دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: تعرفه اینترنت موبایل کاهش یافت

همكار تالار اخبار
    ارسال تشکر
    11,278
    دریافت تشکر: 11,277
    قدرت امتیاز دهی
    9184
    Array

پیش فرض تعرفه اینترنت موبایل کاهش یافت

در جلسه امروز کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تعرفه اخیر اینترنت آزاد موبایل اصلاح شد و تعرفه از 2.5 ریال به ازای هر کیلوبایت به 0.5 ریال کاهش یافت.

به گزارش خبرگزاری فارس، تعرفه جدید اینترنت همراه امروز در جلسه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات بازنگری شد و رقم 0.5 ریال برای آن تصویب شد.

پیش از این، کمیسیون تنظیم مقررات، تعرفه آزاد اینترنت همراه را 2.5 ریال به ازای هر کیلوبایت تصویب کرده بود که پس از اعلام با واکنش رسانه‌ها نسب به گرانی تعرفه جدید همراه شد. پیش از جلسه تصمیم‌گیری کمیسیون، صحبت از تعیین تعرفه نیم ریال به ازای هر کیلوبایت اینترنت همراه بود.

به این ترتیب در حالیکه مصوبه به تائید اعضای کمیسیون رسیده بود و از سوی سخنگوی کمیسیون و معاون وزیر نیز اعلام عمومی شده بود اما وزیر ارتباطات از اصلاح و بازنگری تعرفه به دلیل نارضایتی عمومی خبر داد.

2. 4 کاربر از پست مفید saamaaneh سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم تجربی
    ارسال تشکر
    3
    دریافت تشکر: 9
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : شمیست ها اگر می دانند جواب دهند(از کجا بفهمیم که مقدار دو ماده یکی پودر و دیگری مایع در درست کردن یک محلول باید چه قدر باشد )

با سلام
    در جواب به اون سوالی که در مورد نحوه درست کردن یک محلول پرسیده بودین که از کجا بدونیم چقدر از کدوم ماده برداریم تا آزمایش مون درست باشه.می تونم این رو خدمت شما عرض کنم بعد از موارد مختلفی که در جاهای مختلف مطالعه کردم دریافتم که اگر شما دو ماده که یکی پودر و دیگری مایع باشد و برای مثال نیترات نقره و NaCl رو در نظر بگیرید و آنرا به شیوه ای که دو طرف معادله (واکنش دهنده ها و فراورده ها) بصورت موازنه باشد سپس اگر با جرم مولی عناصر آشنایی داشته باشید و آنها را بدانید می توانید جرم هر کدام از مواد در طرف واکنش دهنده ها را بدست آورید
    *حتما توجه داشته باشید که دو طرف معادله موازنه باشد.
    *اگر من نتوانستم به خوبی توضیحات لازم را بدهم و یا اگر اشکالاتی را داشتم لطفا اطلاع دهید تا در صدد رفع آنها تلاش کنم.

موفق و موید باشید

4. 2 کاربر از پست مفید A..E سپاس کرده اند .

همكار تالار اخبار
    ارسال تشکر
    11,278
    دریافت تشکر: 11,277
    قدرت امتیاز دهی
    9184
    Array

پیش فرض پاسخ : شمیست ها اگر می دانند جواب دهند(از کجا بفهمیم که مقدار دو ماده یکی پودر و دیگری مایع در درست کردن یک محلول باید چه قدر باشد )

نقل قول نوشته اصلی توسط A..E نمایش پست ها
    با سلام
    در جواب به اون سوالی که در مورد نحوه درست کردن یک محلول پرسیده بودین که از کجا بدونیم چقدر از کدوم ماده برداریم تا آزمایش مون درست باشه.می تونم این رو خدمت شما عرض کنم بعد از موارد مختلفی که در جاهای مختلف مطالعه کردم دریافتم که اگر شما دو ماده که یکی پودر و دیگری مایع باشد و برای مثال نیترات نقره و NaCl رو در نظر بگیرید و آنرا به شیوه ای که دو طرف معادله (واکنش دهنده ها و فراورده ها) بصورت موازنه باشد سپس اگر با جرم مولی عناصر آشنایی داشته باشید و آنها را بدانید می توانید جرم هر کدام از مواد در طرف واکنش دهنده ها را بدست آورید
    *حتما توجه داشته باشید که دو طرف معادله موازنه باشد.
    *اگر من نتوانستم به خوبی توضیحات لازم را بدهم و یا اگر اشکالاتی را داشتم لطفا اطلاع دهید تا در صدد رفع آنها تلاش کنم.

موفق و موید باشید
    فک کنم پستی که میگیناین بود!!
    لطفا در پست مربوطه پاسخ بدین؛ چون به زودی این پست حذف میشه!
    ممنونم

6. کاربرانی که از پست مفید saamaaneh سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 3
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : تعرفه اینترنت موبایل کاهش یافت

کاش یخورده کیفیت و سرعت اش بهتر میشد.

8. کاربرانی که از پست مفید farsvideo سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)