دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مسابقه طراحی پلان

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    دریافت تشکر: 10,466
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array
    معمار حانیه's: خواهش

پیش فرض مسابقه طراحی پلان

سلام دوستان معمار عزیز

با شروع شدن دانشگاه احساس کردم ایجاد این تایپک علاوه بر قوی کردن دست همه شماها وحتی خودم به باز کردن ذهن همه معمار ها کمک میکنه و ذهن خود به خود شروع به تجزیه
    وتحلیل میکنه وباعث میشه یک تجربه باشه وهمچنین ایرادات وایده های یکدیگر باهم مقایسه میکنیم ومیدونیم در آینده با چه ذهن هایی در ارتباط خواهیم بود ورقابت چگونه میشه

وحالا میریم سراغ توضیحاتی راجع به تایپک:

هر ماه بصورت تصادفی یک موضوع خودم عنوان میکنم ومتراژ زمین همچنین شرایطی که داره
    به همراه ریز فضاهای مورد نیازکه باید حتما در اون ساختمان باشه برای شما عنوان میکنم
    وشما بعد از اون شروع میکنید به ایده ساختن وطراحی پلان با توجه به خواسته ها با این تفاوت که این پلان باید بر اساس مقررات ملی ساختمات طراحی بشه. یعنی فکر کنید شما مهندس معمار هستید واز شما میخواهند پلانی با شرایط فوق طراحی کنید پس از رویا بافی استفاده نکنید در کنار ایده خودتون مقررات نیز رعایت فرمایید.فک کنم 1 ماه دیگه وقت خوبی باشه ؟

نکته
    : چون هدف من برای قوی کردن دست شما در آزمون طراحی نظام مهندسی هست پس
    لطفا پلان هارو با دست بکشیدواز اتوکد ودیگر نرم افزار ها لطفا استفاده نکنید.

درپایان هر 3ماه کلا 3نقشه میشه به فردی که تمام قوانین رو رعایت کرده باشه وایده خوب ومطلوبی داده باشه
    ابتدا اسمشون به عنوان طراح برتر ماه +جایزه امتیاز داده میشه..

توجه کنید که هدف من تنها ایجادانگیزه وهمچنین یک مقایسه معماران نخبه نسبت به هم میباشد
    پس از همین الان افرادی که حاضر هستند شرکت کنند بسم الله بگن تا باهم کار شروع کنیم.

توجه کنید

که قرار نیست ما یک هتل مثلا8 ستاره طرح بدیم. یک موارد خیلی کوچیکی که فک کنم یک طرح نهایتش اگر خیلی کند دست باشید 2 روز برای کشیدنش طول بکشه. ما قراره فقط پلان بکشیم..نه نما وبرش و...پس منتظر امادگی هستم هاا...

توجه 2

چون کسی هنوز اعلام آمادگی نکرده بنده مدیران انتخاب نکردم. . لطفا کسانی که میتونن در این راستا شرکت کنند

در همینجا اعلام حضور کنن تا در صورتی که دیدم کسی شرکت میکنه. سپس داور های مسابقه با کمک ارشد ین سایت

انتخاب کنیم...
    ویرایش توسط معمار حانیه : 31st December 2014 در ساعت 01:39 AM
    من ترسیم کردن را به حرف زدن ترجیح میدهم،

زیراترسیم کردنسریعتر است و مجال کمتری برای دروغ گفتن باقی میگذارد.

(لوکوربوزیه)

2. 6 کاربر از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    776
    دریافت تشکر: 1,716
    قدرت امتیاز دهی
    3772
    Array

پیش فرض پاسخ : طراحی پلان +جایزه

جالبه ولی فک نمکینم شدنی باشه مگه واسه کسایی که وقت ازاد داشته باشن تمرین خوبیه... ولی خود من با 5روز کلاس 4 پروژه عملی طراحی و متره این چیزا عمرا برسم همین کارای خودم انجام بدم خیلیهدرسای نظری هم بماند
    تازه واسه هر طرحی که زده میشه باید فکر بشه چنتا اتود زد تازه ایده هم باید داشت ... این طورم که من فهمیدم پلان اجرایی باید طرح زد نه یه پلان فانتزی که خیلی از بچه ها میزنن کلی هم خوششون میاد از کارشون بعد حالا بره سر ستون گذاری بیا و ببین چی میشه...
    مثلا اگه پارکینگ مسکونی باشه کلی قاعده داره اگه 3 تا ماشین باشن کنار هم با دوتا فرق داره اگه یه طرف دیوار باشه اگه اون پارکینگ واسه یه فرد معلول باشی همه چی تغییر میکنه پس راحت نیس
    دوستان هرکس یخورده فرصت داره کار کن خیلی هم خوبه مرسی از پیشنهادت
    او دور ازین کرانه ، من دور از آن کرانه ..

4. 4 کاربر از پست مفید my dream سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)