دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: کمک فوری

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    دریافت تشکر: 10,466
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array
    معمار حانیه's: خواهش

پیش فرض کمک فوری

سلام
    من درایو E لب تابم قبل از اینکه ویندوز عوض کنم با bit locker قفل کردم.

اما حالا که ویندوزم عوض شده میبینم به درایو f تغییر یافته وقفل شدهوهرچی رمز میزنم قبول نمیکنه ومیگه اشتباه.

kry هم ندارم.

حالا راهی هست که من قفلش بشکنم؟؟ اطلاعاتم لازم دارم. همش عکای شخصیمون .

چیکارش کنم؟؟؟؟

حالا اگر بر نمیگرده راهی نداره کل اون درایو حذف کنم که حداقل حجم لب تابم پر نکنه؟؟؟
    من ترسیم کردن را به حرف زدن ترجیح میدهم،

زیراترسیم کردنسریعتر است و مجال کمتری برای دروغ گفتن باقی میگذارد.

(لوکوربوزیه)

2. 3 کاربر از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    سخت افزار کامپیوتر
    ارسال تشکر
    508
    دریافت تشکر: 412
    قدرت امتیاز دهی
    207
    Array

پیش فرض پاسخ : کمک فوری

سلام و صبح عال بخیر
    شما درایو کامپیوترت را با نرم افزاری قفل کرده اید که نه تنها درایو بلکه اطلاعات شخصی و غیره خود را بیت به بیت قفل میکند.
    اگر قرار بود این قفل با نرم افزار های متعددی باز بشه اصلا اون قفل نبود. اصولا برای فایهای شخصی و محرمانه را با چنین قفل هایی پنهانش می کنند تا اگر حتی هارد کامپیوترت نیز به سرقت برود و دیسکت داخل آن را در بیاورند نخواهند توانست به اطلاعات شما دست یابند. سعی کن پسورد را به یاد بیاوری اگر نتونستی برای اینکه از فضای دیگر قفل شده نیز استفاده کنی دوباره ویندوز عوض کن و در پارتیشن بندی درایو مورد نظر را فورمت کن.
    موفق و پیروز باشی.

4. 4 کاربر از پست مفید فرهاد علیپور سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط فرهاد علیپور نمایش پست ها
    سلام و صبح عال بخیر
    شما درایو کامپیوترت را با نرم افزاری قفل کرده اید که نه تنها درایو بلکه اطلاعات شخصی و غیره خود را بیت به بیت قفل میکند.
    اگر قرار بود این قفل با نرم افزار های متعددی باز بشه اصلا اون قفل نبود. اصولا برای فایهای شخصی و محرمانه را با چنین قفل هایی پنهانش می کنند تا اگر حتی هارد کامپیوترت نیز به سرقت برود و دیسکت داخل آن را در بیاورند نخواهند توانست به اطلاعات شما دست یابند. سعی کن پسورد را به یاد بیاوری اگر نتونستی برای اینکه از فضای دیگر قفل شده نیز استفاده کنی دوباره ویندوز عوض کن و در پارتیشن بندی درایو مورد نظر را فورمت کن.
    موفق و پیروز باشی.

مشکل اینجاس این کار خواهرم انجام داده برام. من خودم تا حالا قفل نکردم. اصلا برام توضیح نداد که اینجور میشه. مثلا مهندس it

الان خیلی سختمه. من بلد نیستم ویندوز عوض کنم.

مشکل دیگه الن من رمز درست میزنم ولی اون قبولش نمیکنه وبه دروغ میگه اشتباه لب تاب دروغگو

(لوکوربوزیه)

6. 3 کاربر از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک-ساخت و تولید
    ارسال تشکر
    11,215
    دریافت تشکر: 9,945
    قدرت امتیاز دهی
    3451
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط معمار حانیه نمایش پست ها
    سلام
    من درایو E لب تابم قبل از اینکه ویندوز عوض کنم با bit locker قفل کردم.

اما حالا که ویندوزم عوض شده میبینم به درایو f تغییر یافته وقفل شدهوهرچی رمز میزنم قبول نمیکنه ومیگه اشتباه.

kry هم ندارم.

حالا راهی هست که من قفلش بشکنم؟؟ اطلاعاتم لازم دارم. همش عکای شخصیمون .

چیکارش کنم؟؟؟؟

حالا اگر بر نمیگرده راهی نداره کل اون درایو حذف کنم که حداقل حجم لب تابم پر نکنه؟؟؟
    سلام
    با لینوکس باز می شوند.
    مهمترين لذت در زندگي، كمك به سايرين براي برنده شدن است. حتي اگر به قيمت آهسته تر رفتن و تغيير در نتيجه مسابقه اي باشد كه ما در آن شركت داريم

8. 3 کاربر از پست مفید hossien سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط hossien نمایش پست ها
    سلام
    با لینوکس باز می شوند.
    پ
    بیشتر توضیح بدید؟؟؟

(لوکوربوزیه)

10. 2 کاربر از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    سخت افزار کامپیوتر
    ارسال تشکر
    508
    قدرت امتیاز دهی
    207
    Array

همه میدانیم لینوکس نه یک سیستم عامل و نه یک نرم افزار اجرایی است بلکه لینوکس یک متن باز و اوپن سورس است که برای بهبود کارکرد سیستم عاملی مانند ایکس پی کمک می کند و در آن مجیط میتوان خوب و آسانتر برنامه نویسی کرد و به کارهای گرافیکی پرداخت و.... . هر کس میتواند تغیراتی در آن ایجاد کرده و نسخه جدیدی برای کاربرد جدید و با دستور جدید ایجاد کند.
    من قبلا نیز نوشتم غیر از تعویض ویندوز چاره ای نیست. چون اطلاعات شما بیت به بیت قفل شده است.
    در ضمن لبتابت دروغ نمیگوید و شما هم اشتباهی پسورد نمیدهید بلکه آنقدر پسورد را اشتباهی وارد کرده اید محدودیت تعداد وارد کردن پسورد بکار شده و از این به بعد هرچه درست و یا نادرست وارد کنید سیستم عامل قبول نخواهد کرد. یهو میبینی لب تابت هنگ کرد و دیگر لود نشد بنابراین به لب تاب بیچاره اینقدر بدبین نباش و براش فحش نده. ...
    به امید موفقیت شما در کلیه مراحل زندگی.
    ویرایش توسط فرهاد علیپور : 30th July 2015 در ساعت 07:32 AM

12. 4 کاربر از پست مفید فرهاد علیپور سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک-ساخت و تولید
    ارسال تشکر
    11,215
    دریافت تشکر: 9,945
    قدرت امتیاز دهی
    3451
    Array

dvd تصب لینوکس بزارید و حالت مجازی ان را بالا بیاورید سپس روی درایو کلیک کنید البته داخل چندتا فولدر هست بعدبه تمام فایل ها دسترسی پیدا می کنید کپی کنید و در درایو دیگه ای بریزد.
    خودم این مشکل را خورده بودم البته با نرم افزار قفل گذاشته بودم وبه راحتی با اینکار درست کردم .
    البته آقای علیپور هم درست می گنا
    مهمترين لذت در زندگي، كمك به سايرين براي برنده شدن است. حتي اگر به قيمت آهسته تر رفتن و تغيير در نتيجه مسابقه اي باشد كه ما در آن شركت داريم

14. 5 کاربر از پست مفید hossien سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array

همه میدانیم لینوکس نه یک سیستم عامل و نه یک نرم افزار اجرایی است بلکه لینوکس یک متن باز و اوپن سورس است که برای بهبود کارکرد سیستم عاملی مانند ایکس پی کمک می کند و در آن مجیط میتوان خوب و آسانتر برنامه نویسی کرد و به کارهای گرافیکی پرداخت و.... . هر کس میتواند تغیراتی در آن ایجاد کرده و نسخه جدیدی برای کاربرد جدید و با دستور جدید ایجاد کند.
    من قبلا نیز نوشتم غیر از تعویض ویندوز چاره ای نیست. چون اطلاعات شما بیت به بیت قفل شده است.
    در ضمن لبتابت دروغ نمیگوید و شما هم اشتباهی پسورد نمیدهید بلکه آنقدر پسورد را اشتباهی وارد کرده اید محدودیت تعداد وارد کردن پسورد بکار شده و از این به بعد هرچه درست و یا نادرست وارد کنید سیستم عامل قبول نخواهد کرد. یهو میبینی لب تابت هنگ کرد و دیگر لود نشد بنابراین به لب تاب بیچاره اینقدر بدبین نباش و براش فحش نده. ...
    به امید موفقیت شما در کلیه مراحل زندگی.

باشه بهش دیگه فوش نمیدم وباهاش قهرم. حالا میخوام رم گوشیم ریکاوری کنم. من زیاد برنامه ریکاوری دانلود کردم. اما همشون کد فعال سازی میخوان نمونه اش این

Wondershare Photo Recovery 3.1.0.8

اما نمیدونم از کجا براش تهیه کنم؟؟؟

(لوکوربوزیه)

16. 4 کاربر از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    سخت افزار کامپیوتر
    ارسال تشکر
    508
    قدرت امتیاز دهی
    207
    Array

سلام.
    اکثر پسور های فعل سازی همان نام آدرس کامل خود سایت می باشد. مانند : www.downlodha.com
    در ضمن برای ریکاوری رم گوشیت از ریکاوری : my photo استفاده کن. و بهتر است نرم افزار آن را از فروشگاهها تهیه کنی.
    امید وارم با لبتابت نیز آشتی کنی . قهر شدن با کسی به اندازه زمان خشک شدن یک دستمال گناه است.

18. 3 کاربر از پست مفید فرهاد علیپور سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array

سلام.
    اکثر پسور های فعل سازی همان نام آدرس کامل خود سایت می باشد. مانند : www.downlodha.com
    در ضمن برای ریکاوری رم گوشیت از ریکاوری : my photo استفاده کن. و بهتر است نرم افزار آن را از فروشگاهها تهیه کنی.
    امید وارم با لبتابت نیز آشتی کنی . قهر شدن با کسی به اندازه زمان خشک شدن یک دستمال گناه است.
    با
    هاش اشتی کردم ممنونم

من این همین برنامه

Wondershare Photo Recovery 3.1.0.8 فعال کردم

ورم و... ریکاوری کردم. اما متاسفانه بیشتر عکس های بی تاک و... برام اورد بالا تا دوربین گوشیم

حالا من چند تا از فیلم هام پیدا کردم وذخیره کردم حالا توی لب تاب خودم نشون میده ها اما نداختم روی فلش و گذاشتم روی دی وی دی و تلویزیون led خونه نشون نداد

بازم گذاشتمش سیستم خونه نشون نداد این خطا داد
    میشه راهنمایی کنید مشکلش چی میتونه باشه؟؟؟ ومن باید چیکار کنم؟؟ کاملا گیج شدم.

حالا من اگر برنامه my photo بخرم باز ممکنه همون عکس های بی تاک و.. بیاره بالا یا میتونه عکس های که با گوشی گرفتم بالا بیاره؟؟

(لوکوربوزیه)

20. کاربرانی که از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)