دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: درباره مصاحبه علمی رایگان

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    شیمی محض
    ارسال تشکر
    1,598
    دریافت تشکر: 2,720
    قدرت امتیاز دهی
    7219
    Array

پیش فرض درباره مصاحبه علمی رایگان

با سلام خدمت مدیران گرامی روابط عمومی سایت؛

در تاپیک بسته شده:
    نحوه درخواست مصاحبه علمی رایگان؛ توضیح بیشتری ارائه نشده که اصولا این مصاحبه چیست و روند آن چگونه است؟ با چه هدفی انجام می شود؟ چه دستاوردی قرار است برای کاربران داشته باشد؟
    آئینه چو نقش تو بنمود راست _ بفهم که از ماست که بر ماست!

2. 6 کاربر از پست مفید نو آور سپاس کرده اند .

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    دریافت تشکر: 29,042
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array
    Admin's: جدید39

پیش فرض پاسخ : درباره مصاحبه علمی رایگان

سلام
    دوست عزیز امتحانش رایگان هست.

شما ثبت نام کنید و تشریف ببرین دانشگاه تهران تا ببینین چه خبره ...
    نخبه یعنی خودباوری انسان و پس از خود باوری کاری غیر ممکن نمی شود

4. 5 کاربر از پست مفید Admin سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    ارشد میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    44
    دریافت تشکر: 58
    قدرت امتیاز دهی
    29
    Array
    اوای بارون's: خواهش

به نظر من در مورد این مصاحبه یه تو ضیحی بدید بد نیست. خیلی ممنون میشم. چون من خودمم باید این کارو انجام بدم و متاسفانه هیچ چیزی نمیدونم که اونجا بیام به چه شکل هست. سپاسگذارم
    ویرایش توسط اوای بارون : 5th July 2015 در ساعت 07:46 PM

6. 6 کاربر از پست مفید اوای بارون سپاس کرده اند .

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط اوای بارون نمایش پست ها
    به نظر من در مورد این مصاحبه یه تو ضیحی بدید بد نیست. خیلی ممنون میشم. چون من خودمم باید این کارو انجام بدم و متاسفانه هیچ چیزی نمیدونم که اونجا بیام به چه شکل هست. سپاسگذارم
    سلام
    همانطور که در صفحه ی اصلی سایت شاهد آن هستین اطلاعاتی در مورد امکانات سایت زده شده است.

برای استفاده از این امکانات همه ی افراد باید بیان در ساختمان مرکزی رسانه بر خط نخبگان جوان مصاحبه ی علمی رایگان رو بگذرونن و در صورتی که پرونده ی این عزیزان مورد تایید اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران قرار بگیره عضو رسمی سایت شده و از این خدمات بهره مند میشن.

موفق باشید

8. 6 کاربر از پست مفید Admin سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    اینترنت و شبکه های گسترده
    ارسال تشکر
    23
    دریافت تشکر: 35
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

باسلام
    اگر عضوی بنا به دلایلی بعد از تماس کارشناسان نتونه برای مصاحبه بیاد آیا فرصت دیگه نیز داده خواهد شد؟
    دلایل چون تکمیل پروژه
    یعنی میتونه با تکمیل رزومه خودش از فرصت مصاحبه استفاده کنه؟

10. 4 کاربر از پست مفید bahman afaghi سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    ارشد میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    44
    قدرت امتیاز دهی
    29
    Array

سلام من برای مصاحبه اومدم به دفتر کارتون. اما متاسفانه هدف شما جذب افراد نخبه ست اما در تماس تلفنی به من گفته شد هیچ ایرادی نداره اگه رزومه خاصی نداشته باشی ما نخبه پروری میکنیم و از اونجایی که بنده به شخصه علاقه به کار علمی دارم اما تا به حال کاری نکردم زحمت راه زیاد رو تقبل کردم و به اونجا اومدم واسه مصاحبه و عضویت یکساله بنده پذیرفته شد در صورتی که یک مقاله بدم حالا سوال من اینه ایا کسی که کار پژوهشی تا به حال نداشته و نیاز به کمک داره رو میشه ازش یه مقاله خواست بدون پشتیبانی اگر انجمن شما وظیفه نخبه پروری داره پس حمایتش چی میشه مخصوصا ماها که شهرستانیم کاش همون روز اول میگفتین که ما برای تشکیل پرونده نمیومدیم چون ظاهرا کمکی نمیشه متاسفانه

مدیر منابع انسانی
    اکانت شخصی
    سونای
    ارسال تشکر
    235
    دریافت تشکر: 148
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام من برای مصاحبه اومدم به دفتر کارتون. اما متاسفانه هدف شما جذب افراد نخبه ست اما در تماس تلفنی به من گفته شد هیچ ایرادی نداره اگه رزومه خاصی نداشته باشی ما نخبه پروری میکنیم و از اونجایی که بنده به شخصه علاقه به کار علمی دارم اما تا به حال کاری نکردم زحمت راه زیاد رو تقبل کردم و به اونجا اومدم واسه مصاحبه و عضویت یکساله بنده پذیرفته شد در صورتی که یک مقاله بدم حالا سوال من اینه ایا کسی که کار پژوهشی تا به حال نداشته و نیاز به کمک داره رو میشه ازش یه مقاله خواست بدون پشتیبانی اگر انجمن شما وظیفه نخبه پروری داره پس حمایتش چی میشه مخصوصا ماها که شهرستانیم کاش همون روز اول میگفتین که ما برای تشکیل پرونده نمیومدیم چون ظاهرا کمکی نمیشه متاسفانه

سلام دوست عزیز

کار علمی کردن اینطور که شما مد نظرتون هست نیازمند موارد پایه ای بسیار و تلاش فراوان هست...
    مدیر سابق کل انجمنها جناب آقای مهابادی زاده یسری کارگروه و تیم هایی رو پایه گذاری کردن... که از صفر شروع میکنن .. اگر مایل هستین و وقتش رو دارین در این تاپیک اعلام امادگی کنین...به امید خدا از نیمه مهر ماه گروه ها اعلام میشن و کارشون رو شروع میکنن... و مثل دفتر مرکزی نیست...هر کسی از هر نقطه ای که هست شروع میکنه و کم کم بالا میاد تا در نهایت نتیجش ارائه یک کار علمی باشه ...البته صبر و تلاش بسیار میطلبه ...

http://www.njavan.com/forum/showthre...012#post639012
    جهت همکاری فعال
    دربخشهای مختلف سایت

13. 6 کاربر از پست مفید مدیر منابع انسانی سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    ارشد میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    44
    قدرت امتیاز دهی
    29
    Array

ممنون از پاسختون. اما من الان میخوام مقاله بدم باور بفرمایید سد موضوعش موندم رشته من میکروبیولوژیه و دسترسی به ازمایشگاه وتجهیزات هم ندارم ضمن اینکه تا کنون اکثر کارهای ما تئوری بوده و من به عنوان دانشجوی ترم دو ارشد هنوز نتونستم ازمایشگاه دانشگاهمو ببینم اینا مشکلاتیه که هست. حالا به دنبال موضوع مقاله ای هستم وه تئوری باشه به اساتید خودم میگم انگار نه انگار متاسفانه من نیاز دارم که برای کار اول برای شروع راهنمایی بشم مسلما همه کسانی که نخبه هستن از روز اول مهارت صددرصد نداشتن . حالا سوالن اینه این تیم های تحقیقاتی که فرمودید به چه شکله یعنیاساتیدی هستن که بنده رو راهنمایی کنن یا باید خودم همچنان سردرگم باشم

15. 5 کاربر از پست مفید اوای بارون سپاس کرده اند .

مدیر منابع انسانی
    اکانت شخصی
    سونای
    ارسال تشکر
    235
    دریافت تشکر: 148
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

ممنون از پاسختون. اما من الان میخوام مقاله بدم باور بفرمایید سد موضوعش موندم رشته من میکروبیولوژیه و دسترسی به ازمایشگاه وتجهیزات هم ندارم ضمن اینکه تا کنون اکثر کارهای ما تئوری بوده و من به عنوان دانشجوی ترم دو ارشد هنوز نتونستم ازمایشگاه دانشگاهمو ببینم اینا مشکلاتیه که هست. حالا به دنبال موضوع مقاله ای هستم وه تئوری باشه به اساتید خودم میگم انگار نه انگار متاسفانه من نیاز دارم که برای کار اول برای شروع راهنمایی بشم مسلما همه کسانی که نخبه هستن از روز اول مهارت صددرصد نداشتن . حالا سوالن اینه این تیم های تحقیقاتی که فرمودید به چه شکله یعنیاساتیدی هستن که بنده رو راهنمایی کنن یا باید خودم همچنان سردرگم باشم

سلام
    بله کاملا متوجهم ...
    یکی از دلایل آقای مهابادی زاده و من هم برای تشکیل و پیگیری این تیم ها همین بوده ...تا عزیزانی که داخل سایت هستن و کارای تحقیقاتی انجام ندادن تا بحال، بتونن در کنار هم از صفر تا صد رو طی کنن... و بقیه دوستانی که سابقه لازم رو داشتن هم در لیست هستن تا بتونن به این عزیزان کمک کنن ..البته در چهارچوب تیم و کارگروه

ما شیوه و اصول کار تحقیقاتی رو ارائه میدیم ...که نیازمند تلاش بسیار از طرف شماست...چون تلاش بسیار، لازمه ی محقق شدن هست...
    این تاپیک عنوانش مشخص هست.. و من بیشتر ازین نمیتونم غیر مرتبط اینجا صحبت کنم...فقط اینکه بدونین بله همراهیتون میکنیم تا ازین بقول خودتون سردرگمی در بیاین.. و بدونین که باید چیکار کنین... و موارد و مراحلش رو و همچنین در خصوص شیوه مون با خودتون صحبت میکنم اگر رضایتبخش بود براتون، بعد در تاپیک مربوطه اعلام حضور کنین

http://www.njavan.com/forum/showthre...012#post639012

جهت همکاری فعال
    دربخشهای مختلف سایت

17. 5 کاربر از پست مفید مدیر منابع انسانی سپاس کرده اند .

مدیر کـــــــل ســــایت
    رشته تحصیلی
    اکانت شخصی
    ندارد
    ارسال تشکر
    9,788
    قدرت امتیاز دهی
    13974
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman afaghi نمایش پست ها
    باسلام
    اگر عضوی بنا به دلایلی بعد از تماس کارشناسان نتونه برای مصاحبه بیاد آیا فرصت دیگه نیز داده خواهد شد؟
    دلایل چون تکمیل پروژه
    یعنی میتونه با تکمیل رزومه خودش از فرصت مصاحبه استفاده کنه؟
    سلام
    با تماس با واحد معاونت ارزیابی می توانید مجددا درخواست مصاحبه کنید.

موفق باشید

19. 3 کاربر از پست مفید Admin سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)