دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: معرفی کتابهای خوانده شده با منتخب متن انها

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    انسانیت
    ارسال تشکر
    9,863
    دریافت تشکر: 9,333
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    محسن آزماینده's: جدید21

پیش فرض معرفی کتابهای خوانده شده با منتخب متن انها

باسلام

متاسفانه با افزایش نفوذ اینترنت در بین قشرهای مختلف جامعه، فرصت مطالعه و فرصت فعالیت های بدنی از اونها گرفته شده.

برای جبران اینکار برنامه ریزی های فردی میتونه موثر باشه.

ولی برای جبران کاهش مطالعه کتاب، از دوستان درخواست میکنم کتابهایی را که خوانده اند معرفی کنند و قسمتی از متن اون را برای دوستان بزارند تا با ایجاد انگیزه در بین سایر کاربران، فرهنگ مطالعه مورد توجه بیشتری قرار بگیرد.

همچنین از دوستان خواهش میکنم تا در صورت امکان بقه جای نسخه الکترونیکی، از نسخه چاپی استفاده کنند تا از قشر فرهنگی نویسندگان و ناشرین هم حمایت بشه.

اگر توان خرید کتاب را نداشته باشید میتونید از دوستان یا کتابخانه ها امانت بگیرید

منتظر مشارکت دوستان هستیم

2. 12 کاربر از پست مفید محسن آزماینده سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

پیش فرض پاسخ : معرفی کتابهای خوانده شده با منتخب متن انها

جالبه این تاپیک اصلا جلو نرفته چرا

اگر بحث معرفی کتاب بود که سایت های زیادی نسخه های کتاب های الکتورنیکی رو ارائه میدن و من تا فردا میتونم بشینم همینجور کتاب معرفی کنم و لینک دانلود بدم و خودمم نخونمش.

اما وقتی بحث معرفی کتابای نسخه چاپی که خودمون خریدیم میشه باید بیشتر فعال بود.چون واقعا هیچوقت لذت خواندن یک کتاب روانشناسی با خواندن مطلبی 2 صفحه ای در اینترنت برابر نیست.باید مطالب کتاب رو واقعا هضم کرد تا بتونیم بهترین جاهای کتاب رو به دوستانمون نشون بدیم.

من این قسمت رو ادامه میدم امیدوارم بقیه کاربران هم کمک کنند. ( الان باید برم دانشگاه .برم برگردم)

4. 3 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    290
    دریافت تشکر: 126
    قدرت امتیاز دهی
    65
    Array

کتاب های ایین زندگی از دیل کارنگی و لطفا گوسفند نباشید از محمود نامنی. هر دو کتاب های فوق العاده ای برای بهتر زندگی کردن هستند پیشنهاد میکنم حتمابخونید.... اگه کسی خوند و لذت برد لطفا برام دعا کنه...

6. 4 کاربر از پست مفید احمدرضا234 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    علوم تغذیه
    ارسال تشکر
    895
    دریافت تشکر: 807
    قدرت امتیاز دهی
    454
    Array

"کتاب نیمه تاریک وجود من" از "دبی فورد" یکی از بهترین کتاب هایی هستش که تو عمرم خوندم
    موضوع این کتاب روانشناسی هستش که بیشترین تاثیر رو تو زندگی من گذاشت
    I've lost too bad
    نیای داخل از دستت رفته
    http://nokhbesaz.blogfa.com

8. 4 کاربر از پست مفید pedram91 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram91 نمایش پست ها
    "کتاب نیمه تاریک وجود من" از "دبی فورد" یکی از بهترین کتاب هایی هستش که تو عمرم خوندم
    موضوع این کتاب روانشناسی هستش که بیشترین تاثیر رو تو زندگی من گذاشت
    سلام ممنون پدرام جان.این کتاب فوق العاده هست.کاش یک قسمت کوتاه از جذابترین بخش کتاب رو هم میزاشتی.من هنوز این کتاب رو تمام نکردم اما فعلا این قسمت برام جالب بود

:
    شما باید وارد تاریکی شوید تا بتوانید روشنایی خود را بیرون بیاورید.وقتی هر احساس یا هوسی را سرکوب کنیم، در واقع قطب های مخالف انرا هم سرکوب کرده ایم.اگر زشتی مان را انکار کنیم،درواقع زیبایی خود را کمتر کرده ایم.اگر ترسمان را انکار کنیم،شجاعت خود را به پایین ترین حد رسانده ایم.اگر خساست خود را انکار کنیم،درواقع سخاوت خودرا کاهش داده ایم.گنجایش و ظرفیت ما انقدر زیاد است که حتی در تصور نمیگنجد.اگر اعتقاد داشته باشید که ما نمونه ی کوچکی از تمام انسانیت را در درون خودمان داریم، و من هم همین باور را دارم، پس قادرید به بزرگترین شخصی که تحسینش میکنید یا بدترین کسی که تا کنون تصور کرده اید،تبدیل شوید......صفحه 20.

10. 4 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

همکار تالار مکانیک
    ارسال تشکر
    13,417
    دریافت تشکر: 6,562
    قدرت امتیاز دهی
    6221
    Array
    homeyra's: جدید156

همیشه چندتا بچه کوچیکو تصور میکنم که دارن توی مزرعه بازی میکنن،
    هیچ آدم بزرگی هم به جز خودم اون طرفا نیس،
    منم لبۀ یه پرتگاه بلند ایستادم.
    کارم هم اینه که بچه هایی که میان سمت پرتگاهو بگیرم و نجات بدم،
    همه روز کارم همین بود،می شدم مراقب توی مزرعه!!!

ناطوردشت...

12. 4 کاربر از پست مفید homeyra سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    علوم تغذیه
    ارسال تشکر
    895
    قدرت امتیاز دهی
    454
    Array

شما باید وارد تاریکی شوید تا بتوانید روشنایی خود را بیرون بیاورید.وقتی هر احساس یا هوسی را سرکوب کنیم، در واقع قطب های مخالف انرا هم سرکوب کرده ایم.اگر زشتی مان را انکار کنیم،درواقع زیبایی خود را کمتر کرده ایم.اگر ترسمان را انکار کنیم،شجاعت خود را به پایین ترین حد رسانده ایم.اگر خساست خود را انکار کنیم،درواقع سخاوت خودرا کاهش داده ایم.گنجایش و ظرفیت ما انقدر زیاد است که حتی در تصور نمیگنجد.اگر اعتقاد داشته باشید که ما نمونه ی کوچکی از تمام انسانیت را در درون خودمان داریم، و من هم همین باور را دارم، پس قادرید به بزرگترین شخصی که تحسینش میکنید یا بدترین کسی که تا کنون تصور کرده اید،تبدیل شوید......صفحه 20.[/QUOTE]
    واقعا یکی از بهترین صفحاتی که تو کل کتابایی که مطالعه کردم همین صفحه هستش مطئن باش خیلی تو زندگیت میتونه تاثیر بزاره
    من اون کتابو هدیه کردم به دوستم الان ندارم تا بتونم بنویسم
    ممنون بابت نوشتن و یاداوری این صفحه

I've lost too bad
    نیای داخل از دستت رفته

14. 5 کاربر از پست مفید pedram91 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    علوم تغذیه
    ارسال تشکر
    895
    قدرت امتیاز دهی
    454
    Array

روباه گفت: ارزش گل تو به قدر عمری است که به پاش صرف کرده ای
    شازده کوچولو تکرار کرد: به قدری است که پاش صرف کردم
    روباه گفت: آدما این حقیقت را فراموش کرده اند اما تو فراموش نکن. تو تا زنده ای نسبت به اونی که اهلی خودت کرده ای مسئولی. تو مسئول گلت هستی...

​کتاب شازده کوچولو
    I've lost too bad
    نیای داخل از دستت رفته

16. 4 کاربر از پست مفید pedram91 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    قدرت امتیاز دهی
    32623
    Array

یکی از پدرهایم میگفت، خوب درس بخون تاتوی شرکتی استخدام بشی و دیگری میگفت خوب درس بخون تا خودت بتونی شرکت بزنی

یکی میگفت: اگه نمیتونم پولدار بشم واسه خاطر اینه که شما بچه هارو دارم و دیگری میگفت دلیل اینکه باید پولدار بشم ، بودن شما بچه هاست.

یکی مارو تشویق میکرد که سر میز شام درباره پول و تجارت حرف بزنیم و دیگری صحبت درباره پول را بکلی ممنوع کرده بود.

یکی میگفت :پول که گیرت اومد محکم نگهش دار و باهاش ریسک نکن.دیگری میگفت یاد بگیر چجوری با پول ریسک کنی
    یکی میگفت خونمون بزرگترین دارایی ماست و دیگری میگفت خونمون بزرگترین بدهی ماست و اگه بزرگترین دارایی ما باشه وای به حالمون.
    .
    .
    .
    .
    .
    یکی از پدرهایم برای بدست اوردن چند دلار، جان میکند و دیگری مشت مشت پول در میاورد.یکی به من یاد میداد که سوابق تحصیلی و کاریم را چطور بنویسم که بتوانم شغل خوبی بدست بیاورم و دیگری یادم میداد چطور طرح های قوی مالی و بازرگانی را خلق کنم تا بتوانم برای دیگران شغل ایجاد کنم....

کتاب پدر پولدار پدر بی پول نوشته رابرت کیوساکی.این کتاب محشره.فقط میتونم همینو بگم.حتما حتما حتما بخونید.ارزششو داره.بهتون قول میدم.

18. 8 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    دریافت تشکر: 10,466
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array
    معمار حانیه's: خواهش

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadshumakher نمایش پست ها
    سلام ممنون پدرام جان.این کتاب فوق العاده هست.کاش یک قسمت کوتاه از جذابترین بخش کتاب رو هم میزاشتی.من هنوز این کتاب رو تمام نکردم اما فعلا این قسمت برام جالب بود

:
    شما باید وارد تاریکی شوید تا بتوانید روشنایی خود را بیرون بیاورید.وقتی هر احساس یا هوسی را سرکوب کنیم، در واقع قطب های مخالف انرا هم سرکوب کرده ایم.اگر زشتی مان را انکار کنیم،درواقع زیبایی خود را کمتر کرده ایم.اگر ترسمان را انکار کنیم،شجاعت خود را به پایین ترین حد رسانده ایم.اگر خساست خود را انکار کنیم،درواقع سخاوت خودرا کاهش داده ایم.گنجایش و ظرفیت ما انقدر زیاد است که حتی در تصور نمیگنجد.اگر اعتقاد داشته باشید که ما نمونه ی کوچکی از تمام انسانیت را در درون خودمان داریم، و من هم همین باور را دارم، پس قادرید به بزرگترین شخصی که تحسینش میکنید یا بدترین کسی که تا کنون تصور کرده اید،تبدیل شوید......صفحه 20.

احساس میکنم کتاب خوبی باشه؟

چند صفحه اس؟ قیمتش؟ البته اگر بلدید.
    من ترسیم کردن را به حرف زدن ترجیح میدهم،

زیراترسیم کردنسریعتر است و مجال کمتری برای دروغ گفتن باقی میگذارد.

(لوکوربوزیه)

20. کاربرانی که از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)