دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: شما اين لباس را چه رنگي مي‌بينيد؟!

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    یار همراه
    رشته تحصیلی
    علوم تربیتی(مدیریت وبرنامه ریزی)
    ارسال تشکر
    9,785
    دریافت تشکر: 14,205
    قدرت امتیاز دهی
    15149
    Array
    ماری مریم's: جدید156

پیش فرض پاسخ : شما اين لباس را چه رنگي مي‌بينيد؟!

رنگ لباس جنجالی بالاخره معلوم شد/آبی مشکی یا سفید طلایی

صاحبان عکس لباس معروفى که دنیاى اینترنت را منفجر کرد مهمان برنامه ى الن شو بودند. آنها اینگونه گفتند ، داستان این عکس از آنجا شروع شد که مادرم سه عکس از سه لباس مختلف را برایم فرستاد و پرسید که کدام یک بهتر است براى اینکه در جشن عروسیت بپوشم؟

و خودش گفت من لباس آخرى را بیشتر دوست دارم ، من گفتم منظورت همون لباس سفید و طلایى دیگه؟ گفت نه آبى و مشکى سفید کجا بود! گفتم مامان این لباس سفیده و اگه که تو آبى میبینى پس باید برى دکتر!
    اما من بعدا از شوهرم پرسیدم و او هم لباس را آبى مى دید و این داستان جنگ بین رنگ لباس از آنجا شروع شد ! ما همان شب به یک بار رفته بودیم و به هرکس این عکس را نشان دادیم رنگ هاى مختلف آبى و یا سفید مى دید و ما واقعا گیج شده بودیم تا این که عکس را در تامبلر گذاشتیم تا از مردم هم نظر بخواهیم که دیدیم به صورت ناگهانى این عکس به همه جا رفت و میلیونها بار در سراسر دنیا به اشتراک گذاشته شد!
    در تصویر بالا رنگ واقعى لباس را در تن صاحب اصلى عکس و لباس میبینید.
    به کسانی که آبی مشکی میدیدند تبریک میگوییم!

2. 4 کاربر از پست مفید ماری مریم سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)