دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 34 , از مجموع 34

موضوع: خانه تکانی دلهای با صفای نخبگان 1392

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    کلام,فقه,اصول,
    ارسال تشکر
    27,914
    دریافت تشکر: 19,740
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    kamanabroo's: جدید150

پیش فرض پاسخ : خانه تکانی دلهای با صفای نخبگان

سلام به همه نخبگانی های بزرگوار و با صفا

اول تشکر می کنم بابت این تاپیک

بنده هم ضمن تبریک پیشاپیش سال نو به همه شما عزیزان
    و خدمت همه مدیران ارشد، مدیران، همکاران سایت و همکاران بخش مذهبی و همه کاربران فعال و سایر کاربران سایت، عرض می کنم که اگر به هر دلیلی از بنده رنجش خاطری پیدا کردند صمیمانه تقاضا می کنم که حلال کنند.

و از هیچ یک از عزیزان هیچ چیزی به دل ندارم و همه تون تو دلم جای دارید

نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar ArTeSh Bod Dadbin نمایش پست ها
    درود
    سپاس از تاپیک
    زبان سرخ و بسیار رک بنده همیشه چه در واقعیت و چه مجازا بسیاری را می آزارد!
    اسم میبرم
    .
    کمان ابرو
    .
    پوزش میخوام

از برادر بزگوار جناب تیمسار ارتش بد دادبین هم که پیش دستی کردند واقعا ممنونم و باید بگم خیلی بامعرفتی
    من که چیزی تو دلم نیست
    شما هم حالا کن داداش.

2. 11 کاربر از پست مفید kamanabroo سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

سلام منم فکر میکنم خوبه که یه خونه تکونی به این دل صاحب مرده ام بدم حیفه جوونه آخه
    اینایی که میگم درد و دله:
    میتونم بگم امسال بلندترین سال زندگی من بود... تجارب فوق العاده بزرگی بهم منتقل شد و دیگران هم بهتر از قبل شناختم.
    من تصمیم گرفتم ارتباطم رو با خیلی ها قطع کنم و به قول یکی از خانومای سایت براشون بشم فرستنده بار منفی.
    دوری و دوستی... ما ایرانیا روی هر چیزی که اختلاف نظر داشته باشیم روی این موضوع توافق نظر داریم.
    میدونید ایراد ارتباط تنگاتنگ در وهله اول تجاوز به زندگی خصوصی هستش. این طبیعت و ذات این نوع رابطه هاست و میتونه شما یا دیگران رو آسیب پذیر کنه.
    وقتی که در یک ارتباط تنگاتنگ دوستی به شما آسیب میزنه شما هم به اون آسیب میزنین و دست شما هم برای این موضوع بازه چون چیزای زیادی از نقطه ضعفاش میدونید.
    به عنوان مثال من خودم دوبار تو همین سایت قربانی صداقتم شدم و این دوستان مجازی نزدیک بودند که از نقطه ضعف من علیه خودم استفاده کردند.
    مطمئنم خیلی از مدیران قبلی و حتی کاربران معمولی هم دچار مسئله من شدند و یا استعفا دادند و رفتن یا اخراج شدند و یا غیره های وحشتناک دیگه...
    این حرفو برای تخلیه یه دل پر میزنم نه تهدیده نه دنبال بحث کردن می گردم نه کسی در سطح خودم میدونم که بخوام باهاش بجنگم.
    به نظرتون من نوعی که استعدادم رفع ابهامه و برای ضربه زدن به دیگران نیازی به برنامه ریزی نداره یکم زیادی سکوت نکرده؟
    به نظرتون چرا به شما ضربه نمیزنه در حالی که انجام دادن هر کاری به دیگران مشاوره میده؟
    فکر میکنم برای کسانی که خوش قلب باشن تا همینجاش هم اثبات شده که عرفان سلیم زاده با وجود اخمالو بودنش و فاز منفی ناخواسته ای که به دیگران میده بلده گذشت هم کنه.
    حد زندگی کردن وقتی به انسانی زندگی کردن میل میکنه که بزاریم دیگران هم زندگی کنن و جلوی خود ما هم زندگی کنن و موفقیت ما زمانیه که بتونیم باهاشون تعامل سازنده کنیم.
    اگه نیاز باشه پیش قدم میشم برای آشتی با افرادی که به نوعی باهام به مشکل بر خوردن چون اعتقاد دارم خدا موانع کمتری جلوی سبقت گیران صلح و آشتی قرار میده...
    سال نو مبارک

4. 14 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    ارشد ژنتیک ،کارشناسی میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    25,976
    دریافت تشکر: 13,088
    قدرت امتیاز دهی
    24667
    Array
    سونای's: جدید81

سلام به دوستای خوبم

برا ما هم یسال گذشت..البته امسال هنوز تموم نشده .. سال 92 رو با همه ی سختی هاش خیلی زیاد دوسش دارم...چون اول خداوند درین سال ثانیه به ثانیه در حقم لطف و بزرگی کردن و هم طی اینسال دوستیم با شماها قدیمی تر شدو خیلی چیزا ازتون یاد گرفتم..
    همتونو دونه دونه دوست دارم چه اونایی که زیادی مهمون پروفشون هستم چه اونایی رو که سعادت ندارم و سر نمیزنم اما دورادور ازینکه میبینم هستن خیالم جمع میشه ..چه اونایی که از سایت رفتن ..خلاصه همتون رو مثل یه خونواده دوست دارم..واقعا همیشه برام در پناه خدا دلگرمی بودین و هستین و انشاءالله خواهید بود......

ازینکه اون اندازه که باید پست مفید نذاشتمو جای اینکه مطالب علمی بذارم رفتم دلنوشته گذاشتم و به قول آقا عبدالله ناراحتی رو انتقال دادم و ازینکه سوالاتون هنو مونده ..یا بدتر از همه جا اینکه خودمو اصلاح کنم رفتم تو تاپیک انتقاد از دوستایی که همه جوره هزار برابر بهتر از منن انتقاد کردم و ...خلاصه در یه کلام ازینکه به وظیفم درست عمل نکردم و ناراحتتون کردم و در برطرف شدن مشکلی کمکی نبودم اول از همه از مهمانها و کاربرهای عزیز و همه ی عزیزانی که با پاسخگویی و فعالیت بموقع و بهتره ما کارشون زودتر راه میفتاد....همکارای عزیز...مدیران عزیز تالار ...معاونین و مدیران عزیز بخش ها ... مدیران ارشد عزیز ... روابط عمومی عزیز ... در نهایت ادمین گرامی حلالیت میطلبم..
    خلاصه بدیهامو حلال کنین..مخصوصا دونفر ویژه باید حلالم کنن...
    امیدوارم با دعای خیر شما و لطف خداوند این نواقص من هم برطرف شه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ...سالی پر از خیر .. برکت ..سلامتی .. سرافرازی ... فتح قله های موفقیت ... طی کردنِ مسیر درست زندگی که منجر به رضایت خداوند و رضایت خودتون باشه و پایان انتظار رو برا همه کنار عزیزانشون آرزومندم...الهی که همه آرزوهاتون خیر باشه و بهشون برسین...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
    آمین

ستاره ها نهفتم در اسمان ابري
    دلم گرفته اي دوست، هواي گريه با من

همكار تالار اخبار
    ارسال تشکر
    11,278
    دریافت تشکر: 11,277
    قدرت امتیاز دهی
    9184
    Array

با سلام و تشکر بابت دعوت

دوستان اگر بدی دیدین، حلالم کنید !

امیدوارم دلی رو نشکسته باشم، عزیزی رو ناراحت کرده باشم، وکسی از دستم رنجیده خاطر نشده باشه، اگر بوده به بزرگی و مهربونی خودتون ببخشید!

ایشالا که سال بعد، همه ی دوستانم رو دوباره کنار هم به شادی و تندرستی ببینم!

عیدتون پیشاپیش مبارک عزیزان

7. 9 کاربر از پست مفید saamaaneh سپاس کرده اند .

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)