دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: How good we are

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 103
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

Ok How good we are

How good we are:

A little boy went into a drug store, reached for asoda carton and pulled it over to

the telephone. He climbed ontothe carton so that he could reach the buttons on the

phone and proceeded to punch in seven digits.

The store-owner observed and listened to theconversation: The boy asked, "Lady

Can you give me the job of cutting your lawn? Thewoman replied, "I already have

someone to cut my lawn."

"Lady, I will cut your lawn for half the price of the person who cuts yourlawn now"

replied boy. The woman responded that she was verysatisfied with the person who

was presently cutting her lawn

.

The little boy found more perseverance andoffered, "Lady, I'll even sweep your

curb and your sidewalk, so on Sunday you will havethe prettiest lawn in all of Palm

beach, Florida."Again the woman answered in the negative.

With a smile on his face, the little boy replacedthe receiver. The store-owner, who

was listening to all, walked over to the boy andsaid,

Son... I like your attitude; Ilike that positive spirit and would like to offer you a"

job.''

The little boy replied, "No thanks, I wasjust checking my performance with the job

I already have. I am the one who is working forthat lady, I was talking to!''

چقدرشايسته ايم؟

پسر کوچکي واردداروخانه شد، کارتن جوش شيرني را به سمت تلفن هل داد. بر روي کارتن رفت تا دستش به دکمه هاي تلفن برسد و شروع کرد به گرفتن شماره اي هفت رقمي.مسئول دارو خانه متوجه پسر بود و به مکالماتش گوش داد. پسرک پرسيد،" خانم، مي توانم خواهش کنم کوتاه کردن چمن ها را به من بسپاريد؟" زن پاسخ داد، کسي هست که اين کار رابرايم انجام مي دهد."پسرک گفت:"خانم، من اين کار را نصف قيمتي که او مي گيرد انجام خواهم داد. زن درجوابش گفت که از کار اين فرد کاملا راضي است.پسرک بيشتر اصرارکرد و پيشنهاد داد،" خانم، من پياده رو و جدول جلوي خانه را هم برايتان جارومي کنم، در اين صورت شما در يکشنبه زيباترين چمن را در کل شهر خواهيد داشت."مجددا زنان پاسخش منفي بود".پسرک در حالي که لبخندي بر لب داشت، گوشي را گذاشت. مسئول داروخانه که به صحبت هاي او گوش داده بودبه سمتش رفت و گفت: "پسر...از رفتارت خوشم مياد؛ به خاطر اينکه روحيه خاص وخوبي داري دوست دارم کاري بهت بدم"پسر جوان جواب داد،" نه ممنون، من فقط داشتم عملکردم رو مي سنجيدم، من همون کسي هستم که براي اينخانوم کار مي کنه!
    ویرایش توسط sayeh khaterat : 11th October 2014 در ساعت 07:18 PM
    شیفتگان پرواز میلی به خزیدن ندارند...

2. 4 کاربر از پست مفید sayeh khaterat سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)