دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: ایجاد کسب و کاری برای مخترعان لازم است.

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

پیش فرض ایجاد کسب و کاری برای مخترعان لازم است.

در دنیای امروز که اختراعات حکم ویژه ای در پیشرفت بشری دارند مخترعان ایرانی بعد از چندین سال تلاش برای کسب اعتبار و نهایتا ثروت از طریق ایده های خودشون خسته می شوند.

فرق بین اعتبار و ثروت در این است که اعتبار کسب کردن در محیطی شما رو به عنوان یک ابزار مناسب معرفی خواهد که دیگران را به تکیه کردن به شما سوق خواهد داد.

حتما به یاد دارید که در دبستان پرسش علم بهتر است یا ثروت رو همیشه از ما می پرسیدن.ماهم بی درنگ جواب میدادیم که علم بهتر است به هزار و یک دلیل.

اما اگر همین الان این سوال رو از شما بپرسند حتما میگید ثروت بهتره چون آرامش، امنیت، یه زندگی خوب و رفاه رو در پی خواهد داشت.

این به دلیل درک ناهنجار ما از این سوال و ندونستن اینه که واقعا چرا علم بهتر از ثروته؟

علم بهتر از ثروته چون به شما اعتبار لازمه رو برای معرفی شدن به عنوان یک ابزار مناسب رو میده!"نکته طلایی اینجاست."

حال به محیط خودتون، به جامعه خود و یا به کل جهان.اینا رو میگم که خودتون رو دست کم نگیرید.

بیاید چند قدم رو برای روشن شدن موضوع برداریم.

شما دانسته یا نادانسته از کودکی خود کار هایی را برای افزایش اعتبار خود انجام دادید که الان به درد میخورد.

اصلا به طراحی یک رزومه کاری فکر کردید؟ یا این که احساس می کنید چیزی برای نوشتن در رزومه خود ندارید؟

اینو بدونید جزئیاتی که در رزومه شما نوشته می شود زیاد مهم نیست.

خودتون بعد از نوشتن رزومه یه دید کلی به آن پیدا کنید و بی طرفانه قضاوت کنید که به درد چه کاری میخورید؟

این قطعا یه شروع خوب خواهد بود. بلاخره به ای پی می برید که به درد یک کار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تو زندگی می خورید.

هیچ وقت بدون در نظر گرفتن رزومه خودتون به فکر کار کردن نباشید چون اولین یا صفرمین قانون تجارت میگه:

روی کاری که بلد نیستید سرمایه گذاری نکنید!

این قانون خیلی قشنگه چون راه مارو مشخص میکنه... روی کاری تمرکز کنید که بلدید انجامش بدید.

حتی اگر دوستش ندارید و حتی اگر برای شما کسر شان است.

به عنوان مثال من به شخصه مشاور خوبی هستم و دیگران رو به کار کردن در زمینه خودشون همیشه تشویق کردم.

من به همین درد میخورم من یک مشاور کار آفرین هستم. از این شغل سر در نمیارم و ازش هم خوشم نمیاد اما بلدم چطور انجامش بدم. اگر روش سرمایه گذاری کنم میتونم با پشتکار، برنامه ریزی،مشاوره و حفظ آرامش به سود برسم.

منhttp://erfansalimzadeh.blogsky.com/1...7%D8%B3%D8%AA-

2. 5 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

پیش فرض پاسخ : ایجاد کسب و کاری برای مخترعان لازم است.

مکانیسم کسب علم برای ثروتمند شدن به صورت زیره:
    1- کسب اعتبار از طرق مختلف که در حالت کلی با خرج کردن زمان،هزینه، پشتکار و مشاوره بدست می آید.
    2- به مزایده گذاشتن اعتبار از طریق انتشار رزومه کاری خود.
    3- انتقال اعتبار به شخص متقاضی که میتواند شخصیتی حقیقی یا حقوقی و در کل جامعه باشد، در قبال تعهدات مالی ایشان به ما.

4. 4 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)