کاربرد هوش و فکر – ژوزف مورفی

نام: کاربرد هوش و فکر : پژوهشی در قلمرو خلاقیت ذهن – رابطه نظام دنیای درون و نیروی آسمانی – تاثیر تلقین در ایجاد اعتماد به نفسموضوع: موفقیت – راه و رسم زندگینویسنده: دکتر ژوزف مورفی (Joseph Murphy)
مترجم: هوشیار رزم‌آرا
تاریخ نشر: سال ۱۳۸۵ – چاپ پنجمناشر: انتشارات سپنج
تعداد صفحات: ۲۴۶ صفحه
حجم: ۳.۸ مگابایت
درباره کتاب و گزیده‌ای از کتاب، درباره ژوف مورفی و فهرست کتاب در ادامه مطلب
دانلود از لینک مستقیم
درباره کتاب (پشت جلد کتاب):

در این کتاب می خوانید:چگونه می توان از نیروی آسمانی برای رفاه و آسایش و آرامش بهره گرفت و فقر و ادبار و بیماری و کژخوئی را از خود دور ساخت؟اصل هستی پاسخ هر معمائی را می داند- روح و نیروی شفابخش آن- آدمی و چگونگی ارتباط باطنی- روحیه گذشت و بکارگیری عقل و خرد در کشاکش زندگی- سعادت ابدی چیست؟تحول روح چگونه صورت می گیرد؟از قدرتی که دارید و خود از آن بیخبر مانده اید- نیروی تخیل را چگونه می توان تحت تسلط درآورد؟ مکاشفه ذهنی چیست و چگونه می توان از گنجینه های باطن استفاده کرد؟
گزیده‌ای از کتاب:

- از اینکه من افکار منفی را درباره خود و دیگران به سر راه دادم پوزش می خواهم و تصمیم گرفته ام دیگر چنین افکاری را به سر ، راه ندهم. من پرتو عشق و محبت خود را بر همه اطرافیانم نثار می کنم هنگامی که درباره دیگران می اندیشم بغض و بد دلی را از سر دور می کنم.- در هر کس نیروی شگفت انگیزی وجود دارد که من آن را قدرت آسمانی یا نیروی هستی نامگذاری کرده ام و آن نیرویی است شگرف که می تواند زندگی و هستی شخص را از جهات مختلف : روحی و معنوی و مادی و مالی و اجتماعی دگرگون سازد و وی را بر تارک رفیع آزادگی و رستگاری و خوشبختی جای دهد . این نیرو در ید اختیار شماست که با مطالعه و تحقیق در آن و به خدمت گرفتن معنوی و ذاتی آن قادر خواهید شد معما ها و مشکلات حیات خود را حل کنید و جایگاه واقعی خویش را در زندگی بدست آورید و به رفاه و آرامش روحی و غنا و برکت دست یابید.
درباره نویسنده:

دکتر ژوزف مورفی (به انگلیسی: Joseph Murphy) ‏ (۱۸۹۸-۱۹۸۱) روانشناس و نویسنده آمریکایی ایرلندی الاصل.دکتر ژوزف مورفی در ۱۸۹۸ در ایرلند متولد شد به مدت پنجاه سال نویسندگی و تدریس و مشاوره و سخنرانی برای هزاران نفر در سراسر جهان کرد، و تحصیلات عالی خود را در زادگاهش ایرلند و انگلستان به پایان رساند و دکترای علوم مختلف از قبیل الهیات و شیمی و فیزیک و غیره دریافت کرد. بعد از سالها پژوهش و تحقیق و مطالعه ادیان بزرگ جهان به این نتیجه رسید که انرژی و قدرت لایتناهی وجود دارد که می‌تواند زندگی انسانها را متحول سازد.دکتر مورفی به مدت نیم قرن مردم دنیا را به آرامش و مهربانی و صلح و صفا فراخواند و حاصل تجربیات وآموخته‌های خود را به شکل کتاب و سخنرانی در دسترس عموم مردم قرار داد از جانب مردم ودوستداران روانشناسی وموفقیت استقبال بی نظیری شد در کلیسای علوم الهی در لس آنجلس به مدت ۲۸ سال به سخنرانی پرداخت، حدود ۱۳۰۰ الی ۱۵۰۰ نفر در سخنرانی‌هایش هر یکشنبه حضور می‌یافتند. او روزانه به سخنرانی در برنامه‌های رادیویی پرداخت و محبوبیت فراوانی کسب کرد. او در سال ۱۹۷۶ به لاگونا هیلز، کالیفرنیا نقل مکان کرد، در آنجا به سخنرانیهایش در هر روز یکشنبه او ادامه داد تا آخر عمر ۱۹۸۱م ادامه داد.منبع: ویکی‌پدیا فارسی
فهرست کتاب:

«برای اندازه بزرگ‌تر روی عکس کلیک کنید»