دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 43

موضوع: تشکیل تیمهای علمی و تحقیقاتی در سایت نخبگان جوان

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    مدیر منابع انسانی
    اکانت شخصی
    سونای
    ارسال تشکر
    235
    دریافت تشکر: 148
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : تشکیل تیمهای علمی و تحقیقاتی در سایت نخبگان جوان

سلام دوست عزيز

ممنون از شما
    اول عذر خواهي كنم بابت اينكه نتونستم نقل قول كنم چون با گوشي ان شدم و سرعت بسيار پايينه ...

خدمتتون عرض كنم اولا همونطور كه ذكر كردم روش خاص امارگيري و جذب نيروي خودمون رو داشتيم .... و دوما فعال سازي هاي مجدد صورت ميگرفت بعدش دوستان پيام خصوصي ميدادند و اساميشون هم هست جداي ازينكه فعال سازي ها گاهي به فاصله زماني كوتاه بوده
    بنابراين از ظاهر تاپيك نميشه گفت چه كساني نيستن ...!!!! همونطور كه نميشه گفت چه كساني هستن!!!!!! چرا كه دوستي در تاپيك أعلام همكاري كردن اما نميخواستن باشن... و شوخي كردن !!
    بنابراين تاپيك كمك كنندست...تعيين كننده نيست...كمك كنندست تا كساني كه ما نتونستيم خدمتشون برسيم ، تاپيكي وجود داشته باشه كه اين عزيزان هم، أعلام امادگي كنن ... و يا مديري اگر نياز به جذب نيرو داره أعلام كنه ....با توجه به اين موارد بسياري از دعوت ها و گفتگوهاي ما بصورت پيام خصوصي بوده و نتيجه گيري شده
    يسري از دوستان هم لطف داشتن مجدد در اين تاپيك أعلام امادگي كردن

بنابراين اينكه ميگين "با توجه به اينكه چند ماه از ارايه اين طرح گذشته ، در جايگاه فعلي هست !" ، برا اين هست كه در جريان أمور اين كار نبوديد و حق داريد اينطور فكر كنين بايد روشن كنم براتون كه
    در اون زمان من معاون اجرايي بودم و در زمان استارت اين كار يسري مديريت ها تغيير پيدا كرد و خودمون كار رو خوابونديم تا تكليف مشخص شه اما رصد منابع انساني صورت ميگرفت و أفراد براي دعوت شدن در اينده در ليست قرار ميگرفتن
    تا اينكه اون تغييرات انجام شد و چارت سايت تقريبا به قوامي رسيد
    در مرحله دوم با اكانت مديريت منابع انساني يسري جمع بندي ها و مستقل سازي ها صورت پذيرفت و به محض استارت در روز اول !!!!، بصورت جهشي كار اول شروع شد ! و همينطور بعدش كارهاي بعدي .... كه بسيار هم قابل قبول حتي فراتر از انتظار بود

اما اين موارد همونطور كه يجا اشاره كردم طرح دوستان هست كه نميشه علني كرد در اين محيط و در هيچ مركز تحقيقاتي هم همچين كاري صورت نميگيره...
    بنابراين اينطور فكر نكنين كه اين تاپيك ميتونه گوياي موارد باشه و پيشرفتي نبوده ! نه! بايد منتظر نتايج مرحله اي هر كار بود
    در حال حاضر
    بازتاب اين كار رو مجريان طرح ميبينن

ابهامي هم نبوده، طبق كار هايي كه اجراشون بيشتر نياز بود با أفراد صحبت شد در پيام خصوصي و سؤالها پاسخ داده شد و اين گفتگوهاي ها متقابلا همچنان ادامه داره

گلم سياست سازماني بحثش مفصل هست اگر هم اين تاكتيك سياسي مد نظر شماست...بايد بگم برا اجراي تاكتيك سياسي هم نياز به ابزاري هست !و خود بخود شكل نميگيره و اين أبزار ميتونه هرچيزي باشه با توجه به صلاحديد مدير سازمان ( با توجه به شناخت و بررسي هاي مختلفش از جنبه هاي مختلف و در موارد و بازه هاي زماني مختلف)بنابراين مدير ميتونه از نكات كليدي چشم اندازش هم استفاده كنه نكاتي كه كلي گويي شده و جزءياتش دست خود مدير هست كه در هر مرحله برا إيجاد و تزريق انگيزه در أعضا براي پشت سرگذاشتن سختي ها و ميل به قدم گذاشتن در مرحله بعد و همچنين برگ برنده در رقابت ها و يا تغييرات سازمان خواهد بود، اينها بكنار ... موارد ديگه اي كه قابل بيان هست هم كاملا گفته نشد ! اما نه برا اينكه ميتونست در تاكتيك سياسي مورد استفاده قرار بگيره! بلكه اگر دقت كرده باشيد من ابتداي پيام خدمتتون عرض كردم "تدوينِ" چشم انداز لازمش وجود منابع و استعداد و .... هست كه بايد مشخص شه و تا قبل از تدوين نبايد گفته شه چرا كه متفاوت هست و همچنين گفتم. طبيعي هست كه "الان" همه ي موارد و جزيئات نبايد و گفته نخواهد شد ....
    بنابراين دو كلمه "تدوين" و " الان" رو معني جمله ها تاثير چشمگيري داره

در خصوص توانمندي بسياري از كاربران شكي نيست اما همونطور كه تو نوع چشم انداز هم ذكر كردم از لحاظ پوشش جمعيتي در اين مرحله مواردي رو محدود كرديم
    و يكي از محدوديت ها همين بوده ما در اين مرحله به أفراد فقط توانمند نياز نداريم!!! ، ما به أفراد توانمندي نياز داريم كه أهل عمل و البته سرعت عمل و تلاش بسيار و سازگار با شرايط خاص اين گروه باشه و داراي روحيه تحقيق و كار علمي باشن
    و ابتداي پيام هم گفتم كه خيلي از دعوت ها خصوصي بوده و با خيليها صحبت كرديم
    كه يسري فرصت نداشتن يسري مايل نبودن يسري تسهيلات بيشتري و يا پول ميخواستن... كه حداقل در اين مرحله نياز به جذب اين عزيزان حس نميشد و امكاناتش رو هم نداشتيم
    يسري هم أعلام همكاري كردن اما بازه زماني بعدي رو مشخص كردن يسري مورد مشخص كردن و در ليست قرار گرفتن ...
    بنابراين اين موارد أفراد توانمند سايت با توجه به نيازمنده هاي فعلي در نظر گرفته و پيگيري شدن... مثل حضور خانوم دكتر نارون كه همچنان من پيگير هستم تا مواردي برطرف شه و بتونيم ايشون رو كه به جرات وزنه علمي سايت هستن رو كنار مون داشته باشيم و عزيزان ديگه

در خصوص دقت نظر داشتنمون در امر شفاف سازي هم بايد خدمتتون عرض كنم اين هم جز مواردي هست كه شما چون در روند كار نيستين و به اين تاپيك فقط دسترسي داشتين اينطور فكر ميكنين و البته ممنونم از نگراني تون اما بايد خدمت شما بگم كه ما در پيام خصوصي هامون كه به ترتيب اولويت با دوستان صحبت كرديم و اين صحبت ها ادامه هم خواهد داشت بسيار رك و شفاف صحبت كرديم ....
    و حتي جايي كه خودشون به منافعشون توجه يا دقت نميكردن ما متذكر شديم!
    بعضي موارد رو من خودم به شخصه( به تأكيد اقاي مهابادي زاده ) به اين عزيزان گفتم بطور مثال در خصوص مقاله ها كه اگر پژوهشي نباشه و در كتاب مورد نظر سايت چاپ نشه ،سعي ميكنيم بستر ثبت مروري ها رو هم در سايت يا دفتر مركزي فرآهم كنيم اگر كه نه مجله تخصصي مربوطه رو معرفي ميكنيم و خواستيم كه بدون اين هماهنگي ها در سايت قرار ندن تا از طرف كسي سوء استفاده نشه خداي نكرده و سرقت علمي صورت نگيره كه شرمنده زحمات اين عزيزان شيم
    يا دوستاني حرفه شون رو قرار هست در اختيار بزارن ما حتي بابت فروش باهاشون صحبت كرديم كه خداي نكرده مديون زحماتشون نباشيم چرا كه شغل شون اين بوده
    يا تأكيد داريم قبل از بستن قرار داد صحبتي از طرح نشه و موارد سطح أمنيتي رو صادقانه باهاشون در ميون گذاشتيم و تسهيلات رو براشون باز كرديم كه به چه صورت هست .... موارد مربوط به چشم انداز هم به اندازه مورد نياز و حتي بيشتر گفته شده در صحبتهاي شخصي با توجه به استارت كار!

صحبت برا بيان اين حجم كار زياد هست و فرصت نميشه مفصل بگم
    برا همين خيلي جاها كامل توضيح ندادم جريان رو و اگر مواردي هم از قلم افتاد شرمنده ....
    چون طبق قرار قبلي سري بعدي دوستان بايد هفته دوم مهرماه موضوع كارهاشون مشخص شه و صحبتهاي بعدي شكل بگيره و كلي پيام خصوصي در دست كار دارم ....
    اينه كه فرصت نميشه ....

ممنون از محبت و كمك و حسن نظر شما به طرح
    مرسي خانومي همچنين
    جهت همکاری فعال
    دربخشهای مختلف سایت

2. 5 کاربر از پست مفید مدیر منابع انسانی سپاس کرده اند .

همکار تالار سایر موضوعات علمی و عمومی
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)
    ارسال تشکر
    810
    دریافت تشکر: 975
    قدرت امتیاز دهی
    1190
    Array
    Client's: جدید8

پیش فرض پاسخ : تشکیل تیمهای علمی و تحقیقاتی در سایت نخبگان جوان

نقل قول نوشته اصلی توسط مدیر منابع انسانی نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    سلام مجدد بر شما دوست گرامی

ممنون از شما
    اول عذر خواهي كنم بابت اينكه نتونستم نقل قول كنم چون با گوشي ان شدم و سرعت بسيار پايينه ...
    خواهش میکنم.

دوست عزیزم با توجه به توضیحاتتون به نظر میرسه منظور پیام من به درستی به شما منتقل نشده!

خدمتتون عرض كنم اولا همونطور كه ذكر كردم روش خاص امارگيري و جذب نيروي خودمون رو داشتيم ....در رابطه با روش آمارگیریتون و کلیه روش هایی که به هر جهتی استفاده کردید صحبتی نکردم! و دوما فعال سازي هاي مجدد صورت ميگرفت بعدش دوستان پيام خصوصي ميدادند و اساميشون هم هست جداي ازينكه فعال سازي ها گاهي به فاصله زماني كوتاه بوده
    بنابراين از ظاهر تاپيك نميشه گفت چه كساني نيستن ...!!!! همونطور كه نميشه گفت چه كساني هستن!!!!!! من هم چنین عرضی نداشتم !!!!!چرا كه دوستي در تاپيك أعلام همكاري كردن اما نميخواستن باشن... و شوخي كردن !! بله این موراد پیش میاد!

بنابراين تاپيك كمك كنندست...تعيين كننده نيست...من هم در هیچ کدام از نوشته ها چنین عرضی نداشتم!!!!!كمك كنندست تا كساني كه ما نتونستيم خدمتشون برسيم ، تاپيكي وجود داشته باشه كه اين عزيزان هم، أعلام امادگي كنن ... و يا مديري اگر نياز به جذب نيرو داره أعلام كنه ....با توجه به اين موارد بسياري از دعوت ها و گفتگوهاي ما بصورت پيام خصوصي بوده و نتيجه گيري شده
    يسري از دوستان هم لطف داشتن مجدد در اين تاپيك أعلام امادگي كردن

دوست گرامی در صحت صحبت های شما شکی نیست. منتهی ظاهرا به درستی منظور من به شما منتقل نشده!!!!

من عرضم این بوده و هست چنانچه قرار هست فعالتی به این شکل صورت بپذیره ، مناسب هست به یک سری سوالات پایه ای بصورت یکجا پاسخ داده بشه

وسوالات برای دوستان رفع بشه . که هم برای دوستانی که وارد سایت نمیشن و حتی عضو هم نشدند ایجاد انگیزه کنه!!!!

وهمین عاملی هست به جهت جذب افراد که توانمند هستن!!!!

عده ای از دوستان هم که طی مسائل پیش آمده سایت رو ترک کردند و رغبتی و انگیزه ای ندارند به جهت اینکه فضای سایت از حالت علمی بودن خارج شده بود و وارد حواشی شده بود، با مشاهده روند قابل توجه در این مورد فعالیت های علمی ، مجدد به سایت بازمیگردند! چرا که علت ترک بسیاری از دوستان همین بوده!

از طرفی نمیشه انتظار داشت تک تک دوستان به صورت خصوصی ارسال و دریافت پیام داشته باشن !

چون واقعا فرصت افراد محدود هست و این امر نیازمند صرف زمان و انرژی زیادی هست و برخی از دوستان با مشاهده چنین روندی به کلی منصرف می شوند!!!! واصلا پیگیر نمی شوند!!!!!!

بنابراين اينكه ميگين "با توجه به اينكه چند ماه از ارايه اين طرح گذشته ، در جايگاه فعلي هست !" عرض کردم در چنین جایگاهی هست!!!! در رابطه با سطح این جایگاه صحبتی نکردم!!!!! ، برا اين هست كه در جريان أمور اين كار نبوديد و حق داريد اينطور فكر كنين بايد روشن كنم براتون (برای من نه!!!! برای سایر علاقه مندان و افرادی که ممکنه پیگیر باشند و شما بی اطلاع باشین!!!!!!) كه
    در اون زمان من معاون اجرايي بودم و در زمان استارت اين كار يسري مديريت ها تغيير پيدا كرد و خودمون كار رو خوابونديم تا تكليف مشخص شه اما رصد منابع انساني صورت ميگرفت و أفراد براي دعوت شدن در اينده در ليست قرار ميگرفتن ملاک دعوت شدن افراد چه هست؟ مناسب هست بیان میشد شاید بسیاری از دوستان این ملاک ها رو داشته باشن و مدیران سایت بی اطلاع باشن!!!!! و بهشون به این صورت مراجعه نداشته باشین شما.
    تا اينكه اون تغييرات انجام شد و چارت سايت تقريبا به قوامي رسيد
    در مرحله دوم با اكانت مديريت منابع انساني يسري جمع بندي ها و مستقل سازي ها صورت پذيرفت و به محض استارت در روز اول !!!!، بصورت جهشي كار اول شروع شد ! و همينطور بعدش كارهاي بعدي .... كه بسيار هم قابل قبول حتي فراتر از انتظار بود بسیار عالی . در این شکی نیست. صحبتی در این خصوص نداشتم!

اما اين موارد همونطور كه يجا اشاره كردم طرح دوستان هست كه نميشه علني كرد در صحبت های من اصلا درخواستی به جهت علنی کردن و یا حتی بیان طرح دوستان و ..... از جانب من صورت نگرفته !!!!!! در اين محيط و در هيچ مركز تحقيقاتي هم همچين كاري صورت نميگيره... صددر صد ...در این مورد شکی نیست!!!! درخواستی به این جهت صورت نگرفته از سوی من !!!!!

بنابراين اينطور فكر نكنين كه اين تاپيك ميتونه گوياي موارد باشه و پيشرفتي نبوده ! من به هیییییچ عنوان نه چنین فکری کردم و نه چنین مطلبی رو عرض کردم!!!!! به نظرم منظور اصلا به درستی منتقل نشده!!!!!! نه! بايد منتظر نتايج مرحله اي هر كار بود صد در صد
    در حال حاضر
    بازتاب اين كار رو مجريان طرح ميبينن

ابهامي هم نبوده، با توجه به صحبت هایی که صورت گرفته و البته با توجه به پست دوستانی که در این تاپیک سوالاتی رو مطرح کردند ، نشون دهنده این هست که ابهاماتی وجود داشته و داره!!!!!! که به راحتی با طرح چند سوال و پاسخ دهی به اون برطرف میشد که بالاخره این اتفاق رخ داد !

طبق كار هايي كه اجراشون بيشتر نياز بود با أفراد صحبت شد در پيام خصوصي و سؤالها پاسخ داده شد و اين گفتگوهاي ها متقابلا همچنان ادامه داره

بسیار عالی......ولی دوست گرامی بفرمایید اون دسته از افرادی که دعوت نشده اند و یا خود اقدام به ارسال پیام خصوصی نداشته اند ویا حتی دورادور سایت رو

رصد می کنند و هنوز عضویت در سایت ندارند و ....ولی پیگیر موضوع هستن چطور باید از ابهام در بیان؟؟؟

همه باید اقدام به ارسال پیام خصوصی کنند؟؟؟ و یا هر سری هر فردی یک سوال رو مطرح کنه؟؟؟؟ این منطقی هست به نظر شما ؟؟؟؟

این در حالی هست که وقتی مشاهده کردید دوستان سوالاتی رو در تاپیک مطرح میکنند و یا حتی در همان پیام های خصوصی که می فرمایید ، مطرح میشه ،و شما

دونه به دونه پاسخ می دهید ،میشد تمام سوالات مهم و پایه که تعداد پرسشش بالا هست را گزینش کرده و در همین تاپیک و یا تاپیکی دیگر ارائه داده میشد! این

کار مزیت بیشماری داره که فقط به چند مورد اشاره میکنم....!

صرفه جویی در زمان خود و سایرین!

صرفه جویی در هزینه خود و سایرین!

ایجاد انگیزه و رغبت به مشارکت چه برای اعضا چه برای افرادی که هنوز به عضویت در نیامده اند!!!

نشان دادن این موضوع که امور به صورت اصولی و هدفمند پیش میره!!! شکی برای من در این امر نیست که اصولی داره پیش میره !

ولی هم، اطلاع از این موارد منطق قبول مشارکت واعلام آمادگی هست وهم با توجه به شرایط و اتفاقات پیش آمده در گذشته باعث تغییر در ذهنیت کاربران قدیم

میشه !!!! با توجه به این که طرح های قبلی که خیلی خیلی ساده بودن به نتیجه مورد انتظار نرسیدند (به هر دلیل)!

گلم سياست سازماني بحثش مفصل هست دوست خوبم، من در مورد سیاست سازمانی به این شکل با این توضیحی که شما ارائه دادید صحبتی نکردم!!!شما اشاره داشتین جزئیات مربوط به چشم انداز گفته نمیشه و نخواهد شد در هیچ سازمانی و ....

من هم عرضم این بود آنچه که در سازمان ها در اجرای طرح هاشون به صورت عمومی و علنی برای سایرین مطرح نمیشه سیاست های سازمانی و ... هست

که نوشته ها و توضیحاتم موجود هست و مجدد نمینویسم!

منظور من بیان چشم انداز و .... بود که همین بیان شدن این موارد محاسنی داشت که در پست قبلی اشاره کردم و مجدد نمینویسم!!!

ولی در هر صورت با توضیحات بخش ذیل شما موافقم (هرچند منظور من این موارد نبود)
    اگر هم اين تاكتيك سياسي مد نظر شماست...بايد بگم برا اجراي تاكتيك سياسي هم نياز به ابزاري هست !و خود بخود شكل نميگيره و اين أبزار ميتونه هرچيزي باشه با توجه به صلاحديد مدير سازمان ( با توجه به شناخت و بررسي هاي مختلفش از جنبه هاي مختلف و در موارد و بازه هاي زماني مختلف)بنابراين مدير ميتونه از نكات كليدي چشم اندازش هم استفاده كنه نكاتي كه كلي گويي شده و جزءياتش دست خود مدير هست كه در هر مرحله برا إيجاد و تزريق انگيزه در أعضا براي پشت سرگذاشتن سختي ها و ميل به قدم گذاشتن در مرحله بعد و همچنين برگ برنده در رقابت ها و يا تغييرات سازمان خواهد بود، اينها بكنار ... موارد ديگه اي كه قابل بيان هست هم كاملا گفته نشد ! اما نه برا اينكه ميتونست در تاكتيك سياسي مورد استفاده قرار بگيره! بلكه اگر دقت كرده باشيد من ابتداي پيام خدمتتون عرض كردم

"تدوينِ" چشم انداز لازمش وجود منابع و استعداد و .... هست كه بايد مشخص شه و تا قبل از تدوين نبايد گفته شه چرا كه متفاوت هست و همچنين گفتم. طبيعي هست كه "الان" همه ي موارد و جزيئات نبايد و گفته نخواهد شد ....

دوست عزیزم شما از یک طرف اشاره به این موضوع دارین که تا به الان تمامی کارها طبق برنامه و اصول پیش رفته و حتی گروه هایی کار خودشون رو شروع کردند

و استارت کار زده شده و .....

از یک طرف می فرمایید هنوز چشم اندازتون تدوین نشده!!!!!

این دو جمله د رتناقض هم هستن!!!!

اگر چشم اندازی در هر سطحی وجود داره، مناسب هست ارائه بشه .تدوین چشم انداز و تعیین اهداف و .... از موارد ابتدایی هست که در انجام هر پروژه ای و

شروع به فعالیت های اینچنین به اون پرداخته میشه!

اگر هم هوز تدوین نشده ، چطور می فرمایید که اصولی کار شروع شده (گروه ها)

بذارین این طو رعرض کنم! الان من و سایر دوستان منبع انرژی و خلاقیت و فکر و ایده نو هستیم! و زمان برای تک تک افراد اهمیت داره!!!! باید بدونیم با توجه به

مواردی که برای اجرای این طرح در نظر گرفته شده ، امکان مشارکت و همکاری با توجه به شرایمون وجود داره و یا خیر!!!(البته عضم این نبوده که همه چیز از ابتدا دقیقه دقیقه!!! بالاخره د رانجام فعالیت های اینچنین و پروژه ها و ....همیشه مورادی دچار تغییرات میشن و با توجه به زمان و مکان و سایر شرایط ثبات کاملی ندارند!!!!)
    ولی چشم انداز جز این موارد نیست!

این در تمام پروژه ها صدق میکنه!!!!

خیلی از افراد به جهت نبود اطلاع رسانی دقیق در این امر و وجود داشتن ابهام و سوال در مورد این طرح(از مراحل اولیه که همان اعلام آمادگی هست تااااا......)

اصلا پیگیر نمیشن!

خیلی از دوستان نمیدونن باید اول عضو بشن و بعد پیام خصوصی به مدیریت مربوطه داشته باشن و .... و به این طریق و بعد از گذراندن این مراحل !!!!میتونن به

پاسخ سوالاتشون برسن!!!!

خیلی از دوستان مثل الان من و حتی شما فرصت و شرایط ارسال و دریافت پیام خصوصی رو ندارن!!!!!!

خیلی از دوستان به جهت نداشتن اطلاعات دقیق (مثل همون دوستی که اشاره کردید شوخی کرده اند !!!!) میان و اعلام آمادگی میکنند ، و بعد از متوجه شدن از

اصل موضوع و چگونگی آن ، و یا عدم تطابق با معیارهاشون و شرایطتشون به جهت همکاری و ..... بعد از اعلام آمادگی ، صرف نظر میکنند از شروع همکاری و یا

ادامه آن در میانه راه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بنابراين دو كلمه "تدوين" و " الان" رو معني جمله ها تاثير چشمگيري داره

در خصوص توانمندي بسياري از كاربران شكي نيست اما همونطور كه تو نوع چشم انداز هم ذكر كردم از لحاظ پوشش جمعيتي در اين مرحله مواردي رو محدود كرديم بله این مورد خوبه
    و يكي از محدوديت ها همين بوده ما در اين مرحله به أفراد فقط توانمند نياز نداريم!!! ، ما به أفراد توانمندي نياز داريم كه أهل عمل و البته سرعت عمل و تلاش بسيار و سازگار با شرايط خاص اين گروه باشه و داراي روحيه تحقيق و كار علمي باشن خب عرض من هم هم راستا هست با فرمایش شما!!!!!!

در صورتی که این ابهامات وجود داشته باشه مطمئن باشین همین اتفاق هم خواهد افتاد!!!! یعنی دوستان بعد از اعلام آمادگی ، به جهت جور نبودن شرایط و یا

مغایرت با تصورات ذهنی شان با نوع فعالیت در این طرح ، مشارکت رو ادامه نمیدن و این امر در هر زمان اتفاق بیوفته ، باعث به هم ریختگی میشه!!!!!

و ابتداي پيام هم گفتم كه خيلي از دعوت ها خصوصي بوده و با خيليها صحبت كرديم چنانچه ملاک دعوت خصوصی ، موراد ارائه شده توسط دوستان به سازمان بوده باشه،

شاید خیلی از دوستان همین ملاک ها رو داشته باشن ولی حالا به هر دلیل این اتفاق رخ نداده!!!!!!!!

بالاخره شما د راین دعوت های خصوصی ملاک هایی رو در نظر داشته و دارین، چه اشکالی داشت این ملاک ها رو مطرح کنین ،!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شاید دوستان

بسیاری این ملاک ها رو داشته باشن!!!!!!که شما از آن به جهت دعوت خصوصی بی اطلاع هستین!

این به پیشبرد طرح به صورتی مناسب تر کمک میکرد تا به الان!!!!!!!

كه يسري فرصت نداشتن يسري مايل نبودن يسري تسهيلات بيشتري و يا پول ميخواستن... كه حداقل در اين مرحله نياز به جذب اين عزيزان حس نميشد و امكاناتش رو هم نداشتيم
    يسري هم أعلام همكاري كردن اما بازه زماني بعدي رو مشخص كردن يسري مورد مشخص كردن و در ليست قرار گرفتن ...

من هم عرضم از ابتدا همین بود که همون طوری که شما در" دعوت خصوصی "از تعدادی از کاربران به این نتیجه رسیدید ، همین موارد هم در تاپیک مطرح میشد که مثلا : به دوستان پولی در قبال فعالیت داده نمیشه!!! یا اینکه برخی فعالیت ها واقعا نیاز به مراجعه های حضوری داره!!!! با توجه به اینکه اشاره داشتین در تمام زمینه ها امکان فعالیت وجود داره!!!!!!!! خب این موراد مورادی هست که انتظار میره به آن خیلی قبل از این ها پرداخته بشه!!!! منظور من از ابهام همین موارد بود !! که اشاره داشتین ابهامی نبوده!

بنابراين اين موارد أفراد توانمند سايت با توجه به نيازمنده هاي فعلي در نظر گرفته و پيگيري شدن عرض من همین هست که نیازهای فعلی و البته شرایط فعلی رو مشخص کنین .اگر مشخص میشد ایرادی داشت؟ این به شفافیت موضوع کمک میکنه و نشون دهنده سیری هست که داره طی میشه!!! مشخص شدن این موارد خیلی تاثیرات مثبت هم برای سایت و هم برای کاربران و مشارکت داره!!!!! ... مثل حضور خانوم دكتر نارون كه همچنان من پيگير هستم تا مواردي برطرف شه و بتونيم ايشون رو كه به جرات وزنه علمي سايت هستن رو كنار مون داشته باشيم و عزيزان ديگه

در خصوص دقت نظر داشتنمون در امر شفاف سازي هم بايد خدمتتون عرض كنم اين هم جز مواردي هست كه شما چون در روند كار نيستين و به اين تاپيك فقط دسترسي داشتين اينطور فكر ميكنين من چطور فکر میکنم؟؟؟؟؟!!!!!! تا به اینجای مطلب نشان دهنده این موضوع هست که منظور من را از ابتدا به درستی درک نشده!

در رابطه با شفاف سازی ! دررابطه با رفع ابهام! دررابطه با بیان اهداف و چشم انداز وسیاست و بسیاری از موراد .....!!!!!!

از طرفی نه توضیحات به اندازه مطلوب و مورد انتظار در تاپیک وجود داشت و نه با پیام خصوصی از من دعوت شد که در جریان قرار بگیرم!

من کاربری هستم که بسیار علاقه مند بوده و هستم منتهی با توجه به جو سایت و روند نزولی که سایت در یکسال گذشته با آن روبرو شد حالا به هر دلیلی!!! ، از

حضور مداوم در سایت صرف نظر کردم و زمانم رو به امور مهم زندگیم که من رو به اهدافم میرسونه اختصاص دادم و البته با دوستانم در خارج از سایت پروژه هایی ر

و در دست انجام داریم .....!

ولی این را در نظر داشته باشین بسیاری از همین دوستان از ابتدای عضویت شان (هر کدام در زمان های مختلف) در سایت با توجه به نام سایت که مشتاق چنین

فعالیت هایی بودند و تا به الان که عضو

هستند چون در زمان عضویت شان هیچ فعالیتی بصورت نظام مند مشاهده نکردند که به سرانجام برسه ، در خارج از سایت به فعالیت هاشون می پردازند!!!!!

حالا سوال این هست اگر مشتاق نبودند چرا عضو شدند !
    اگر مشتاق نبودند چرا پیگیر هستن به طرق مختلف !
    اگر توانمند نبودند چرا خارج از سایت به فعالیت هاشون می پردازند؟؟؟؟!!!!!!

آیا شما به این دسته از اعضای مشتاق توانمند با پشتکار که به دلایل مختلف در سایت حضور ندارن ، پیام خصوصی ارسال و این چنین دعوت به عمل می آورید ؟؟؟

پس اینجا جای خالی خیلی موارد در رابطه با این طرح برای اعضایی که در انزوا به سر می برند و یا حتی هنوز عضو نشدند احساس میشه که من سعی کردم با

مطرح کردن چند سوال د رتاپیکی که همه افراد می تونند مشاهده کنند ! حداقل کمکی به جهت شفاف شدن موضوع برای افرادی که دعوت خصوصی نشدن و به

هر صورتی در خارج سایت به سر می برند ، در

پیشبرد این طرح داشته باشم!

امری که انتطار می رفت پیش از این به اون پرداخته میشد!!!!

و البته ممنونم از نگراني تون اما بايد خدمت شما بگم كه ما در پيام خصوصي هامون ملاک شما پیام خصوصی هست !!!!!!!! اگر واقعا اینطوره من هیچ صحبتی ندارم!!!! كه به ترتيب اولويت با دوستان صحبت كرديم و اين صحبت ها ادامه هم خواهد داشت بسيار رك و شفاف صحبت كرديم ....
    و حتي جايي كه خودشون به منافعشون توجه يا دقت نميكردن ما متذكر شديم!بله خیلی خوبه

در رابطه با موارد زیر تا اندازه ای از طریق برخی دوستان مطلع هستم ! ولی سایرین اطلاعی نداشته اند!!!! این همان مواردی هست که به روشن شدن موضوع کمک میکنه و البته که منعی هم به جهت بیانش به صورت عمومی وجود نداشت! منظور من مورادی این چنین بود!

بعضي موارد رو من خودم به شخصه( به تأكيد اقاي مهابادي زاده ) به اين عزيزان گفتم بطور مثال در خصوص مقاله ها كه اگر پژوهشي نباشه و در كتاب مورد نظر سايت چاپ نشه ،سعي ميكنيم بستر ثبت مروري ها رو هم در سايت يا دفتر مركزي فرآهم كنيم اگر كه نه مجله تخصصي مربوطه رو معرفي ميكنيم و خواستيم كه بدون اين هماهنگي ها در سايت قرار ندن تا از طرف كسي سوء استفاده نشه خداي نكرده و سرقت علمي صورت نگيره كه شرمنده زحمات اين عزيزان شيم
    يا دوستاني حرفه شون رو قرار هست در اختيار بزارن ما حتي بابت فروش باهاشون صحبت كرديم كه خداي نكرده مديون زحماتشون نباشيم چرا كه شغل شون اين بوده
    يا تأكيد داريم قبل از بستن قرار داد صحبتي از طرح نشه و موارد سطح أمنيتي رو صادقانه باهاشون در ميون گذاشتيم و تسهيلات رو براشون باز كرديم كه به چه صورت هست .... موارد مربوط به چشم انداز هم به اندازه مورد نياز و حتي بيشتر گفته شده در صحبتهاي شخصي با توجه به استارت كار!

صحبت برا بيان اين حجم كار زياد هست و فرصت نميشه مفصل بگم بله همین طوره. موافق هستم با فرمایش شما. و بیش از این هم نیازی به ادامه صحبت در این خصوص احساس نمیشه.چون زمانی هم به این جهت وجود نداره.

مواردی برای من روشن شده بود ، خواستم برای سایرین روشن بشه در تاپیکی که قابل رویت برا یسایرین باشه، که تا الان به نظرم روشن شد.

برا همين خيلي جاها كامل توضيح ندادم جريان رو و اگر مواردي هم از قلم افتاد شرمنده ....
    خواهش میکنم دوست گرامی. چنین نفرمایید.
    چون طبق قرار قبلي سري بعدي دوستان بايد هفته دوم مهرماه موضوع كارهاشون مشخص شه و صحبتهاي بعدي شكل بگيره و كلي پيام خصوصي در دست كار دارم ....
    اينه كه فرصت نميشه ....

ممنون از محبت و كمك و حسن نظر شما به طرح
    ممنون از زحمات و پیگیری شما دوست عزیزم
    مرسي خانومي همچنين

پیروز و پاینده باشین...
    - - - به روز رسانی شده - - -
    ویرایش توسط Client : 29th September 2015 در ساعت 12:21 AM
    یا به اندازه تلاشت آرزو کن یا به اندازه آرزوهایت تلاش.

4. 6 کاربر از پست مفید Client سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)