دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 22 , از مجموع 22

موضوع: گفتمان

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    25,003
    دریافت تشکر: 20,366
    قدرت امتیاز دهی
    2457
    Array

پیش فرض پاسخ : گفتمان

نقل قول نوشته اصلی توسط draz نمایش پست ها
    ببخشید از دوستان
    قصدتوهین یا تخریب ندارم اینجا هم کسی با کسی دعوا نداره ونمی خوام ارزش مطلبو کم کنم اخه دوست عزیز من به نظر من به جای اینکه بیام بگیم چه محدودیتی درهر شهری هست چه تاثیری داره بهتر نیست که راه حل بگیم وکمک کنیم با حلو حلو گفتن دهن شیرین نمیشه اخه رفیق من دورت بگردم چرا بهت برر میخوره اگه ما بتونیم سنگی از جلوی پای کسی برداریم باید افتخار کنیم نه اینکه همه داد بزنیم یه سنگی وجد دارد اگه بازم میدونید حرفام باعث اذیت شماست بگید دیگه توی این بحث شرکت نمی کنم موفق باشید
    سلام به شما

بنده در این که شما قصد توهین نداشتی شک ندارم

و ارزش مطلب وقتی پایین میاد که کیفیت کار بیاد پایین

این تایپیک و هیچ کسی نگاه نکنه اصلا.....ولی 3 نفر 4 نفر نمیدونم بیان اینجا بحث سازنده کنن مطمین باش تاثیر داره

دوست عزیز نمیدونم شما چقدر آشنایی دارین اول باید محدودیت ها و چالش ها و کمبود ها و ..... شناسایی بشه تا براش اقدام بشه.... ما درباره ی چه چیزی راهکار بدیم که شناسایی نشده؟

الان مشخص شده که کمبود بیمارستان داریم...... خب از اول شما نگاه کنی بنده سعی کردم که به یک موضوع اشاره بشه..... اونم بیمارستانه

شما خودت تایپیکاتو نگاه کن ببین چی نوشتی دوست عزیز.....

الان این دوست عزیز تو تایپیک بالا گفتن که امیدیه خوزستان امکانات نداره ..... ولی صرف اینکه یه مطلب بزارن و برن معلومه که کار ناقص میمونه مشخصه

ما همین رو هم در نبود اشخاص بحث میکنیم

مهم نیست باشن یا نباشن..... بله دقیقا باید افتخار کنیم نه اینکه بگیم این چه فایده ای داره

بنده اصلا بهم برنخورده عزیز نمیدونم چقدر آشنایی با من صب خیلی زیادی دارم ولی نه به شما دوست عزیز بلکه در هر تایپیکی که ایجاد میشه اگر ببینم در بحث ها چه در متن چه در حاشیه

داره اینجوری بحث میشه جلوش و میگیرم

ما نه داد میزنیم و نه کارمون رو به رخ کسی میکشیم ...... نمیخام تعریف بشه چون اینجا همه مسولن ...... و از تعریف زیاد هم بدم میاد ..... بنده حقیر 11هزارو خورده ای ارسال داشتم

ولی هیچ یک ازینها باعث نشده که مقررات سایت و فراموش کنم

دوست عزیز نمیدونم چه فکری کردین ...... کسی نه به شما گفت که دیگه نیای و نه قصد توهین داشت .... همه ی اینها در راستای هدف سایت هست

اگر شما ناراحت شدی از قول خودم عذر میخام..... اینکه شما باشی یا نباشی کسی تعیین نمیکنه جز خودتون...... اگر شما میینی که در این تایپیک موثر هستی کسی نیست که بگه نیاین

ولی اگر میبینین که با اومدن و نوشتن نظر ناراحتی پیش میاد خب صلاح در شماست.....

بنده شخصا اصلا دوست ندارم حتی کار در بحثی بالا بگیره چون جنجال میشه

این و تجربه ی 4 ساله در سایت میگه که دارم

سپاس از شما
    ​​

2. 2 کاربر از پست مفید وحید 0319 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    اولین نیاز جامعه آخرت هنر معماری
    ارسال تشکر
    727
    دریافت تشکر: 1,113
    قدرت امتیاز دهی
    265
    Array

پیش فرض پاسخ : گفتمان

سلام دوست عزیز
    پس بیا ی بیمارستان رو معرفی کنیم ومشکلشو بگیم راه حلشو بگیم بعد حلش کنیم

4. کاربرانی که از پست مفید draz سپاس کرده اند.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)