دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 164

موضوع: صندلـــِی داغ با حضور جنـــاب مازرون

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک - طراحی جامدات
    ارسال تشکر
    3,247
    دریافت تشکر: 14,584
    قدرت امتیاز دهی
    29855
    Array

پیش فرض پاسخ : صندلـــِی داغ با حضور جنـــاب مازرون

نقل قول نوشته اصلی توسط *FATIMA* نمایش پست ها
    خب میریم سراغ یه سری سؤال در مورد تالارها و دوستان
    در خدمتم

پسخ به سؤالات اجباریست
    اطاعت امر
    نظرت در مورد بخش ارشدا نقطه ضعف و نقطه قوتشون رو بگو ؟! چیکار کنن بهتر شن ؟!

معاون = در زمينه ارتباطيمون نقطه ضعفي در ايشون نديدم /پاسخگو و در دسترس و گل / بنده خدا ديگه چكار كنه براي سايت؟

مدیر کل انجمن = مدت آشنايي من با آقا رهام عزيز زياد نيست ولي فردي مسئوليت پذير و خوش برخورد نشون دادند

مدیر سایت = يه فرد مدبر كه خوب تونستند بر سايت و اموراتش تسلط داشته باشند گرچه حضورشون ه مقدار كمرنگ تر شده كه اين رو هم ميشه گذاشت به حساب مشغله هاي زندگي و نيز همچنين حضور عزيزاني چون آقا مهدي و آقا رهام گل

نظرت در مورد بخش روابط عمومی ؟! نفطه ضعف و قوت ؟ ...

خانوم الماس پارسی = تو بحث اطلاع رساني و مسائل مربوط به سمتشون هميشه فعال و بوده اند و جاي تشكر داره از ايشون

نظرت درباره بخش اختراعات ؟! نقطه ضعف و قوت ؟ ...

آقا حسین = اي كاش نام كاربريشون رو مي گفتيد، چون نمي دونم دقيقاً كدوم كاربر عزيز هستند

نظرت در مورد بخش فنی و مهندسی ؟! نقطه ضعف و قوت ؟ ...

آقا هادی = يه دوست عزيز كه در بدو ورودم به تالار تجارب خوبي رو در اختيارم گذاشتند

آقا مهدی42 = يه كاربر بسيار پر انرژي كه هيچ وقت در دسترس نيست

آقا محمد شوماخر = همشهري خوبم كه خيلي با انگزه در زمان فعاليتش تو سايت، تو تالارش فعاليت مي كنه اما خيلي كم در دسترسه

آقا وحید = فكر كنم منظورتون آقاي وحيد0319 باشند گه اگر ايشون باشند يه فردي كه رو حرفي كه مي زنند هستند و نمونه اش در بدو تآسيس گروه مازرون بود

نظرت در مورد بخش علوم انسانی ؟! نقطه ضعف و قوت ؟ ...

نارون 1 بانو = يه مديري كه واقعاً به بخش تحت كنترلشون رسيدند و براي بخششون دل سوزوندند و حتي پايه گذار تاپيك هاي مشاركتي هم بودند و براي مجله رويش ذهن هم كم زحمت نكشيدند تا الآن

چکامه بانو = يه همكار واقعي و نه اسمي براي تالار ادبيات كه هميشه از ايشون متشكر بودم

جناب سکوت = ايشون رو خيلي نميشناسم

جناب کمان ابرو = مديري كه خوب تالار تحت پوشش شون رو كنترل كردند و سر و سامون دادند

نظرت در مورد بخش زبان خارجی ؟! نقطه قوت و ضعف ؟ ...

جناب Elohim = ملاقات من با ايشون تو زمان نمايشگاه بود و خيلي از ايشون شناخت ندارم

نظرت در مورد بخش کشاورزی ؟! نقطه قوت و ضعف ؟ ... بعد از اون اتفاق كه اطلاعات پاك شد اين بخش مجدد خوب به حالت قبل برگشت و اين نمايانگر حضور مديريه در اين تالار كه خودش هم انرژي خوبي براي اين تالار ميذاره، كما اينكه حضور شخص شما تو تاپيك ويس و رامين هم شاهد خوبيه بر اين مدعا

نظرت در مورد بخش علوم پایه ؟! نقطه قوت و ضعف ؟ ...

only math ( پوران بانو ) = يه مدير خوب و يه كاربر قديمي كه گرچه ودشون خيلي تو سايت حضور آنچناني ندارند اما پيگير مسائل تالارشون بودند كه نمونه اش انتصاب مدير تالار رياضي بود كه عنوان همكار تالار ادبيات رو داشتند و پيگيري لازم از سوي خانم only math انجام شد

آقا سعید ( رضوس ) = آقا سعيد گل كه قبلاً‌به نظرم پركار تر بود ولي هوز هم فعاليت هاي خوبي تو تالارش هست

سونای 69 بانو = از كاربران عزيزي كه با توجه به مشغله شون باز هم همكاري بسيار خوبي در راستاي شناسوندن ادبيات اون منطقه با من داشتند و تاپيك ادبيات شفاهي آذربايجان رو خوب پيش بردند
    نظرت در مورد بخش پزشکی ؟! نقطه قوت و ضعف ؟ ...

پونه بانو = شناختي ندارم از ايشون

سونای بانو = از عزيزان استان همسايه كه همكاري خوب در راستاي شناسوندن فرهنگ خطه شمال كشور رو داشتند با من كه بايد از ايشون تشكر داشته باشم و ضمن اينكه تو تالارشون هم فعال هستند

یاس بانو = يه كاربر فعال چه در زمينه تالارشون و چه در زمينه مجله كه فعاليت هاشون هميشه هدفمند بوده

معصومه بانو = يه همشهري فعال چه تو تالار خودش و چه در زمينه مازندران كه حضورشون تو تاپك اشعار طبري قابل تقدير بوده و هست

آقا امیرعلی ( سر حسابی ) = يه دوست خوب كه هم فعاليت خوبي تو تالارش داره و هم تو تالار ادبيات

آناهیتا بانو = يكي از كاربران خوب و قديمي سايت كه سعادت اين رو نداشتم كه زماني كه حضور بيشتري تو سايت داشتند من خيلي تو سايت حضور فعالي نداشتم

نظرت در مورد بخش هنر ؟! نقطه قوت و ضعف ؟ ...

شاینی بانو = يه كاربري كه حضورشون كمرنگ شده ولي زماني كه حضور دارند اثر مثبتي دارند تو تالارشون

طاهره بانو = شناختي ندارم از ايشون

نظرت در مورد بخش سایر موضوعات علمی ؟! نقطه قوت و ضعف ؟ ...

ساغر بانو = يه مدير خوب كه به نسبت سنشون خوب عمل كردند

ستایش بانو = يه مديري كه براي تالارشون كم نذاشتند با توجه به گستردگي و بي نظمي هاي اندكي كه تو مطالب تالارشون بود

پرنیان بانو = خيلي شناختي از ايشون ندارم ولي حضور مثبتي تو سايت دارند

آقا مجید = دقيقاً نمي دونم كدوم كاربر عزيز مد نظره

آقا نیما = به گمونم جناب ماهان مد نظر باشه، يه فرد مصمم براي پيشبرد اهدافشون تو تالارشون كه ان شاءالله يه همكار خوب و مشترك رو با ايشون خواهم داشت

آقا سهند = من ايشون رو تو نمايشگاه ديدم و خيلي شناختي از ايشون ندارم

آشوبم آرامشم تویی
    به هر ترانه ای سر می کشم تویی
    بیا که بی تو من غم دو صد خزانم

2. 8 کاربر از پست مفید م.محسن سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)