دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: اخبار مربوط به کاپتان فرانچسکو توتی

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    دریافت تشکر: 13,826
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    Capitan Totti's: جدید40

پیش فرض اخبار مربوط به کاپتان فرانچسکو توتی

توتی: مطمئن باشید که رم تسلیم نمی‌شود

علیرغم تساوی بدون گل برابر میلان در آخرین بازی 2014، فرانچسکو توتی به هواداران رم اطمینان داده که تیم محبوبشان تا پایان فصل برای کسب قهرمانی تلاش می کند.
    جالوروسی برای کاهش فاصله اش با صدر جدول باید میلان را شکست می داد، اما آنها موفق نشدند تا سه امتیاز عقب بیافتند.
    اما کاپیتان توتی به خبرنگار گاتزتا دلو اسپرت گفت: «مطمئن باشید، رم تا پایان تسلیم نمی شود.»
    داگلاس مایکون هم گفت: «به نظرم ما داریم خوب کار می کنیم، اما باید بی رحم تر باشیم. در بازی با میلان د یونگ مرتکب خطای هند شد و این اتفاق تاثیرگذاری بود، اما من برای تیم خودم کار می کنم و در مورد مسائل داوری صحبت نمی کنم.»
    در آغاز مجدد سری آ، رم 6 ژانویه مهمان اودینزه خواهد بود و در همان روز یوونتوس پذیرای اینتر است.

asroma27.com

2. کاربرانی که از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند.

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : اخبار مربوط به کاپتان فرانچسکو توتی

آ اس رم مجوز ساخت ورزشگاهش را از مسئولان شهر رم دریافت کرده و رئیس جیمز پالوتا این اتفاق را تاریخی نامید.
    در جلسه شورای شهر رم، نمایندگان با پروژه ساخت ورزشگاه اختصاصی آ اس رم موافقت کردند و آن را به سود پایتخت دانستند.
    رئیس پالوتا در مورد این اتفاق خوشحال کننده گفت: «به همه رمی ها به خاطر این روز تاریخی تبریک می گویم.»
    «همه ی ما چشم انتظار بازی در ورزشگاه جدید رم هستیم.»
    برای ساخت ورزشگاه رم 1 میلیارد و 200 میلیون یورو سرمایه گذاری می شود و این پروژه در مرحله ساخت حداقل 3 هزار فرصت شغلی ایجاد خواهد کرد و در ادامه آن فرصت های شغلی بیشتری هم فراهم خواهند شد.

مارک پانس مدیر اجرایی رم هم گفت: «از شهردار مارینو و تمامی نمایندگان شهر رم تشکر می کنیم.»
    «قدر این فرصت را خواهیم دانست و قول می دهیم که کاملا برای به نتیجه رساندن این پروژه بسیار خاص تلاش کنیم.»
    حال مسئولان استان لاتزیو هم باید با پروژه رم موافقت کنند.
    asroma27.com

4. کاربرانی که از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند.

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

کاپیتان، بزرگترین حامی استروتمن

لا ریپوبلیکا – کوین استروتمن بهبودی اش را بدست آورده، اما به نظر می رسد که هنوز از توان کافی برای حضور 90 دقیقه ای در میدان برخوردار نیست.
    ستاره هلندی به کشورش بازگشته تا تعطیلات را در کنار نامزدش تارا سپری کند. با توجه به اینکه سیدو کیتا در ابتدای سال جدید به جام ملت های آفریقا می رود، فرصت بیشتری در رم نصیب استروتمن خواهد شد.
    در این دوران بزرگترین حامی استروتمن کاپیتان فرانچسکو توتی بوده که همواره به او روحیه داده است.
    کاپیتان که در طول دوران بازی اش مصدومیت های وحشتناکی را تجربه کرده به استروتمن اطمینان داده که همچون گذشته دوباره اوج می گیرد.
    asroma27.com

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

ستوتی: دوست دارم دوباره چیپ بزنم

کاپیتان فرانچسکو توتی معتقد است که رقابت بر سر کسب اسکودتو تا پایان فصل ادامه خواهد داشت و او از رم خواسته تا در نیم فصل دوم اشتباهات قبلی را تکرار نکند.
    جالوروسی سال 2014 را با تساوی بدون گل برابر میلان به پایان برد و همین باعث شده تا فاصله اش با صدر جدول سری آ سه امتیاز شود.
    ستاره با تجربه رم در مصاحبه با کوریره دلو اسپرت گفت: «دوست داشتیم 2014 را با یک پیروزی به پایان برسانیم، اما متاسفانه نتوانستیم. بازی برابر میلان مایه ناراحتی شد.»
    «رقابت در لیگ تا پایان ادامه خواهد داشت و احتمال امتیاز گرفتن و از دست دادن امتیاز برابر هر حریفی وجود دارد.»
    «اما ما باید مراقب باشیم تا در نیم فصل دوم مرتکب اشتباه نشویم. ما در بازی بعدی به مصاف اودینزه می رویم، تیمی منظم است که در میدانی دشوار با آن دیدار می کنیم.»
    «داشتن شروعی پرقدرت در نیم فصل دوم لیگ مهم خواهد بود تا بتوانیم تا پایان رقابت کنیم.»
    علیرغم حضور در رده دوم سری آ رم نتوانست به جمع 16 تیم برتر لیگ قهرمانان برسد، اما شماره 10 افسانه ای نگاهی مثبت به عملکرد تیمش دارد.
    «این سالی مهم بود، برای من و رم. بازگشت به لیگ قهرمانان خیلی راضی کننده بود. به ما فرصت داد تا برابر بزرگترین باشگاه های اروپا قرار بگیریم.»
    «سفرمان خیلی طول نکشید، اما به ما فرصت داد تا یکبار دیگر جو گروه برترین های اروپا را حس کنیم.»
    «دو گلم، در منچستر و مسکو، حسی را به من هدیه کردند که مدتی طولانی دلتنگش بودم. آنها می توانستند به ما دو پیروزی بدهند، اما همه می دانیم که چه شد.»
    «این فقط گام نخست برای رم بود. با برخورداری از آن تجربه ما به دنبال بهتر کار کردن در فصل بعد هستیم.»
    «در همین حال به فکر صعود در لیگ اروپا هم هستیم. دوباره در هلند بازی می کنم، مقابل فاینورد.»
    «در آن کشور یکی از بهترین مقاطع دوران بازی ام با آتزوری را رقم زدم، در آمستردام بود که پنالتی چپ معروف را زدم.»
    «امیدوارم آن حرکت فنی را به زودی دوباره تکرار کنم، چون همیشه نقطه ضعفم بوده{علاقه ی زیادی به آن داشتم}، ولی مدتی می شود که انجامش ندادم.»

asroma27.c

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)