دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: Kadınlar, dünyanın güçlü liderleri

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بحران - پدافند غیرعامل
    ارسال تشکر
    3,360
    دریافت تشکر: 4,666
    قدرت امتیاز دهی
    10717
    Array

پیش فرض Kadınlar, dünyanın güçlü liderleri

Kadınlar, dünyanın güçlü liderleri

11 Farsça tarih Farvardin 1395 Hicri ve Miladi 30 Mart 2016 Receb 1437 H. 20. yıldönümü ve güne başlamak kutlamak için Anneler Günü kutlamaları ile çakışmaktadır

Merhaba tüm dünya insanları için

Ben kimse dünyanın en etkili kişi ne olduğunu anlamak neden üzerinde çalışıyorum !!!
    Ne olursa olsun bir sonuca düşündü.

toplumda ve aile içinde anne ... Karı ... kız ... ve toplam kadın, dünyanın en etkili kişi, biliyordu.

En büyük şey, büyük gelişmeler ve iyi bir kadındı standı olanlara onur.

su ve topraktan bir anne ve eşi, sekiz yıl içten bir karşılama ölüm gibi güçlü desteğine rağmen erkek ve İran çocukların ülkeyi savunmak ve gitmek ...

hayatlarının en değerli varlığı ve ölüm ile ilgili geçiş yaşıyor. Bu büyüklükte bir şey büyük bir karar ve

Zor iş bu lehine döndü ve ruhunu ve iyi bir kadın desteklenen olanlar ...

İnanıyorum:
    kadının rolü ve erkeklerin rolü yanı sıra ev omurga ... ve sütun sadece çatı sarsılmış olursa, çatı çökecek ve tüm enkaz yok edecektir.

onurlandırmak için oluşturulan ipliğe insan dünyanın en değerli ve en önemli ve Tanrı'nın etkili başladı

tüm annelerin ... karısı ... ve kızlar onuruna güzelliği bu dünya yaratmak.

Dolayısıyla bu konunun adı (kadın, güçlü dünya liderleri) ve ben birlikte kadınların gerçek, etkili adımlar korumak da sevdiklerinizle alınacak umuyoruz.

Ne yazık ki dünyanın çeşitli zararlı tutum değişiklikleri ve değerlerin ve kadınların kimlikleri ile gün değer karşı karşıya

Kadın cinsel ve hatta birçok kadının kendi değer ölçüde fiziksel güzellik ve maddi ve limit,

Bu inanılır ...

sınırsız güç kaynaklanmaktadir sevgisini ve duygusunu etkilemek için kadınların gücü, İran olamaz Dünyanın en büyük atom bombası olduğunu ...

Bu siber büyük bir uluslararası kampanyanın layık hareket bugünün dünyasında kadınların vücudunda tüm ruhsal ve duygusal zarar olur umut, geliştirmek ve yeniden konumlandırmak
    Onun gerçek (güçlü liderlik, sevgi ve mükemmellik dolu sakin ve güzel bir dünya) maruz kalacağı.

Mohsen Mahabadyzadeh
    11 Farsça tarih Farvardin 1395 Hicri
    30 Mart 2016 AD
    20 Receb 1437 AH
    چه حس قشنگیه در تاریکی های خطرناک این دنیا...با اطمینان خاطر و آرامش ،دستت در دستان خدا باشه...(محسن مهابادی زاده)

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بحران - پدافند غیرعامل
    ارسال تشکر
    3,360
    دریافت تشکر: 4,666
    قدرت امتیاز دهی
    10717
    Array

پیش فرض پاسخ : Kadınlar, dünyanın güçlü liderleri

Belki de cüret o kadınları, bir parça veya yeryüzünde Allah'ın kalbin bir kısmını söyleyecek.

Allah nesne ve fizik ile tanımlanamaz. Ama çok güzel özellikler, anlaşılmalı ve sevilen olacaktır.

Benim vücut ve fizik tanıtmak istiyorsanız Kadınlar da, yüz yanı sıra diğer canlılar ile sınırlı olacaktır.

Ama (kadın) olarak, kendisi için yarattığı sıfatlarla, etkili ve kalıcı olacaktır.

konuşma ve davranış, insanlara şefkat ve saygı yumuşak hissediyorum, ekspres aşk, aşk, aşk, zarafet, ruh, konfor ve şıklığı, tüm canlılar ve nesneler üzerinde Ruh salınan enerji kadınları etkiler.

bizim hayatımızı hatırlatmak için bir kuş, bir sardunya, masanın üzerinde eski bir vazo ve diğer yüzlerce ... Bunların hepsi barış ve sevgi ve önemli kadın anılarını ilgi derin bir duygusu var.

Devam edecek ...

m mahabadizadeh
    1395/01/12
    2016/31/03

چه حس قشنگیه در تاریکی های خطرناک این دنیا...با اطمینان خاطر و آرامش ،دستت در دستان خدا باشه...(محسن مهابادی زاده)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)