملوان بندرانزلی عضویت دارد، امروز در بیمارستان شهدای تجریش درگذشت.

اولادی بازیکن سابق تیم پرسپولیس و استقلال، پس از تعطیلات نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر، برای سومین بار به عضویت ملوانی ها درآمد و در بازی های اخیر برای این تیم به میدان رفت.

طی تماس عوامل رسانه "ورزش سه"، با عوامل بیمارستان شهدای تجریش، مسئولین بیمارستان این خبر را تایید کردند.

به گفته وی، این مهاجم اهل قائمشهر کمتر از نیم ساعت پیش در گذشته است.

مجموعه "ورزش سه"، این مصیبت دردناک را به تمام اهالی ورزش و خانواده وی تسلیت می گوید.

2. 3 کاربر از پست مفید حسنعلی ابراهیمی سعید سپاس کرده اند .

رشته تحصیلی
    تجربی
    ارسال تشکر
    3,144
    قدرت امتیاز دهی
    871
    Array

پیش فرض پاسخ : مهرداد اولادی درگذشت

علت مرگ مهرداد اولادی مشخص شد

متاسفانه دقایقی پیش مهرداد اولادی در بیمارستان شهدای تجریش درگذشت.

به گزارش "ورزش سه"، طی تماسی که با بیمارستان شهدای تجریش برقرار کردیم مشخص شد مهرداد اولادی در ساعت 14:56 به بیمارستان منتقل شده و تلاش پزشکان برای CPR (احیای قلبی ـ ریه) تلاش پزشکان به نتیجه نرسیده است. به گفته مسئولان بیمارستان علت فوت ایست قلبی بوده است؛ همان چیزی که هادی نوروزی کاپیتان پرسپولیس را هم از فوتبال ایران گرفت.

در حال حاضر مسئولان بیمارستان از مردم درخواست دارند که به جهت رعایت حال بیماران از حضور در این مکان خودداری کنند.

4. 3 کاربر از پست مفید حسنعلی ابراهیمی سعید سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    0
    سپاس شده 2 در 1 پست
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

خداوند رحمتشون کنه

6. 2 کاربر از پست مفید andishepuyan سپاس کرده اند .

رشته تحصیلی
    تجربی
    ارسال تشکر
    3,144
    قدرت امتیاز دهی
    871
    Array

توضیحات جدید پزشکی قانونی در مورد علت مرگ "مهرداد اولادی"

مرگ مهرداد اولادی و دلایلش همچنان جنجال ساز است.
    به گزارش آنا، در آستانه چهلمین روز درگذشت مهرداد اولادی، بازیکن فقید پرسپولیس، پزشک قانونی توضیحات تازه ای درباره علت مرگ این بازیکن اعلام کرد.این سازمان اعلام کرد مهرداد به دلیل مصرف همزمان مشروبات الکلی و داروهای ممنوعه، دار فانی را وداع گفته است.محمدرضا قدیرزاده مدیرکل حوزه ریاست سازمان پزشکی قانونی دقایقی قبل در این باره گفت: «متاسفانه در حال حاضر مصرف مشروبات الکلی همزمان با داروهای مخدر اعم از ترامادول را در کشور شاهد هستیم که خطرات زیادی را به دنبال داشته و باعث مرگ فرد می‌شود که آخرین قربانی آن هم مهرداد اولادی است.»

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهنسی هوافضا
    ارسال تشکر
    868
    دریافت تشکر: 1,091
    قدرت امتیاز دهی
    390
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط حسنعلی ابراهیمی سعید نمایش پست ها
    توضیحات جدید پزشکی قانونی در مورد علت مرگ "مهرداد اولادی"

مرگ مهرداد اولادی و دلایلش همچنان جنجال ساز است.
    به گزارش آنا، در آستانه چهلمین روز درگذشت مهرداد اولادی، بازیکن فقید پرسپولیس، پزشک قانونی توضیحات تازه ای درباره علت مرگ این بازیکن اعلام کرد.این سازمان اعلام کرد مهرداد به دلیل مصرف همزمان مشروبات الکلی و داروهای ممنوعه، دار فانی را وداع گفته است.محمدرضا قدیرزاده مدیرکل حوزه ریاست سازمان پزشکی قانونی دقایقی قبل در این باره گفت: «متاسفانه در حال حاضر مصرف مشروبات الکلی همزمان با داروهای مخدر اعم از ترامادول را در کشور شاهد هستیم که خطرات زیادی را به دنبال داشته و باعث مرگ فرد می‌شود که آخرین قربانی آن هم مهرداد اولادی است.»
    سلام.متاسف شدم این مطلب رو دیدم.این روزها چه راحت بر سر ابروی دیگران آب میریزیم.من کاری به درست یا غلط بودن این مطلب ندارم ولی به نظر من ابروی اشخاص به خصوص کسی که از دنیا رفته را به راحتی به چوب حراج نگذاریم هر چند درست باشه.این روزها یادمان رفته ادمها و شخصیتشان برای ما باید بزرگ باشند.ما تیترهای جنجالی را بیشتر از چشمان منتظر یتیمان مینگریم.امروز فرزندی را دیدم که سایه پدر بر سرش نبود به راه رفتنش نگاه میکردم او نیازی به ترحم کسی ندارد ولی ای کاش به جای تیترهای جنجالی از ازدواج و طلاق یا فوت اشخاص معروف به مسایل مهمتری میپرداختیم.من منظورم با اقای ابراهیمی نیست این موضوع فراگیر است و مربوط به شخص خاصی نمیشود.
    کمی فکر کنیم

9. 2 کاربر از پست مفید میترا پوررحیم سپاس کرده اند .

رشته تحصیلی
    تجربی
    ارسال تشکر
    3,144
    قدرت امتیاز دهی
    871
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط میترا پوررحیم نمایش پست ها
    سلام.متاسف شدم این مطلب رو دیدم.این روزها چه راحت بر سر ابروی دیگران آب میریزیم.من کاری به درست یا غلط بودن این مطلب ندارم ولی به نظر من ابروی اشخاص به خصوص کسی که از دنیا رفته را به راحتی به چوب حراج نگذاریم هر چند درست باشه.این روزها یادمان رفته ادمها و شخصیتشان برای ما باید بزرگ باشند.ما تیترهای جنجالی را بیشتر از چشمان منتظر یتیمان مینگریم.امروز فرزندی را دیدم که سایه پدر بر سرش نبود به راه رفتنش نگاه میکردم او نیازی به ترحم کسی ندارد ولی ای کاش به جای تیترهای جنجالی از ازدواج و طلاق یا فوت اشخاص معروف به مسایل مهمتری میپرداختیم.من منظورم با اقای ابراهیمی نیست این موضوع فراگیر است و مربوط به شخص خاصی نمیشود.
    کمی فکر کنیم

سلام
    ممنونم که منظورتان من نبود
    لذا در اینچنین پستهایی هدف اطلاع رسانی هست و غیر مستقیم به جوانان آموزش
    بلی آموزش این را که یک ورزشکار در چنین رفتاری فوت نمودند چه رسد به دانش آموز یا دانشجو که حتما بدن نحیف تر به ورزشکار دارند.
    پس این پستها را باید با دید مثبت نگاه کرد
    ضمنآ چون اول پست را اطلاع رسانی کرده بودیم پس تا آخر باید اطلاع رسانی کامل شود متوجه هستید که پست جدید باز نشد و در ارسالی قبلی ارامه یافت

باز هم ممنونم از حسن توجه شما

11. کاربرانی که از پست مفید حسنعلی ابراهیمی سعید سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)