چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۳:۴۲

4

کارلو آنجلوتی و کاسیاس

به گزارش ورزش 11، کارلو آنچلوتی سرمربیرئال مادرید پس از نخستین پیروزی تیمش در لیگ قهرمانان اروپا بسیار خوشحال به نظر می رسید و با توپ پر به نشست خبری پس از دیدار با بازل آمده بود. وی در جمع خبرنگاران گفت:

بحث دروازه بانی

تکرار می کنم که در این مورد حرفی برای گفتن ندارم و گفتنی ها را قبلا گفته ام. از عملکرد کاسیاس در بازی امشب واقعا خوشم آمد.

بازی

نسبت به دو شکست اخیر واکنش خوبی نشان دادیم و نشان دادیم که بهتر شده ایم. مهم این بود که در این بازی پیروز شویم.همه چیز به خوبی پیش رفت. در نیمه دوم هم بازی را بخوبی کنترل کردیم

بنزما

بنزما را امروز در فرم خوبی دیدم.همه بازیکنان خوب بازی کردند. بازی با سه مهاجم برای ما نتیجه خوبی داشت.کریم به این گل نیاز داشت و نمایشش فوق العاده و تماشایی بود

جیمز

خیلی خوب بازی کرد. تلاش خوبی در زمین داشت. همراه با مودریچ و کروس بازی هماهنگی به نمایش گذاشتند. هرچند در برخی مواقع کمی به مشکل خورد.

جو ورزشگاه

مردم خوشحال بودند چرا که با گل های فراوانی پیروز شدیم.واکنش هواداران مثبت بود. از همان لحظه اول حمایتمان کردند

رونالدو

امروز آزاد بود هر جا که می خواهد بازی کند. در مورد پست بازی او هیچ مشکلی وجود ندارد. مثل همیشه در خدمت تیم و عالی بازی کرد

چرا برخی تماشاگران عصبی به نظر می رسیدند؟

برخی بازیکنان هم چنین بودند.خیلی عجیب نیست. وقتی در دربی شکست می خورید؛ طبیعی است که هواداران عصبی شوند.سابقه نداشت ما در دو بازی متوالی شکست بخوریم.

انتظار داشتید بازل اینقدر ضعیف ظاهر شود؟

بازی آسانی شد چرا که از همان ابتدا خوب شروع کردیم.بازی سریعی انجام دادیم و به تیم حریف از همان لحظه اول فشار وارد کردیم.بازی تحت کنترل ما بود

از اینکه سه بازیکن را پشت و اطراف بنزما قرار می دهید؛ دنبال چه هدفی هستید؟

می خواهیم فضاهای بیشتری برای گلزنی پیدا کنیم. بیل در چپ و رونالدو در راست مرتب در حال عوض کردن جای خود هستند. گل بیل روی همین فضا سازی و از روی یک پاس مستقیم بدست آمد. این هم یک تئوری است که در این بازی به بار نشست.

چه پیغامی برای هواداران دارید که دیگر برای بازیکنی سوت اعتراضی نزنند؟

می خواهم که مثبت فکر کنند. سوت زدن کمکی به ما نمی کند.

عملکرد کروس

وقتی توپ در اختیار اوست؛ از لحاظ تاکتیکی هوش و هنر بالای خود را نشان می دهد. از او هم راضی هستم

لیورپول 2-1 و به زحمت پیروز شد. در مورد حریف بعدیتان چه نظری دارید؟

هدفمان تغییر نمی کند. ما از هر بازی پیروزی می خواهیم.یک شروع خوب اهمیت بالایی دارد.بخصوص اگر دومین بازی را هم ببرید.به حریف احترام می گذاریم و به قصد پیروزی وارد زمین می شویم.

- - - به روز رسانی شده - - -

چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۳:۴۶
2

ناچو

به گزارش ورزش 11، رئال مادرید موفق شد تا در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا این فصل، تیم بازل سوئیس را با نتیجه 5-1 شکست دهد. ناچو فرناندس امروز در کمال تعجب جانشین آربلوا در جناح راست خط دفاعی رئال شده بود و بازی خوبی را نیز از خود به نمایش گذاشت.

در صحنه گل اول رئال، او نقشی کلیدی ایفا کرد. وی در پایان بازی در میکسدزون ورزشگاه گفت:"پیروزی مهم و البته لازمی بود. پس از شروعی بد در لالیگا، بهتر از این نمیشد.در نیمه دوم خیلی خوب ظاهر نشدیم ولی هر بازی با بازی دیگر متفاوت است و فکر نمی کنم ما مشکل بدنی داشته باشیم.در تمام طول بازی ریتم خوبمان را حفظ کردیم و به نتیجه دلخواهمان رسیدیم."

وی ادامه داد:" در صحنه گل اول سعی کردم از فرصتی که نصیبم شده استفاده کنم. هر چند گل به نام من ثبت نشد اما به هر حال خوشحالم. هر روز در حال تلاشم تا جای ثابتی در ترکیب رئال پیدا کنم"

ناچو در مورد اعتراضات به کاسیاس گفت:"مردم به ورزشگاه می آیند و آزادند هر طور که می خواهند عمل کنند. آنها تماشا می کنند و ماهم در زمین بازی می کنیم.ما به اتحاد نیاز داریم. باید بین هواداران و بازیکنان، اتحاد بوجود بیاید. در این صورت بطور حتم موفقیت های ما تداوم خواهد داشت"