دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: گفتگویی پاتریک پهلوی با همشهری !

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کـــــــاربر فــــعال
    ارسال تشکر
    9,700
    دریافت تشکر: 12,916
    قدرت امتیاز دهی
    1271
    Array

پیش فرض گفتگویی پاتریک پهلوی با همشهری !

آخرین نیوز: پاتریک پهلوی، برادرزاده محمدرضا شاه، سال ها در کشور فرانسه با گدایی کردن روزگار می گذرانید.

پاتریک پهلوی در گفت وگویی با همشهری ماه درباره دوران اقامت خود در فرانسه می گوید: " من در سال 1982 با جیب خالی از ایران آمدم. مثل سایرین از ملت هم که دزدی نکرده بودم. مجبور شدم کار کنم تا ژورنالیست بشوم. برای مجله های " پاری ماچ " و " لکس پرس " می نوشتم تا اینکه آمریکا . رضاپهلوی دستوراتی دادند و تمامی درها روی من بسته شد.
    من آن موقع نمی دانستم که از این کارها هم می توانند در دموکراسی انجام دهند! از آن زمان به بعد مانند سنگی که از کوه بیفتد، گدا شدم و در خیابان ها گدایی می کردم.
    از سال 1987 خفه کردن من شروع شد. گدا شدم تا اینکه کسی پیدا شد و اتاقی به من داد. در فرانسه حقوقی هست که همه باید داشته باشند اما اگر آدرس نداشته باشی، آن حقوق به تو تعلق نمی گیرد. زمانی که سرپناه پیدا کردم، آن حقوق را هم گرفتم و کم کم بالا آمدم. "
    وی درباره آنچه که بدرفتاری های فرح و رضا پهلوی می نامد، می گوید: " این رفتار رضا و مادرش از ابتدا به خاطر مذهبی بودن من شروع شد. ناراحت بودند که چرا مسلمان شدم. همه چیز بدون سر و صدا بود. شغل خبرنگاری را از دست دادم. دیگر هیچ روزنامه یا مجله ای هم مرا به کار نگرفت.
    آنها در رسانه های غربی نفوذ زیادی دارند. بیش از آنکه تصور می کنیم. به طور مثال کتاب کتاب چاپ شده ام را که درباره اسلام بود، از کتابخانه ها جمع کردند. "
    بازی تمام شد همه با هم کلاغ پر !!

- – – ––•(-•LaDy Ds DeMoNa •-)•–– – – -

2. کاربرانی که از پست مفید LaDy Ds DeMoNa سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)