دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: عبدالزهرا: به دعای مردم ایران نیاز داریم

همکار تالار اخبار و کاربر فعال
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,263
    دریافت تشکر: 9,972
    قدرت امتیاز دهی
    16030
    Array
    m.g.s.t.r's: بی حوصله

پیش فرض عبدالزهرا: به دعای مردم ایران نیاز داریم

عبدالزهرا: به دعای مردم ایران نیاز داریم

علا عبدالزهرا ، سوژه اصلي رسانه هاي ايراني در دو روز گذشته بوده است. دوپينگ او و اعتراض ايران به اين موضوع به اخبار اصلي جام ملتهاي آسيا بدل شد اما در نهايت مسئولان کنفدراسيون فوتبال آسيا راي به حضور عراق در نيمه نهايي جام و جدال با کره جنوبي دادند.

عبدالزهرا بعد از اعلام رای به خبرنگار " ورزش سه " می گوید:« از بعضی ها انتظار نداشتم که در این چند روز علیه من صحبت کنند. یکی از آنها رسول خطیبی. سرمربی تراکتورسازی. او از مکالمه اش با من خبرداده و تاکید کرده که من به او گفتم ماده نیروزا استفاده کرده ام. من کی این حرف را به خطیبی زده ام که خودم خبر ندارم؟ تازه فدراسیون ایران به محض اینکه دوپینگ یک بازیکن ایرانی مثبت می شود سریع آن را اعلام می کند. اگر من دوپینگ می کردم چرا اعلامش نکردند؟ تازه من که یک خارجی بودم و نه یک ایرانی. »

عبدالزهرا در ادامه می گوید:« جالب است که می گویند دوپینگ مرا 19 شهریور اعلام کرده اند، من که 19 شهریور در ایران بودم و تازه می خواستم قراردادم را فسخ کنم. الان همه در استرالیا فهمیده اند که مسئولان فدراسیون فوتبال ایران این خبر را منتشر کردند تا مردم ایران، باخت تیمشان را فراموش کنند. رد شدن شکایت ایران هم این موضوع را ثابت می کند .»

علا عبدالزهرا در ادامه می گوید:« جدا از مسئولانی که به من تهمت زدند، من مردم ایران را دوست دارم و همیشه در قلب من جا دارند. هیچ وقت فراموششان نمی کنم. نه آنها را و نه لحظاتی که در ایران زندگی کردم. باید از جمشید نظمی هم تشکر کنم. او مرد بود و به من گفت که باشگاه پول قراردادت را ندارد. من هم گفتم نه می خواهم شما را اذیت کنم و نه خودم را. قراردادم را فسخ کرد و من هم پولی را که از تراکتورسازی گرفته بودم پس دادم و به عراق رفتم. فقط متاسفم برای مربی ام در این تیم که دروغ گفت و به من افترا زد. برای خطیبی به زبان آوردن این نقل قول از من جالب نیست.»

علا عبدالزهرا که قرار است در ترکیب عراق مقابل کره جنوبی بازی کند در پایان می گوید:« ایرانی ها شیعه هستند و ما هم شیعه. از مردم ایران می خواهم که باخت را فراموش کنند و برای عراق در بازی مقابل کره جنوبی دعا کنند. ما به دعای مردم شیعه ایران در این بازی نیاز داریم. »

2. 2 کاربر از پست مفید m.g.s.t.r سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)