دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 63 , از مجموع 63

موضوع: جدیدترین اقدام وحشیانه داعش+عکس (18+)

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    دریافت تشکر: 25,270
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    M@hdi42's: لبخند

پیش فرض پاسخ : جدیدترین اقدام وحشیانه داعش+عکس (18+)

سلام

متاسفانه دوستان فیلم های گردن زدن و سربریدن رو یا ندیدن یا کمتر دیدن

بنده که تجربه دیدن ساعتها و ساعتها فیلم سربریدن رو دارم با حالات مختلف (از پشت گردن . سرپا. با شمشیر.تبر و...) میگم که مشکلی نداره و واقعی هست. در ضمن همه ی این دو عکس بیش از یک ثانیه طول نکشیده وتغیرات محسوس نیست و اظافه کنم که هیچ نوع عکاسی صورت نگرفته بلکه تصاویر از روی یک فیلم برداشته شدن

2. 6 کاربر از پست مفید M@hdi42 سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط [B
    محسن مهابادی زاده[/B];601826]بالاخره سیاست دارن یا ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
    گروهک تروریستی سیاست نمی شناسه اما غرب سیاست داره عزیز من. گروهک را با کشورها یکی ندونین.فرق دارن.

محسن مهابادی زاده[/B];601826]این توهین و تهمت شمارو فراموش نمیکنم.امیدوارم دلایل محکم و محکمه پسندی برای این ادعات داشته باشی که داری منو وصل میکنی به عوامل نفاق...
    عزیز من قبل از هر بحثی بهتون یه پیشنهاد دارم. اگه به این پیشنهادم در بحثها و زندگیت عمل کنی قول میدم هیچوقت خجالت زده نمیشی و اشتباهات فاحش رو بخاطر شتابزدگی مرتکب نمیشی.

این جملاتت برا خودت هست.دلایل:

شما اولین فردی نیستین که چنین ادعایی (فتوشاپ بودن) کردین و بنده قبل از بحث با شما در فضای مجازی چنین ادعاهایی رو خونده بودم و اون حرفارو برا عوامل اصلی که پخش کردند گفتم.کاملا هم واضح هست.

دوما بنده به شما نقل قول نکرده بودم. وقتی پستم رو گذاشتم شما نبودین.یک مطلبی رو عنوان کردم که در فضای مجازی بود و هست و خواهد بود و نباید به دنبال چنین شایعاتی راه افتاد(چیزی که منبع و ریشه نداشته باشه شایعه خونده میشه).

سوما ما اون حرف رو به شما نزدیم اما با شتابزدگی یک تاپیکی زده شد که انتشار اخباز و... فلان است و بیسار است درحالی که منبع دار بود و ادعای شما فاقد اعتبار و منبع. فقط نظر شخصی بود و نظرات شخصی نباید تاپیک بشن چون یکی مدیر هست باید بداند چه کاری شایسته است انجام بدهد و چه کاری رو انجام ندهد.
    انتشار اخبار یک کار معمولی و عادی هست.

محسن مهابادی زاده[/B];601826]اما برام جای سوال داره چرا شما وارد هر بحثی میشی ، اون بحث رو عمدا یا سهوا به ناکجا آباد میکشونی؟؟؟؟؟ آیا به دنبال اهداف خاصی هستی؟؟؟
    با توجه به مطالب بالا فکر کنم بهتره شتابزده حرف نزنین.

دوست عزیز؛ بحث اصول دارد. چرا بحث را رها کرده و به بنده حمله میکنی؟این جملاتتون بیشتر به شما میاد. چون حرفی را که به شما زده نشده و پست بنده کاملا واضح هست برای افراد حاضر گفته شده به خودتون گرفتین پس اگه بنده هم مثه شما بخوام نتیجه بگیرم دلایل محکمتری دارم که شما خودتون چنین اهدافی دارین.چون یه ضرب المثل هست که میگه چوب رو برنداشته دزد خودشو لو میده.( البته اینا نظرات بنده نیستن بنده معتقدم همه اینجا صاف و صادقانه نظرات خودشونو میگن بدون اینکه چنین قصدهایی در کار باشه. ما با کسی مشکلی نداریم و شتابزدگی شما برامون روشنه.)

محسن مهابادی زاده[/B];601826]داعش فیلم واقعی یا دروغی پخش میکنه تا بگه من خیلی خطرناکم و رجز بخونه
    گروهک تروریستی رجز نمیخونه.برا ایجاد رعب و وحشت آدم میکشه نه از این کارها.

محسن مهابادی زاده[/B];601826]اون جمله آخر روهم مجدد تکرار میکنم چون نظر کارشناسی تهدید شناسی برای مقابله با عملیات روانیه و در حوزه فعالیت پدافند غیرعامل..اطلاعات و ضد اطلاعاته...
    باتوجه به شتابزدگی شما نمیشه نظراتتون رو منطقی دونست.

محسن مهابادی زاده[/B];601826]چرا اینقدر اصرار داری داعش رو جدی تر و ترسناکتر از چیزی که هست جلوه بدی؟؟؟؟ دنبال چی هستی؟؟؟میخوای در فضای مجازی التهاب و ترس بیش از حد ایجاد کنی؟؟؟؟
    کی گفته داعش برا شیعه ترسناکه؟ دیشب تو بحث گفتم که برا ما ترسی نداره. برا شیعه اسرائیل وحشی و آمریکا و... هم ترسی نداره چه برسه به این فسقلی ها.بحث و مطالب دیشب رو فراموش نکنین.
    .به قول خودتون چه هدفی دارین که اینقد دستپاچه شدین؟اونقد دستپاچه شدین که تاپیک زدین.

محسن مهابادی زاده[/B];601826]اگه خودتون ترسیدید لطفا ترستون رو پیش خودتون نگه دارید و باعث التهاب و تشویش اذهان عمومی نشید چون این مملکت صاحب داره ..نیروی امنیتی و بسیجی و ارتشی و پاسدار داره...مردم غیور و شهادت طلب داره پس هزار تا بزرگتر و وحشی تر از داعش و حامیان داعش ، به اندازه یک پشه هم برای این ملت ارزش ندارن ...

اگه دارید ناخواسته به عملیات روانی انها در ایران و بین مردم ایران کمک میکنید..پس هرچه سریعتر خودتونو جمع و جور کنید

اگه هم که برای این فضا و کاربران این فضا برنامه دارید تا به اهدافتون برسید که دیگه سرو کارتون با کرام الکاتبینه...
    یاد یه کارتون افتادم. جالب بود

بی خیال شو. اهدافمو لو نده. لو میرم.

جدا از شوخی ما ارادت داریم عزیز. بعضی مطالبم شوخی هستن.

ایرانیان غیور با هر لهجه و زبان و گویش و مذهب هوای همو دارن.اهل خیانت نیستن.

4. 3 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

معاون بخش سایر موضوعات علمی و عمومی
    ارسال تشکر
    168
    دریافت تشکر: 187
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

با سلام
    طبق بحث های حاشیه ای که در تاپیک صورت گرفته و تاپیک از مبحث اصلی دور شده تاپیک بسته میشود

از دوستان چندین بار تقاضا شده که در هنگام بحث آداب و قوانین رو رعایت کنید و طوری بحث نکنید که در آخر مدیران مجبور به بستن تاپیک و یا حذف پست ها شوند .

موفق و پیروز باشید

6. 7 کاربر از پست مفید معاون بخش سایر موضوعات علمی و عمومی سپاس کرده اند .

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)