کابوس هشت زن جوان

سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۲۱

کابوس 8 زن جوان که قربانی نقشه سیاه سرنشینان خودروی پراید شده بودند، به پایان رسید

به گزارش عرش نیوز ،زن جوان مقصدش را گفت و راننده کمی جلوتر نگه داشت. روی صندلی جلو، ظرف سفیدی بود که داخل آن مایعی به چشم می‌خورد. به همین دلیل زن جوان در قسمت عقب پراید را باز کرد. راننده پراید غیر از او مسافر دیگری هم داشت که مردی حدود ‌بیست و هفت ساله بود.
راننده هنوز چند کیلومتری بیشتر نرفته بود که زن جوان متوجه تغییر مسیر شد و خواست اعتراض کند که مسافری که کنار او نشسته و تا آن موقع حرفی نزده بود،

یکدفعه خطاب به او گفت: «اگر مقاومت کنی، ظرف اسیدی را که روی صندلی است، روی صورتت خالی می کنم.» مرد جوان این را گفت و با نگاهی که از نقشه سیاهی خبر می داد، به زن جوان نگریست. ترس و وحشت را بخوبی می توانست از چشم های زن جوان بخواند اما بی توجه ادامه داد: «این طوری زندگی ات برای همیشه نابود می شود. این را که نمی خواهی؟!» شنیدن این حرف ها برای زن جوان باورکردنی نبود.
او که هرگز تصور نمی کرد سرنشینان خودرو مردان شیطان صفتی باشند، خود را در دام آنها گرفتار دید. این زن یکی از هشت قربانی مردان هوسران بود؛ مردانی که خیلی زود با تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی استان گیلان به دام افتادند و پس از مواجهه با قربانیان خود به جنایات سریالی شان اعتراف کردند. متهمان پس از اعتراف به جنایات سیاه در زندان به دار مجازات آویخته شدند و پرونده جنایات سیاه آنها برای همیشه بسته شد.

تهدید با اسید
زن جوانی عصر یکی از روزهای سرد زمستان سال 90 سراسیمه خود را به پلیس آگاهی شهرستان رشت رساند و از مردان پراید سواری که او را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند، شکایت کرد و به پلیس گفت: «هوا تاریک بود و سوز سرمای بدی داشت. کنار خیابان منتظر ماشین بودم که خودروی پرایدی جلوی پایم نگه داشت. چون خودرو شخصی بود، نمی خواستم سوار شوم، اما با دیدن مسافری در صندلی عقب، سوار شدم.

از طرفی هیچ ماشین دیگری هم در خیابان نبود. با خودم گفتم ممکن است ساعت ها منتظر بمانم و در این سرما تاکسی گیر نیاید. راننده مرد جوانی بود و یک نفر هم روی صندلی عقب نشسته بود که آن زمان تصور کردم مسافر است. روی صندلی جلو، کنار راننده یک ظرف که داخل آن مایعی سفید بود، قرار داشت. برای فرار از سرما و رسیدن به خانه، اصلا به این فکر نکردم که داخل آن ظرف چه چیزی می تواند باشد.»
زن جوان ادامه داد: «هنوز راننده چند کیلومتری نرفته بود که مسیرش را تغییر داد و درهای خودرو قفل شد. تازه آن زمان بود متوجه شدم در دام مردان شیطان صفت گرفتار شده ام. وقتی به راننده اعتراض کردم، مرد جوانی که روی صندلی عقب نشسته بود، با تهدید به من گفت اگر مقاومت کنی یا دست به کاری بزنی که دیگران متوجه شوند، اسیدی را که داخل دبه روی صندلی جلوی خودروست، روی صورتت می ریزم.

من که قبل از سوار شدن به ماشین ظرف اسید را دیده بودم، احتمال دادم درست بگوید. مرد جوان که کاملا متوجه ترس و وحشت من شده بود، ادامه داد با این کار زندگی ام تباه می شود و تا آخر عمر نمی توانم زندگی عادی داشته باشم. از تهدیدهای آنها خیلی ترسیده بودم.

با این حال تلاش کردم خودم را نجات دهم، ولی در خودرو قفل شده بود و مه و بخارگرفتگی شیشه ها به دلیل سرمای بیرون، باعث شد کسی متوجه ما نشود. راننده بدون توجه به التماس های من در محل خلوتی نگه داشت و با همدستی نفر دوم، نقشه سیاه خود را اجرا کرد. آنها بعد از آزار و اذیت من، طلاها و کیف پولم را گرفتند و مرا از خودرو پیاده کردند.»

جنایت های سریالی
تیمی ویژه از کارآگاهان جرایم جنایی استان گیلان پس از شکایت زن جوان، با توجه به حساسیت موضوع وارد عمل شدند و تحقیقات در این زمینه آغاز شد. بررسی ها برای یافتن سرنخی از پرایدسواران شیطان صفت ادامه داشت که ماموران با شکایت های مشابهی مواجه شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان در این باره می گوید: «در بررسی ها مشخص شد پرایدسواران نقشه سیاه خود را یک شب درمیان اجرا می کنند. ما با هشت شکایت مشابه از سوی زنان جوان مواجه شدیم. در تمام این شکایت ها دو مرد جوان پس از اجرای نقشه شیطانی خود، پول و طلاهای زنان جوان را سرقت کرده بودند.

متاسفانه هیچ کدام از قربانیان موفق نشده بودند شماره پلاک خودروی پراید را یادداشت کنند و ردیابی آنها از طریق شماره پلاک با بن بست مواجه شد. کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی برای شناسایی سارقان، تحقیقات خود را بر شاخه دیگری متمرکز کردند و در گام بعدی به چهره نگاری از متهمان فراری پرداختند. چهره فرضی به دست آمد و به تمام واحدهای گشت پلیس ارسال شد تا با مشاهده مردان تبهکار، آنها به دام بیفتند.»
سرهنگ فرهاد فلاح کریمی ادامه می دهد: «ماموران پلیس به صورت گشت نامحسوس در جستجوی خودروی پرایدی با دو سرنشین بودند. بررسی شبانه روزی ادامه داشت تا این که 15 روز پس از نخستین جنایت سیاه، یکی از واحدهای گشت به خودروی پرایدی مشکوک شد.

دو مرد جوان با توجه به شباهت سرنشینان خودرو به تصاویر چهره نگاری شده، بازداشت و به پلیس آگاهی منتقل شدند. متهمان دو مرد جوان حدود بیست و هفت ساله و متاهل بودند که یکی از آنها مدتی قبل به اتهام اعمال منافی عفت به حبس محکوم شده و پس از آزادی، نقشه های شیطانی خود را اجرا کرده بود.»

سکوی پایان
مردان شیطان صفت که ابتدا منکر جنایت های خود می شدند، وقتی با هشت قربانی پرونده مواجه و از سوی آنها شناسایی شدند، چاره ای جز بیان حقیقت ندیدند و لب به اعتراف گشودند.
متهمان درباره جنایات سیاه خود گفتند: «تصمیم گرفتیم با عنوان مسافرکش نقشه خود را اجرا کنیم. با این نقشه پس از جستجو در سطح شهر و دیدن سوژه مورد نظر او را به عنوان مسافر سوار می کردیم و زمانی که مقاومت می کرد، او را تهدید به پاشیدن اسید می کردیم.

این در حالی بود که داخل ظرفی که روی صندلی جلوی ماشین قرار داشت، آب بود و ما با این ترفند آنها را مجاب می کردیم تا به خواسته ما تن بدهند. بعد از اذیت و آزار، اموال آنها را سرقت و زنان را در محلی خلوت رها می کردیم.»
به دنبال اعتراف متهمان، کیفرخواست آنها صادر و پرونده برای اجرای حکم به دادگاه کیفری استان گیلان ارسال شد.
متهمان در دادگاه به دفاع از خود پرداختند اما با توجه به اظهارات شاکیان و اثبات جنایات سیاه آنها، هر دو متهم از سوی پنج قاضی دادگاه کیفری استان گیلان به اعدام محکوم شدند.
با تائید حکم آنها در دیوانعالی کشور، دو مرد در زندان شهرستان رشت به دار مجازات آویخته شدند و پرونده آنها برای همیشه بسته شد./جام جم آنلاین

کد مطلب: 212473

- - - به روز رسانی شده - - -

قابل توجه مسئولین محترم کشور!!!!