دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: سوال

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    حقوق
    ارسال تشکر
    17
    دریافت تشکر: 38
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

Post سوال

باسلام.دانلود منیجر دائم پیغام میده که شماره سریلا جعلی میباشد با وجود اینکه برنامه را جدیدنصب کردم راه حل چیست؟همچنین فایرفاکس نصب کردم اما میدونم چرا وقتی روش کلیک میکنم مرورگر ask.comباز میشود چه باید کرد؟desk topیکباره سیاه رنگ شده برای چیست؟

2. 2 کاربر از پست مفید svd سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    computer-software
    ارسال تشکر
    8,825
    دریافت تشکر: 5,728
    قدرت امتیاز دهی
    3259
    Array

پیش فرض پاسخ : سوال

نقل قول نوشته اصلی توسط svd نمایش پست ها
    باسلام.دانلود منیجر دائم پیغام میده که شماره سریلا جعلی میباشد با وجود اینکه برنامه را جدیدنصب کردم راه حل چیست؟همچنین فایرفاکس نصب کردم اما میدونم چرا وقتی روش کلیک میکنم مرورگر ask.comباز میشود چه باید کرد؟desk topیکباره سیاه رنگ شده برای چیست؟

سلام....درمورد سوال اولتون اینجا پاسخ رو دادم

موضوع: سوال

اما درمورد مشکل مرورگر احتمالا موقع نصب شما اجازه نصب تولبار و اطلاعات ask.com را دادید و برای حلش برین به این مسیر Control Panel > Uninstall Programsو برنامه ask رو پیدا کنید و Uninstall کنید و بعد هم تولبارشو حذف کنید

درمورد سیاه شدن صفحه دسکتاپ هم احتمالا ویندوزتون از حالت قانونی خارج شده پس باید یه کرک نصب کنید کرک مناسب (کلیک کنید)
    البته دلایل دیگه ای هم میتونه داشته باشه...

4. 3 کاربر از پست مفید elinaaa سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    خسته
    ارسال تشکر
    4,545
    دریافت تشکر: 11,806
    قدرت امتیاز دهی
    83289
    Array

احتمالا از طریق اینترنت آپدیت کردی
    شما طبق دستور بالا برنامه رو پاک کن
    سپس ورژن جدیدش رو با کرک مخصوص نصب کن
    چو کوروش از اهورا یاد می کرد زمین از عدل او بیداد می کرد
    ترفند امروز......... سایر موضوعات دیجیتالی.......... کلاس فتوشاپ

6. 2 کاربر از پست مفید vahid5835 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    حقوق
    ارسال تشکر
    17
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

باسلام.مرسی از راهنماییتون.به ادرسی که گفته بودید رفتم ام چنین چیزی نبود اگه میشه خیلی دقیق بگید که چه باید کنم یه خورده با کامپیوتر غریبه هستم.بعد ازاینکه کرک را دانلود کردم چه مرحله ایی را باید انجام بدم
    ویرایش توسط svd : 12th July 2014 در ساعت 05:46 PM

8. کاربرانی که از پست مفید svd سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    computer-software
    ارسال تشکر
    8,825
    قدرت امتیاز دهی
    3259
    Array

باسلام.مرسی از راهنماییتون.به ادرسی که گفته بودید رفتم ام چنین چیزی نبود اگه میشه خیلی دقیق بگید که چه باید کنم یه خورده با کامپیوتر غریبه هستم.بعد ازاینکه کرک را دانلود کردم چه مرحله ایی را باید انجام بدم
    منظورتون الان مربوط به مرورگر هست!یعنی تو کنترل پنل برنامه ای به نام ask نبود درسته؟!پس یه کار دیگه میتونید بکنید شاید جواب بده تو آدرس بار موزیلا این عبارتو تایپ کنید about:configو بعد روی گزینه browser.newtab.url کلیک راست کرده و reset رو بزنید.

اما درمورد کرک اول مطمئن بشین که ویندوزتون به کرک نیاز داره یا نه روی computer کلیک راست کنید و بعد گزینه properties رو انتخاب کنین تو پنجره ای که بازمیشه در پایین تو قسمت windows activation اگه عبارت windows is activated باشه یعنی ویندوزتون قانونیه و اصن نیاز به کرک دیگه نداره و احتمالا مشکل شما مال چیز دیگه ای میتونه باشه مثل کارت گرافیک ولی اگه این عبارت نباشه باید کرک انجام بدید که میتونین برید به لینک زیر که چند نمونه کرک دیگه هم برای دانلود هست با راهنمای نصب البته امیدوارم ویندوزتون 7 باشه

http://p30download.com/fa/entry/14226/

10. کاربرانی که از پست مفید elinaaa سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    حقوق
    ارسال تشکر
    17
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام.کلا وقتی روی موزیلا کلیک میکنم که باز بشه ask.com میادش ومنظورتون از تولبار کجاست؟ودر مورد اخری هم ای پیغامو میده الان چه باید بکنمactivate windows now

12. کاربرانی که از پست مفید svd سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    computer-software
    ارسال تشکر
    8,825
    قدرت امتیاز دهی
    3259
    Array

سلام.کلا وقتی روی موزیلا کلیک میکنم که باز بشه ask.com میادش ومنظورتون از تولبار کجاست؟ودر مورد اخری هم ای پیغامو میده الان چه باید بکنمactivate windows now
    یعنی به اون دوروشی که گفتم مشکل مرورگر حل نشد احیانا؟برین به منوی مرورگر (گوشه سمت راست همون که سه خطه تو عکس پایین هم هست)و از اونجا برین به option و تو تب اول یعنی general ببینید که home page شما چی هست! درمورد اون پیغام ویندوز هم بله باید از کرک استفاده کنید!در واقع منظور از تولبار یه امکان یا ابزاری هست که هرسایتی میتونه داشته باشه و روی مرورگر نصب بشه مث عکس پایین

14. 2 کاربر از پست مفید elinaaa سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    حقوق
    ارسال تشکر
    17
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

اقا شرمنده ها میشه روش کرک را برام کامل توضیح بدید توی اون سایت رفتم دانلود هم کردم حالا چه باید کنم؟ضمن اینکه موزیلا هم همچنان ask.comنشون میده

16. کاربرانی که از پست مفید svd سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    computer-software
    ارسال تشکر
    8,825
    قدرت امتیاز دهی
    3259
    Array

اقا شرمنده ها میشه روش کرک را برام کامل توضیح بدید توی اون سایت رفتم دانلود هم کردم حالا چه باید کنم؟ضمن اینکه موزیلا هم همچنان ask.comنشون میده

خب بهتره کرک رو از لینک دومی که گذاشتم دانلود کنید یعنی http://p30download.com/fa/entry/14226/
    نصبشم کار خاصی نداره اگه فایلتون به صورت فشرده هست اول باید اکسترکتش کنید بعد روی فایل کرک کلیک راست کنید و گزینه Run as Administrator رو بزنید و بعد تو پنجره ای که باز میشه گزینه Install رو بزنید و بعد مراحل نصب انجام میشه و وقتی کرکو نصب کردین دوباره طبق همون مسیری که قبلا گفتم چک کنید ببینید ویندوز اکتیو شده یا نه....

اما در مورد موزیلا!اگه روشای قبل جواب نمیده یه روش دیگه گشتم و پیدا کردم که به احتمال خیلی زیاد مشکل حل میشه
    برای اینکار اول مث دفعه پیش تو نوار ادرس عبارت about:config رو تایپ کنید و اینترو بزنید و روی ددکمه I’ll be careful, I promise کلیک کنید تا به تنظیمات فایرفاکس وارد بشید . مث عکس پایین

تو این قسمت در کادر Search عبارت Keyword.url رو تایپ کنید تا گزینه مورد نظر از لیست پیدا بشه . بعد روی گزینه Keyword.url دابل کلیک کنید ،یه پنجره کوچیک باز میشه که تو این پنجره یک کادر متنی وجود داره .تو این کادر آدرس جستجوی موتور جستجوی مورد نظرتون رو وارد کنید و ok بزنید مث عکس پایین

البته اون ادرسایی که میزارید مثلا باید اینطوری باشه که اینا مال سه تا از موتورای جستجو معروفه

Google: http://www.google.com/search?&q=

Yahoo: http://search.yahoo.com/search?p=
    Bing: http://www.bing.com/search?ie=UTF-8&...ient&gfns=1&q=

حالا اگه گزینه keyword.url تو لیست پیدا نشد پس باید نصبش کرد معمولا تو فاییرفاکسای 23 به بالا اینطوریه حالا واسه اینکار برید به منوی فایرفاکس (همون گوشه راست بالا)و گزینه add-ons رو انتخاب کنید تو صفحه ای که باز میشه گوشه راست بالاش یه کادر جستجو داره که گزینه keyword.url رو توش تایپ کنید و اینتر وقتی پیدا کرد install رو بزنید وبه قسمت تنظیماتش ( Options ) برید و موتور جستجوی مورد نظرتون رو از لیست انتخاب کنید مث عکس پایین

18. کاربرانی که از پست مفید elinaaa سپاس کرده اند.

svd

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)