درود ،دوستان گرامی بنده نیاز به چند نفر دارم که :
یک سایت اپلیکیشن 'andorid,ios,windows phone' دارم که به تازگی انجمن آن راه اندازی شده
برای انجمن نیاز به چند نفر دارم که عضو بشن و فعالیت کنند ،اگر کسانی که از الان بخوان عضو بشن و پست زیاد ارسال کنند(حالت نویسنده)
که هزینه آن پرداخت میشه و کپی پیست هست ،اما بیشتر تمایل به جذب نفر جهت کادر مدیریتی دارم
دوستانی که تهران باشند ،بنده در شمیران هستم و به عنوان تشکر جدا از بحث هزینه یک میتینگ با هماهنگی همه اعضا میزاریم ماهانه
میخوام عضو بشن،جذب کاربر کنند ،که بابت هرکاربری که جذب کنند هزینه پرداخت میشه(روی تعداد بصرفه هست برای شما)
اگرم نخواستن جذب نکنند مشکلی نیست،اما هرچه تعداد کاربرا بیشتر باشه +مطالب هزینه پرداختی و خدمات ما به شما زیاد میشه
نمونه از خدمات : کارت تخفیف اگر تهران باشند که از مراکز خرید یا تفریحی تخفیف یا کلا پرداخت میشه و شما استفاده میکنید
اگر شهرستان باشید هم به همین صورت برای شما در شهر شما تخفیف ارائه میشه ولی کمی محدود تر
هزینه هم نمیشه گفت چه قدر ولی از خجالت شما درمیایم :دی
الان نویسنده گرفتیم برای پر کردن انجمن ،چند روز دیگه جذب ممبر میکنیم و تا پایان ماه رمضان/عید سعی میکنم کامل باشه
بعد از شروع کامل به تمامی کاربران بدون قرعه کشی جایزه میدیم /

- تبادل نظر با اعضا برای قسمت های مختلف انجمن و سایت (اگر نظر شما واقعا مفید باشه ،هدیه به شما داده میشه)
- تبادل نظر و بررسی اپلیکیشن ها
- جذب ممبر
- ارسال پست (تاپیک) های مفید
- پاسخ به کاربران

فعالیت های اصلی تیم جمع اوری شده هست
لازم به ذکر هست که 90٪ بازدید کنندگان با موبایل وارد میشوند
60٪ بازدیکندگان در دانشگاه ها هستند
سایت کاملا زیرنظر یک شرکت درحال فعالیت هست ،شما با بازدید سایت کاری نداشته باشید ،ولی میانگین بازدید در زمان های که ابدیت نمیشود 500 تا 1500هست ،و بازدید و بازدهی عالی تا الان داشته ،باتوجه به اینکه تاحالا برای سایت تبلیغات نکردیم ،هنوز بجز دانشگاه ها و چند فروشگاه موبایل و باشگاه ورزشی تبلیغات/معرفی نشده اما بازدید وبازدهی عالی داشته
بعد از کامل شدن انجمن و جذب تیمی خوب ،شروع به معرفی و تبلیغات میکنیم
* در باشگاه ها بنر یا همان استند گذاشته شد و به کاربران آن پیامک داده شد(باشگاه شمیران)
* در تمامی فروشگاه های لواسان+چند فروشگاه در شمیران،مازندران،کرمانشاه، کرج تراکت سایت داده شد و دعتوت به همکاری کردیم که قبول کردن(مربوط به 2ماه بعد از افتتاح سایت بوده)
* در دانشگاه های مانند دانشگاه شهرداری تهران بعد از تایید توسط کارشناس های شهرداری'واحد فناوری' و تایید کارشناس های دانشگاه برای مدت 6ماه کاملازیر نظر دانشگاه بود و در همانجا تبلیغات شد'دانشگاه+سایت'
* بعد از گذشت 1سال و چند ماه هنوز از همان دانشگاه ها بازدید +مشتری داریم و اساتتید گرامی هم حامی هستند

موارد بالا جهت اطلاعات شما بود...
شما فعالیت کنید ،مواردی که گفتیم مانند جایزه ،هزینه و.. را دریافت کنید
لازم به ذکر هست ،برای فروش محصولاتی مانند رفع تحریم های اینرنتی،گیفت کارت،اپل ای دی و برنامه ها(برنامه های ایفون) و بقیه موارد نیاز به بازار یاب داریم که میتوانید در این موضوع هم فعالیت کنید و درآمدی دیگرداشته باشید

ایمیل : amiroo.php@gmail.com
تلگرام : telegram.me/amirhosseinf9313
همراه :‌ 9125506439
دفتر : 26550076
بعد از توافق به فعالیت ادرس سایت و انجمن داده میشه