دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: کارناوال سگ کشی با کدام مجوز شرعی و عرفی؟!

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    ارشد ژنتیک ،کارشناسی میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    25,976
    دریافت تشکر: 13,088
    قدرت امتیاز دهی
    24668
    Array
    سونای's: جدید81

پیش فرض پاسخ : کارناوال سگ کشی با کدام مجوز شرعی و عرفی؟!

در مورد سگ کشی و اینکه باعث الودگی و اذیت هستن هم باید بگم که درست رفتار نکردیم...

اون حیوونا طبق ذاتشون عمل میکنن... بد دیدند بدی میکنن...

اما وفا و شناخت سگ غیر قابل انکار هست...

تو کوچه ی ما هم سگ های ولگرد گاهی میومدن... من دوره کارشناسی حدود 4 و نیم 5 صبح باید میرفتم دانشگاه...اون موقع این سگها رو میدیدم... همیشه راه خودم رو میرفتم ..هرگز هم کاری نداشتن...

چون ادمهای کوچه ما هم ازاری به سگ ها نمیرسوندن... سگ ها میدونستن ما براشون خطری نیستیم...

حتی یبار که دیرم شده بود حدود 7 صبح بدو بدو و مضطرب داشتم میرفتم...یکی ازینها از یه کوچه در اومد و من ناخداگاه بسیار از دیدنش خوشحال شدم و بهش خندیدم....( اون اونسمت کوچه بود من اینسمت) این سگ متوجه خنده من شد و مکث کرد و دم زد برام....!!!

منم دیدم انقد بچه خوبیه ساندویچمو باهاش تقسیم کردم...

کلا ادمهای کوچه ما ( البته بجز یکیشون که الان به رحمت خدا رفتن ) به نسبت بقیه..خوب هوای حیوونا رو داشتن و نتیجه خوبی هم گرفتیم

هر خونواده ای مدتی به حیوونی غذاا میدادن ... و دیگه عادت میکرد و نمیرفت... و میبردن به باغی و انباری و غیره ..اونجا عادتش میدادن...
    هم غذا داشت ..هم تو محیط بزرگی ازاد بود... هم تحت نظر دامپزشک محلی بود.. هم تا این حد بی رویه سگای مختلف تو شهر دور نمیزدن...و جفت گیری هم اینجوری به حداقل میرسید ... انتقال الودگی بقول دوستتان به حداقل میرسید ...

که انتقال الودگی الان توسط ماها بیشتره تا حیوونا...

اون حیون حتی موقع دفع یه چاله میکنه بعد روش خاک میریزه!!!!

تو شهر ما یه رودخونه زرجوب هست! که از اسمش پیداست ... حتی کسایی که 50 ساله هستن خاطرات شنا کردن و ظرف و لباس شستن دارن ازش...

الان مستقیم فاضلاب شهری میره توش و از چند متریش بخاطر بوی تعفنش نمیشه رد شد!!!

فاضلاب ما مستقیم تو نفسهامونه... بعد اون حیوون الودگی رو انتقال داده یا ما!

مورد بعدی طرح عقیم سازی سگ ها هست...که بابتش بودجه هم دادن... تا عقیم کننشون و تولید مثل کم شه و کنترل شده شن...

اما پول این سگ ها رو هم خوردن..............

جدای ازینها شلیک خلاف قانونه!!!!!!!!!!!!! باید زنده گیری یا عقیم سازی شن!!!!! شهرداریه بی شهرداره ما راحت خلاف قانون عمل کرد! هیچ کسم بازخواستتشون نکرد!!!!! به بهونه راحتی مردم!!!!
    راحتی که با زوزه ناشی از درد و ترس یه حیوون بی گناه و بی زبون باشه..چه ارزشی داره ....

بی کفایتی مسئولین هست! اینکه اسونترین بلکه جنایتکارانه ترین روش رو انتخاب کردن....

سگها مردم و محله ای رو اذیت کردن؟ باشه چهارتا کارشناس و دلسوز درین خصوص بفرستن اگه اوضاع رو درست نکردن من اسمم رو عوض میکنم....

نمیخوان پول از دستشون خارج شه..

کسی که این طرح رو داده ! و با این همه اعتراضات عاقل نشده.. الهی صندلی ای که اشغال کرده از وجودش خالی شه و به فرد لایقی تعلق بگیره....آمین و بس!
    ویرایش توسط سونای : 5th January 2015 در ساعت 12:22 PM

ستاره ها نهفتم در اسمان ابري
    دلم گرفته اي دوست، هواي گريه با من

2. 6 کاربر از پست مفید سونای سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)