دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 43

موضوع: تشکیل تیمهای علمی و تحقیقاتی در سایت نخبگان جوان

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    همکار تالار سایر موضوعات علمی و عمومی
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)
    ارسال تشکر
    810
    دریافت تشکر: 975
    قدرت امتیاز دهی
    1190
    Array
    Client's: جدید8

پیش فرض پاسخ : تشکیل تیمهای علمی و تحقیقاتی در سایت نخبگان جوان

نقل قول نوشته اصلی توسط مدیر منابع انسانی نمایش پست ها

سونای

سلام بر شما خانم و دوست عزیزم
    ممنون از زمانی ک به جهت ارایه توضیحات مفید ، صرف کردید....

با توجه به توضیحات مفید شما مناسب دانستم که مطالبی را در پاسخ عرض کنم.

این موضوع برای من روشن بوده و هست که هدف از ایجاد این تاپیک اعلام تخصص و آمادگی دوستان به جهت همکاری در بخش هایی که توانمندی و یا علاقه دارند، بوده است.

منتهی با توجه به این که تاپیک دیگری از قبل، برای پرسش و پاسخ به سوالات پایه در نظر گرفته نشده بود ، سوالات را که البته سوالات دوستان را هم پوشش می داد ولازمه اجرای هر طرحی، پرداختن به سوالات پایه به جهت روشن شدن موضع و اهداف و رفع ابهام و .... است، به صورت یکجا در این مکان مطرح کردم.

مناسب هست این مورد مهم را در نظر داشت که
    وجود ابهام و سوال در هر امری ، مانع از پیش روی مناسب آن امر نسبت به آنچه مورد انتظار پدیدآورندگان امر بوده ، خواهد شد.

در نتیجه
    وجود این ابهام و علامت سوال درذهن بسیاری از دوستان یکی از عواملی بود که سبب شد این طرح خوب، که چندین ماه از ارائه اش گذشته، با وجود چندین مرتبه فعال سازی مجدد تا به الان در این مرحله قرار داشته باشه و پیشروی آن تا این اندازه بوده باشه ،( با توجه به حضور بسیاری از کاربران که دارای توانمندی های مناسبی در زمینه های متفاوت هستن در محیط سایت)، این میزان از سرعت در پیشروی خود گویای بسیاری موارد می باشد که جا دارد به آن ها بصورت اصولی پرداخته شود.

همون طور که اشاره کردم از ابتدا
    پیگیر بودم وتمام پست ها و پاسخ های ارائه شده را با دقت مطالعه کردم و با در اختیار داشتن اطلاعاتی در حد مطلوب که پاسخی به سوالات مطرح شده ام را شامل می شد اقدام به مطرح کردن این سری از سوالات پایه به صورت یکجا نمودم چرا که جای خالی این سوالات و پاسخ به آن ها به جهت رفع ابهام در ذهن سایر دوستان احساس می شد و انتظار می رفت با وجود مطرح شدن مواردی از این سوالات توسط دوستان به صورت پراکنده در پست های قبلی ، حتی قبل از مطرح شدنشان از جانب دوستان، در تاپیکی مجزا بصورت پیوست به این تاپیک ، به صورت یکجا به طرح و پاسخ به این سوالات پرداخته می شد!

که این امر (طرح و پاسخ به سوالات پایه بصورت یکجا)
    چند حسن را به همراه دارد که من به دو مورد آن اشاره می کنم:

1
    . شفاف شدن موارد سوال برانگیز و ایجاد انگیزه و رغبت برای سایر دوستان که نتیجه آن تمایل بیشتر به اعلام همکاری از سوی کاربران می باشد
    2. انسجام و سرعت بخشیدن به روند کاری مورد نظر بر اساس آنچه انتظار می رود و پیش بینی می شود.

در این مورد که اشاره داشتین که موارد و جزئیات در چشم انداز نمی بایست که مطرح شود!

عرض کنم آن مورد و مورادی که
    نمی بایست بصورت عمومی مطرح شود مربوط به سیاست های درونی سازمان و البته بخشی از مکانیزم های مورد استفاده در جهت پیشبرد اهداف تعیین شده در چشم انداز، بر اساس سیاست و خط مشی تعیین شده توسط مدیران عالی به جهت رسیدن به وضعیت مطلوب در آینده هست.

پس با نظر به این تعریف ، بیان موارد گنجانده شده در چشم انداز و اهداف پیش رو نه تنها مسئله ای نداره ، بلکه کمک می کند مسیر برای سایرین تا اندازه ای روشن شود و محاسن بسیار ی را به دنبال خواهد داشت. و افراد با وسعت دید بهتری می توانند اعلام آمادگی داشته باشن!

به هر جهت، به نظرم
    اتفاق خوبی رخ داد که به این سوالات پایه بصورت یکجا پرداخته شد و زین پس ابهاماتی در ذهن سایر دوستان حداقل در این موارد ایجاد نخواهد شد.

و موضوعی که مناسب هست به آن اشاره ای داشته باشم این مطلب هست که
    شفاف سازی تا حدود تعریف شده ، در هر امری ، میزان اطمینان و انگیزه و تعهد و میزان دلگرمی به اجرای تعهد توسط طرفین وسایر ذی نفعان آن امر را که شامل طیف وسیعی از افراد و سازمان ها و ارگان ها و .....می شود را به جهت طی کردن مسیر ، تا اندازه بسیار زیادی تحت تاثیر مثبت خود قرار خواهد داد.که با توجه به شرایطی که در گذشته در سایت در اجرا و مدیریت طرح های قبلی شاهد آن بودیم(همانطور که شما به آن اشاره داشتین) مناسب هست با دقت نظر بیشتری ، این کار شروع شود و به تمام جنبه ها به نحوی اصولی پرداخته شود که ان شاالله شاهد آن باشیم که به نتایج مطلوبی که خواست همه دوستان می باشد، برسد...

جا داره مجدد تشکر کنم از پیگیری و محبت شما
    ان شاالله همه دوستان پیروز و پاینده باشند...

ویرایش توسط Client : 28th September 2015 در ساعت 04:11 PM
    یا به اندازه تلاشت آرزو کن یا به اندازه آرزوهایت تلاش.

2. 5 کاربر از پست مفید Client سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)