دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 248

موضوع: صندلــی داغ با حضـــور خانم *fatima*

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر حرفه ای
    رشته تحصیلی
    آب و خاک
    ارسال تشکر
    36,121
    دریافت تشکر: 19,588
    قدرت امتیاز دهی
    34267
    Array
    *FATIMA*'s: جدید75

پیش فرض پاسخ : صندلــی داغ با حضـــور خانم *fatima*

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid5835 نمایش پست ها
    1. چه چیزهایی را در شخصیت بچه های سایت نخبگان دوست داری ؟

مهربون بودنشون

2. در زندگی خود کسی را الگو قرار داده ای، کسی که دوست داشته باشی همه کارهایت دقیقاً مثل او باشد؟

مادرم !

3. به نظر تو چه چیزی به ما ارزش زنده بودن می دهد؟

خوشبختی و تلاش برای رسیدن به هدف

4. آیا تو فردی هستی که خود را با تغییرات هماهنگ می کند؟ ممکن است در مورد این موضوع یک مثال بزنی؟ برای مثال به تغییر مهمی که در زمینه شغلی یا خانوادگی ات رخ داده اشاره کن.

آره ! مثلاً به شهرستان رفتن خواهرم برای درس ! خب یه جورایی اولاش خیلی سخت بود ، ما زیاد به هم وابسته ایم ! ولی خب باید با شرایط کنار اومد دیگه

5. به طور کلی کدام یک از این ویژگی ها درباره تو صدق می کند؛ بدبین، خوش بین، یا واقع گرا؟

خوش بین

6. فکر می کنی بهترین مزیت مرد بودن/ زن بودن چیست؟

مزیت مرد بودن : پشتکار و اراده قوی

مزیت زن بودن : صبر

7. آیا معمولاً تصمیم های خود را قبل از ابراز یا اجرا، تحلیل و بررسی می کنی یا بدون اینکه زیاد به آنها فکر کنی، تصمیم هایت را اجرا می کنی؟

اول اجرا میشه بعد فکر میشه روش البته تصمیم هایی که مربوط به ریسک میشه انجام نمیشه ( بی خیالی )

8. در ابراز احساسات راحت هستی؟ چه احساسی رو به سختی ابراز می کنی؟ چه احساسی رو در خودت به سختی کنترل می کنی؟

آره ! علاقه رو سخت ابراز میکنم وناراحت بودن رو سخت کنترل میکنم

9. وقتی در یک وضعیت بحرانی گرفتار می شوی خودت و شرایط را چگونه مدیریت می کنی؟

از اونجایی که من بچه آرومی ام ، میتونم راحت خودم رو کنترل کنم ، بعد که نقاط رو سنجیدم اقدام میکنم

10. چه چیز باعث می شود احساس امنیت و آرامش کنی؟ آیا چیزی هست که دائماً درباره آن نگران باشی؟

اینکه پدرم پشتمه! آره ، یه چی هست که واقعاً نمیدونم باید چیکار کنم ختم به خیر شه !!!!!!!!!!!!!!

11. فکر می کنی بزرگترین عیب تو چیست؟ برای رفع آن چه کاری باید بکنی؟

خجالتی بودنم ! والا خیلی سعی کردم براش ولی فایده ای نداشت

12. آدم قابل اعتمادی هستی؟ چه ویژگی هایی باعث می شود قابل اطمینان باشی؟

آررررررررررررررررررره ! مطمئن ! به قول معروف دهنم قفله قفله

13. در چه حوزه هایی از زندگی احساس استقلال یا وابستگی می کنی؟

در همه زمینه ها بجز مواقعی که تنها میشم

14. چه چیزهایی می توانند تو را عصبانی کنند؟ معمولاً در زمان عصبانیت چه واکنش هایی از خودت نشان می دهی؟ تا حالا واکنش فیزیکی هم داشته ای؟

وقتی از اعتمادم سوء استفاده شه ! تازگی ها یاد گرفتم خودم رو کنترل کنم موفق هم بودم ! نع

15. اگر دوستت کار اشتباهی انجام دهد، چه عکس العملی نشان می دهی؟ یا حاضری او را ببخشی؟

بهش تذکر میدم ! خدا میبخشه من که بندشم نبخشم

16. از چه چیزی خیلی می ترسی؟ آیا این ترس تا به حال باعث شده نتوانی کاری را که می خواهی انجام دهی؟

تنهایی و تاریکی ! نه تا حالا نشده ! کارم رو انجام میدم در هر صورت

17. آیا تا به حال در زندگی خود نقطه عطفی داشته ای؟

شاید صبرم نقطه عطفم باشه

18. صبح ها که از خواب بیدار می شوی سرحال هستی یا بداخلاق و بی حوصله؟ در حالت دوم چقدر طول می کشد تا سرحال شوی؟

بداخلاق که نیستم ولی خب سرحال هم نیستم تا چشمام رو باز کنم و ... یه 2 دیقه طول میکشه تا سرحال شم

19. از اینکه توی جمع صحبت کنی، چه احساسی داری؟ آیا دچار اضطراب می شوی یا به راحتی حرفت را به پایان می بری؟

اولاش آره ! خیلی بده ! ولی خب برای بار دوم خیلی راحت حرفم رو میزنم

20. تا حالا عزیزی را از دست داده ای؟ چطور با مرگ او کنار آمدی؟

2 تا پدربزرگام رو !!!!!!!!!!!!!!!! ما کنار نیومدیم ما فقط عادت کردیم به موضوع !

21. در طول روز بهتر کار می کنی یا شب ها راحت تری؟

در طول روز

22. وقتی غمگینی، چه واکنش ها و حرف هایی از سوی دیگران تو را آرام می کند؟

خیلی دوست دارم وقتی غمگینم فقط کنارم باشن بدون هوچ حرفی !

23. آیا آدمی هستی که برای انجام کارهای خود برنامه ریزی می کند؟ برای چند سال آینده زندگی خود برنامه ریزی کرده ای؟

نه اتفاقاً ! خیلی آدم بی برنامه ای هستم ولی تو کار جدیدم دارم سعی میکنم یه خورده منظم تر باشم فقط برای حال برنامه ریزی میکنم

24. آیا دوست داری که دوستان یا اعضا خانواده در انجام کارها و برنامه هایی که داری به تو کمک کند یا با کمک او مخالفت می کنی؟

100% ! بدون کمک که نمیشه

25. وقتی مریض هستی و احساس ضعف می کنی دوست داری تنها باشی، ترجیح می دهی کسی کنارت باشد یا دوست داری یکی دائم از تو مراقبت کند؟

دائم ازم مراقبت کنه ! اینقده خوبههههههههههههههه !

26. شرکت در چه نوع فعالیت های اجتماعی را دوست داری؟ با حضور در گروه های کوچک راحت تری یا در جمع های بزرگ؟

کارهای هنری ، تفریحی برام فرقی نمیکنه ، در هر صورت این یخه هست که دیر باز میشه

27. ترجیح می دهی در گروه، یک رئیس و سردسته باشی یا حضورت کمرنگ باشد؟

بین این دو

28. آیا از در آغوش گرفتن مردم خوشحال می شوی؟ آیا دوست داری دیگران تو را در آغوش بگیرند یا از لمس بقیه احساس خوبی نداری؟

خوبه ، این احساس امنیت رو بهت میده که یکی کنارته

29. معمولاً از دیگران درخواست کمک یا حمایت می کنی یا ترجیح می دهی همه کارها را خودت انجام دهی؟

ترجیح میدم خودشون بیان کمک

30. چقدر مقید به امورات مذهبی هستید؟

تا حد لازم

31. تاریخ های مهم مثل تولد و سالگرد ازدواج را در تقویم ات یادداشت می کنی؟ معمولاً تاریخ ها یادت می مانند؟

آره ! معمولاً اولین نفری هستم که تبریک میگم

32. به چه نوع از موسیقی علاقندی؟ خوانندده خاصی یا گروه خاصی؟

موسیقی ملایم ! بابک جهانبخش ، احسان خواجه امیری ، معین ، سیاوش قمیشی

33. تا حالا تنهایی زندگی کرده ای؟ از تنهایی لذت می بری؟ چقدر می توانی تنها بودن را تحمل کنی؟

به مدت یک هفته ! اصلاً خوب نبود !

34. تا حالا شده حس کنی به حمایت عاطفی نیاز داری؟ چه زمانی بوده است؟

بعله ! خیلی مواقع !

35. آیا اغلب احساس می کنی که خیلی وقت تلف می کنی و در انجام کارها تنبل هستی؟ آرزو می کنی که کاش این طور نبود؟

آره بعضی وقت ها پیش میاد ! اوهوم

36. آیا آدم وقت شناسی هستی و یا معمولاً دیر سر قرار حاضر می شوی؟

نه معمولاً سر وقت میرسم
    علف هرز چيست ؟!
    گياهى است كه هنوز فوايدش كشف نشده است
    ....
    بحث: زندگی با گیاهان دارویی

2. کاربرانی که از پست مفید *FATIMA* سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)